Starity

Anna Camp is elkapta a koronavírust! Súlyos következményekkel járt a betegség!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. július 22. 11:04 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A 37 éves szőke szépség az Instagramon közzétett bejegyzésében vallott megbetegedéséről.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. július 22. 15:03 #2
HermioneGiga
HermioneGiga
visszatérő vendég
 
StátuszJonathan Young
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.02.26.
Hozzászólás: 444
Csatolások: 18
Azonosító: 271712
Offline offline
Uhh, azért kemény lehetett neki...
2020. július 22. 16:24 #3
BeJoyful
BeJoyful
 
Státusz"Az erőt mi többé tesz, mindig magadban keresd!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.18.
Hozzászólás: 736
Csatolások: 15970
Azonosító: 261400
Offline offline
Remélem minden ilyen "sztár megbetegedésről" nem lesz cikk, mert akkor a starity is nyithat majd vírus híradót tovább gyűrűzve az amúgy sem kicsi pánikot. Főleg ilyen címmel, hogy "Súlyos következményekkel járt a betegség!" Így is van elég célzott pánik keltés, az ilyenekre már nem hiszem, hogy szükség lenne...
Mondjuk arra a nyilvános helyre kíváncsi lennék ahol egyszer nem viselt maszkot. Látná a csepeli hévpótlót reggel, nem hogy másfél méter, intim szférád sincs. _nevet.gif Ott még maszk viselése közben is simán megfertőzhetek mást, ha pl. hordozó vagyok.
Sajnos akinek olyan az immunrendszere az már a lakásból kilépve veszélynek van kitéve, ráadásul a kézfertőtlenítő ész nélküli használata csak tovább gyengíti a természetes védekező rendszerünket. mellow.gif Utóbbival mondjuk én nem vagyok hajlandó sikálni a kezem, hozzá teszem én régen sem fogdostam össze semmit puszta kézzel a boltban, köhögésnél meg tüsszentésnél mindig vagy kezem vagy zsepi volt a szám előtt. Szomorú, hogy ezeket csak most tanulják sokan, holott ez alapnak kellene lennie. 110.gif
Mindegy is, a színésznő túlélte, szóval olyan súlyos következménye nem lett a dolognak. Azért tényleg vigyázzunk egymásra az alapvető higiéniák betartásával. Aztán reméljük, hogy ezt mindenki begyakorolja annyira, hogy a vírus után sem fogdossa végig az összes zsömlét és nyomkodja szét puszta kézzel. sleep.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Anna Camp Anna Camp 2957.