Starity

A Black Eyed Peas elárulta, miért nem tagja már az együttesnek Fergie

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. június 23. 19:16 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
A zenekar interjúban mesélt arról, hogy alakult az életük Fergie kiválása óta.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. június 23. 21:02 #2
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Elhiszem hogy tehetséges az új tag,de akkor sem kellett volna Fergiet helyettesíteni,mert az úgy már nem az igazi legalábbis nekem. Személy szerint Fergie még vissza fog térni. A kiválása után szinte egyből szóló karrierbe kezdett,ami nem jött annyira össze,szóval ha nem akar teljesen eltűnni a színről,még fel fogja keresni Will-ket.
2020. június 25. 20:41 #3
- törölt felhasználó -    
lol mi az, hogy nem jött össze? Fergienek volt nem egy 'hit'-je amint szólózásba kezdett, helyette Ő döntött úgy, hogy pár évig a családjával foglalkozik. biggrin.gif Az igaz, hogy amiket azután adott ki, az L.A. LOVE és a M.I.L.F$ kivételével nem nagyon lettek viral-ok (a M.I.L.F$ most vitatható, hogy jó vagy rossz okokból lol), de ezen a ponton se neki, se a többi tagnak nincs bizonyítani valójuk. Plusz, tök mindegy, hogy ha már nem megy vissza a bandába, neki is jár az eddig kiadott dalaikból pénz + mint mondtam a szóló karrirerje és egész jól ment.
2020. június 30. 23:00 #4
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Nekem amúgy se Fergie volt a fő pontja ennek az együttesnek szerintem zeneileg az én fülemnek a fiúk többet hozzá tettek Fergie meg jó kontraszt volt a férfi hangok között. Szeretem, de szerintem nélkülie is jók lesznek.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Fergie Fergie 212.
Apl.de.ap Apl.de.ap 2831.
Taboo Taboo 2954.