Starity

Szexuális erőszakkal vádolják Ansel Elgortot – Mosakodik a színész

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. június 21. 11:55 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A 26 éves színészt az a vád érte, hogy 2014-ben szexuális kapcsolatot létesített egy lánnyal, annak a beleegyezése nélkül.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. június 21. 12:10 #2
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Durva a csajnak még képei is vannak meg üzenetek.
2020. június 21. 12:11 #3
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Folyt. Gondolom emiatt nem tudta tagadni mint ahogy ezt szokás.
2020. június 21. 12:17 #4
Mensch
Mensch
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.12.
Hozzászólás: 152
Csatolások: 0
Azonosító: 242652
Offline offline
Ideje lenne már eljutniuk a pasiknak addig, hogy egy nőnemű lényt nem szex játékszernek használnak, aztán a móka végeztével egyszerűen lelépnek! Pláne nem egy egy 17 éves szűz lánytól, aki még azt sem tudja igazán, hogy mi is vár rá. Amúgy,, Amerikában hány éves korig van a kiskorúak megrontása?
2020. június 21. 12:58 #5
Stellare
Stellare
visszatérő vendég
 
Státusz¤ A logó alól az egó kilátszik¤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.24.
Hozzászólás: 105
Csatolások: 0
Azonosító: 253414
Offline offline
Szeretem az ilyen Twitteren kezdeményezett dolgokat. Mármint, én nem kérdőjelezem meg, hogy valakinek idő kell, hogy feldolgozzon egy ilyet. Azt sem, hogy akár négy év kell ehhez. De tényleg Twitteren kell ezzel előhozakodni? Tudtommal egy ilyen ügyben az igazság szolgáltatása a rendőrség és a bíróság dolga, nem a twitterezőké. És, hogy "folyamatban lévő" ügyekről nem is nagyon lehet nyilatkozni, pláne nem egy közösségi média felületen, egy névtelen profilon (amit amúgy azóta állítólag töröltek is)... szóval nekem pár sebből vérzik ez a történet. És nem, nem védeni akarom Anselt, de nem hiszem, hogy egy Tweet-től már keresztre kellene feszíteni egyből... Ha bűnös, bűnhődjön, de nem annyira fekete-fehér ez a téma, mint amilyennek szeretik beállítani.
Plusz adalék a történetben, ha 2014-ben történt, az azt jelenti, hogy Ansel 20 éves volt. Tehát az amerikai törvények szerint ugyanolyan kiskorú, mint a leányzó.
2020. június 21. 13:11 #6
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Stellare: kiskorú 18 év alatt, 21 év alatt alkoholt nem lehet fogyasztani. Ha jól tudom Magyarországon 14 vagy 16 a korhatár amikor legális szexuális életet élni egynem felnőtt korú emberrel Amerikában ez sok helyen 18 azért lett kiemelve a mondani valójában az hogy a kiscsaj 17 volt mert New Yorkban ez a legális kor.
2020. június 21. 13:13 #7
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Helyesbítek azért lett kiemelve hogy legális volt a kapcsolat. Ugyebár ha nem lett volna legális korú akkor még erőszak se kellene és úgy is lehetne vádat emelni ellene hogy nem volt olyan korban a lány amikor engedélyt adhatott volna erre.
2020. június 21. 13:36 #8
the banshee
the banshee
lexi howard enthusiast
 
Státuszfocus on the good
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.30.
Hozzászólás: 4554
Csatolások: 4469
Azonosító: 267596
Offline offline
annyira rossz érzés, hogy olyan hírességekről derülnek ki ilyen dolgok akiket a kedvenceimnek tartottam vagy kedveltem/tiszteltem munkásságukat. Ansel inkább a másodikba tartozott, de így is nagyon nagy csalódást jelent számomra ez a hír.
2020. június 21. 15:08 #9
- törölt felhasználó -    
Nem csak egy sértődött csaj, akivel szakítottak?
2020. június 21. 16:15 #10
Reira
Reira
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.03.
Hozzászólás: 93
Csatolások: 0
Azonosító: 259530
Offline offline
Egy másik lány is előjött azóta, akivel habár nem találkoztak, de Ansel bepróbálkozott nála Snapchaten és kérte hogy fussanak össze, amikor a lány csak 15 éves volt. Neki is vannak képernyőfotói az üzenetváltásokról.
2020. június 21. 20:41 #11
- törölt felhasználó -    
pedig azt hittem, ő normális... mondjuk már az is fura volt mikor valami olyasmit írtak róla hogy a barátnőjével nyitott kapcsolatban vannak?? wtf
3 felhasználónak tetszik: thundercloud, Pheebs, the banshee
2020. június 21. 23:16 #12
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Mindig azokról derül ki akikről nem is gondolná az ember....
2020. június 22. 12:48 #13
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Annyira imádom azt, hogy ha vádolnak egy hírességet ilyen dologgal -akár igaz, akár nem-, azt valamiért mindig a közösségi médián teszik ki az emberek, majd meg vannak lepődve, hogy senki sem hisz nekik. unsure.gif
Én senki pártját nem fogom, számomra a szexuális erőszak a legmocskosabb dolog -női és férfi tettes esetén IS-, de sosem értem ezt az 5 perc hírnév hajhász dolgot, mert ez bizony az. Menjen vele a rendőrségre és ott mutogassa a képeket, ne a Twitteren, ahol tudja, hogy ezzel háborút indít. Ha megerőszakolták szegény lányt, ha nem, ne ezzel akarjon már magának egy kis hírnevet szerezni könyörgöm. Aztán meg jön a döbbenet, hogy senki sem hisz neki...
Ha Ansel valóban megtette ezt, akkor majd a per után úgy bosszulja meg ahogy akarja, de így ne csodálkozzon rajta, hogy lehet, a rendőrségen el sem hiszik neki, mert én is valamelyest úgy vagyok vele, hogy ha egy ilyen dolog történne velem, nem villogtatnám a közösségi oldalakon.
Ha igaz a sztori, kapja meg a méltó büntetését, mert megérdemli, de addig szerintem kár bárkit is lejáratni, amíg ez az ügy nincs letisztázva, mert ha kiderül, hogy kamu az egész, akkor egy lány miatt ment tönkre a karrierje, ha meg igaz a dolog, akkor meg meg is érdemli hogy élete hátralévő részét a börtönben töltse.
4 felhasználónak tetszik: Harlow, Pheebs, Zsóka11, thundercloud
2020. június 22. 13:51 #14
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2010
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Egy moziban dolgozó fickó kommentelte a dolgot hallotta amikor a csaj szülei azzal dicsekedtek hogy a lányuk Ansellel jár és ők meg azért mennek a filmet nézni hogy így támogassák vejüket ha csak egyszer találkozott vele és akkor történt az erőszak a szülei miért mondanának ilyet. Plussz alapjáraton nem megyek hotelbe már az első randin senkivel mit gondolt a bélyeggyűjteményét mutattja meg. Ha tényleg erőszak volt menjen a rendőrségre ne a twitterre. Ha tényleg igaz amit mond Ansel megkapja a bűntetését de ha nem akkor is mert már egy hamis vád elég ahhoz hogy tönkre vágja a karrierjét és nem ő lenne az első akivel ezt teszi egy 5 perc hírnévre vágyó valaki
1 felhasználónak tetszik: thundercloud
2020. június 22. 14:09 #15
omasnez
omasnez
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.25.
Hozzászólás: 185
Csatolások: 0
Azonosító: 255071
Offline offline
Hát nem mondom, hogy nem hiszem el róla, hogy erőszakos szexuális téren, tekintve, hogy nyilatkozott is valami olyasmit anno, hogy ha lehetne, akkor a barátnője mellett még szeretne valakit/valakiket.
Viszont ezt a dolgot szerintem sem 6 év után kellene twitteren kifecsegni.
Bár igazából..amilyen csődörös viselkedése van, nem baj, ha kap egy kis fejmosást az internet népétől.biggrin.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok