Starity

Madison Bailey büszkén vállalja pánszexualitását és megmutatta a nyilvánosságnak újdonsült kedvesét

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. június 18. 12:47 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Az Outer Banks 21 éves sztárja a felhők felett jár a boldogságtól – kedvesét a TikTokon mutatta meg követőinek.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. június 19. 01:03 #2
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Offline offline
"Az egésznek az az alapja, hogy mi van itt belül."

Ez szép és jó, de én még egyszer sem láttam egy magát pánszxuálisnak valló embert csúnyácska partnerrel. Szóval sztem ez még mindig csak parasztvakítás, és inkább úgy hangzik a definíció, hogy "bárki jöhet, aki elég dögös".
2020. június 19. 01:48 #3
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15745
Csatolások: 140781
Azonosító: 270554
Offline offline
Nem vagyok benne biztos, hogy jól értelmezem ennek az irányultságnak a fogalmát, és jól értem a "kritériumokat", de nekem úgy jött le, hogy az ilyen orientációjú embereknek nem számít a partnerük biológiai neme, de ettől ideáljuk, preferenciájuk lehet. Tehát ők elvetik a nemek bináris felosztását, viszont ennek ellenére kedvelhetik jobban a szőkéket a barnáknál, a nagy orrot a kisebbnél, stb., szerintem ez már csak egyéni preferenciákon múlik. (De tévedhetek: ha valaki kisegít egy pontosabb, korrektebb meghatározással, annak nagyon örülnék.)
Egyébként nem csak azok a pánszxuális emberek léteznek, és élnek boldog párkapcsolatban, akik telenyomják az internetet a kapcsolatukkal: biztos vannak olyan esetek, ahol a pánszxuális illető csupán belső tulajdonságok alapján beleszeret egy "csúnyácskább" partnerbe, aki viszontszereti, és boldog kapcsolatuk van, offline.
Egyébként Madison és Mariah nagyon aranyosak a képeken, remélem, nagyon boldogok együtt. happy.gif
3 felhasználónak tetszik: the banshee, TearsOnMirror, Kata159
2020. június 20. 19:38 #4
VadAlma
VadAlma
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.11.21.
Hozzászólás: 467
Csatolások: 0
Azonosító: 273830
Offline offline
Csak nehogy összefusson egy szimpatikus kecskével.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok