Starity

Férjhez megy Carrie Fisher lánya – Austen Rydell eljegyezte Billie Lourdot!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. június 28. 16:01 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A szerelmesek az Instagramon tudatták a rajongókkal, hogy megtörtént a lánykérés.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. június 28. 21:43 #2
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Aranyosak együtt!
2020. június 29. 09:13 #3
VadAlma
VadAlma
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.11.21.
Hozzászólás: 467
Csatolások: 0
Azonosító: 273830
Offline offline
De jó!
Kik ezek?
2020. június 29. 09:28 #4
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
VadAlma : a nő Carrie Fisher lánya aki a Star Warsban volt Leia hercegnő. Én főleg az American Horror Storyból ismerem meg azt hiszem az egyik újabb star Warsban is benne van. A férfit nem ismerem
2020. június 29. 17:37 #5
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Ennek nagyon örülök, remélem Billie boldog és szépen alakul majd az élete heart.gif
2020. június 29. 20:16 #6
- törölt felhasználó -    
VadAlma mi lenne ha egyszer egy értelmes kommentet is tudnál írni? Nehezedre esik bepötyögni a lány nevét?
Egyébként gratulálok Billie-nek.
2020. június 30. 07:38 #7
VadAlma
VadAlma
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.11.21.
Hozzászólás: 467
Csatolások: 0
Azonosító: 273830
Offline offline
Alexa: köszi, tudok olvasni, és tudom, ki volt Carrie Fisher, azt nem értem, miért kéne, hogy érdekeljen a leszármazottja szerelmi élete.

whitemoon: agyvérzést ne kapj, amúgy a starityn kb. 3 ember szokott értelmes kommenteket írni, és abból az egyik én vagyok (megsúgom, a másik kettő közül egyik se te vagy). Szegény agyhalott fangörlke, vigasztaljon, hogy még kinőheted! biggrin.gif
2020. június 30. 07:53 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (VadAlma @ 2020.06.30. 07:38)
Alexa: köszi, tudok olvasni, és tudom, ki volt Carrie Fisher, azt nem értem, miért kéne, hogy érdekeljen a leszármazottja szerelmi élete.
whitemoon: agyvérzést ne kapj, amúgy a starityn kb. 3 ember szokott értelmes kommenteket írni, és abból az egyik én vagyok (megsúgom, a másik kettő közül egyik se te vagy). Szegény agyhalott fangörlke, vigasztaljon, hogy még kinőheted! biggrin.gif

Nem vagyok fangirl, és pont abból, ahogyan ezt lereagáltad látszik, hogy sajnos te sem tartozol az okos emberek sorába, ezzel csak öngólt rúgtál magadnak. Mindössze annyit írtam, hogy ne úgy szólogass be egy sztárnak, hogy azt sem tudod, hogy kicsoda. (de Alexa leírta amúgy) Az értelmes kommentet inkább hagyjuk, ezt te sem gondoltad komolyan biggrin.gif rohog.gif
2020. június 30. 08:05 #9
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15715
Csatolások: 140364
Azonosító: 270554
Offline offline
Idézet (VadAlma @ 2020.06.30. 07:38)
Alexa: köszi, tudok olvasni, és tudom, ki volt Carrie Fisher, azt nem értem, miért kéne, hogy érdekeljen a leszármazottja szerelmi élete.
whitemoon: agyvérzést ne kapj, amúgy a starityn kb. 3 ember szokott értelmes kommenteket írni, és abból az egyik én vagyok (megsúgom, a másik kettő közül egyik se te vagy). Szegény agyhalott fangörlke, vigasztaljon, hogy még kinőheted! biggrin.gif

Minden rosszindulat nélkül kérdezem: miért lep meg, ha egy sztárhírekkel foglalkozó online magazin, mint a starity, lehoz egy cikket Billie Lourd házasságának híréről? Szerencsétlen lány már korántsem azzal keresi a kenyerét, hogy történetesen épp Carrie Fisher hozta őt a világra (az, hogy a média még most is így hivatkozik rá, már egész más téma), saját karrierje van, ami miatt megérdemelné, hogy ne mindig csak "valaki lányaként" emlegessék, és a rajongói számára igenis van hírértéke annak, hogy valakivel össze akarja kötni az életét. Téged viszont abszolút nem kell érdekelnie, mi van vele, senki nem kötelez rá, hogy elolvasd a róla szóló cikket, aztán odakommenteld, mennyire értelmetlen volt, mindezek után pedig a többi olyan kommentelőt minősítsd személyeskedésbe hajló stílusban, akiknek nem tetszik az, ahogy majdnem mindent lehúzol vagy kigúnyolsz. Értem az álláspontod, és tetszik, hogy (majdnem mindig) van saját, kifejtésre érdemes véleményed, illetve félreértés ne essék, teljes mértékben jogod van a saját, (kulturáltan megfogalmazott!) véleményedhez, de ne várj sokkal hangzatosabb és színesebb cikkeket egy oldaltól, ami 1. sztárok életével foglalkozik, 2. összesen 3-4 ember cikkeit hozza le, mindig ugyanabban a pár soros terjedelemben, nagyjából ugyanazokról a hírességekről. És főleg nem hiszem, hogy a te tiszted lenne megítélni, ki ír értelmes kommenteket, és ki nem.
1 felhasználónak tetszik: Fannycska999
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok