Starity

Kim Kardashian és Kanye West végre találkozott, nagy sírás lett a vége

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. július 28. 13:54 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
A reality-sztár és rapper férje nagyon nehéz időszakon megy keresztül.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. július 28. 15:50 #2
anonime15
anonime15
visszatérő vendég
 
StátuszHumor = Fájdalom + idő
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.21.
Hozzászólás: 155
Csatolások: 0
Azonosító: 242908
Offline offline
Nem lehetne csak úgy offolni ezt a témát? Kezdek allergiás lenni...
2020. július 28. 20:16 #3
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Mekkora bunkóság hogy még sírás közben is kell róla 100 kép
2020. július 28. 20:44 #4
Cassia
Cassia
visszatérő vendég
 
StátuszYou never stop loving someone. You either never did or you always will.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.19.
Hozzászólás: 248
Csatolások: 0
Azonosító: 253297
Offline offline
hmm. talan tenyleg nincs megjatszva az eletuk. ennyi feszkot istenem... ah
2020. július 28. 21:05 #5
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Elég érdekes, hogy Kanye képes volt így otthagyni a családját. Valami vagy nagyon nem stimmel az agyával, vagy nem bírja már a családja körüli dolgokat. Nem lesz jó vége.
2020. július 28. 21:12 #6
asdfgh00
asdfgh00
visszatérő vendég
 
StátuszMost éppen otthol vagyok a koronavírus miatt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.06.04.
Hozzászólás: 118
Csatolások: 0
Azonosító: 272253
Offline offline
Jaj ez olyan átlátszó már! És gáz, hogy elhiszik, hogy ezzel a kis színjátékkal majd több rajongót szerezhetnek. De az még gázabb, hogy itt az emberek többsége beveszi ezt. Nyilván, pont ott vannak a paparazzik, ahol ők. Ha annyira kettesben akarták volna ezt az ügyet megbeszélni, akkor egy olyan helyen teszik, ahol lehetetlen az, hogy a paparazzik fotót készíthessenek róluk. Milyen jó lesz majd a gyerekeinek, ha majd ezeket visszaolvassák, majd elmondják a szülők, hogy: "Kicsim, anyu és apu csak megjátszotta a nézettségért. Ebből semmi nem igaz. Tudod, ha nagyobb leszel, neked is meg kell majd játszanod dolgokat, hogy a reflektorfénybe maradhass."
2020. július 28. 21:12 #7
asdfgh00
asdfgh00
visszatérő vendég
 
StátuszMost éppen otthol vagyok a koronavírus miatt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.06.04.
Hozzászólás: 118
Csatolások: 0
Azonosító: 272253
Offline offline
És még milyen szépen belenéz a kamerába Kim. Full kamu!
2020. július 28. 22:15 #8
Madame
Madame
visszatérő vendég
 
StátuszEgy jó könyv társaságában kikapcsolódni: ez a hygge gondolatának egyik sarokköve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.16.
Hozzászólás: 109
Csatolások: 0
Azonosító: 242739
Offline offline
Hmm, mintha a kamerába sírba...
2020. július 29. 07:50 #9
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 850
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Offline offline
Mekkora kamu ez az egész haha
2020. július 29. 08:28 #10
- törölt felhasználó -    
Na, és itt bukott le az egész hisztéria! Kim egyértelműen a kamerába sírt, és nemhogy elhajtottak volna a kocsival, nem, tovább "vitatkoznak" a kamera előtt. Soha nem szerettem őket, azonban igyekeztem nem Kanye-t ócsárolni, amikor hallottam, hogy "beteg". Persze, ennek sohasem dőltem be igazán, de Kanye sose volt olyan típus, aki csendben, magában hisztériázna. Aztán meguntam. Átlátszó, és bolond az egész család, hogy betegséggel akarnak pénzt keresni, jó lenne, ha már feledésbe merülne a nevük, mert ők tipikusan azok a sztárok, akik nem érdemlik meg amit kaptak, ok nélkül celebek. Már ha lehet őket így nevezni...
2020. július 29. 17:17 #11
omasnez
omasnez
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.25.
Hozzászólás: 188
Csatolások: 0
Azonosító: 255071
Online online
Nem mondom, hogy nincs megjátszva, de az is simán lehet - tekintve, hogy Kanye (elvileg) nem akart találkozni Kimmel x ideig - hogy azért autóban vannak, nem a házban, mert Kanye nem akarta oda beengedni Kimet. A kamerába sírás nekem inkább úgy tűnik, mintha nem sorrendben lennének a képek (az első és a negyedik majdnem ugyanaz, tehát azok egymás után kellene, hogy legyenek) és Kim csak realizálta, hogy jé, ott is van egy kamerás.
Harryről pl szinte állandóan olyan lesi képek készülnek, ahol fullra belenéz a kamerába.biggrin.gif
2020. július 29. 17:27 #12
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15745
Csatolások: 140781
Azonosító: 270554
Offline offline
A kamerába sírásról csak annyit, hogy számos celebről készülnek úgy lesifotók, hogy teljesen a kamerába néznek. Demiről és Maxról is rengeteg ilyen készül: őket ki fogja megvádolni, hogy csak a hírverés kedvéért vannak együtt/Max csak kihasználja Demit/stb.? Az, hogy Kim a kamerába néz, nem perdöntő bizonyíték arra, hogy színlelik az egészet...
Másfelől kizártnak tartom, hogy a hírverés kedvéért Kanye az elnöki jelöltségig színlelné a téveszmés mániát (már ha az van neki, nem vagy szakember). Sok szemétsége van ennek a családnak, sok mindent megjátszanak, de szerintem ez az ügy túl messzire ment ahhoz, hogy felszínes hírnév hajhászásnak lehessen nevezni. De simán elképzelhető, hogy nincs igazam, és naiv vagyok, de egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy egy egészséges tudatú ember pusztán a hírverés kedvéért nyilvánosságra hozzon olyan családi titkokat, mint az első gyermekük esetében tervezett abortusz, stb.
1 felhasználónak tetszik: Arva.Andrea
2020. július 30. 17:07 #13
asdfgh00
asdfgh00
visszatérő vendég
 
StátuszMost éppen otthol vagyok a koronavírus miatt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.06.04.
Hozzászólás: 118
Csatolások: 0
Azonosító: 272253
Offline offline
Másfelől kizártnak tartom, hogy a hírverés kedvéért Kanye az elnöki jelöltségig színlelné a téveszmés mániát (már ha az van neki, nem vagy szakember).

@Harlow arra is képesek, hogy bevigyék a kamerát a szülőszobára, akkor pont erre ne lennének képesek? Minden a nyilvánosság előtt folyik, már túlzottan is, és nemsokára kijön Kanye új albuma. Azért csinálják ezt, mert a kutya nem kíváncsi Kanye zenéire, mert zeneileg nulla, és így akarnak hírt csinálni ennek, mert az emberek majd kiváncsiak lesznek, hogy az albumba milyen családi titkokat írt bele, de valószínűleg semmit.

@omasnez Ne legyél már ilyen buta! Realizálta, hogy ott van egy kamerás? No comment.
2020. július 30. 17:16 #14
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15745
Csatolások: 140781
Azonosító: 270554
Offline offline
Idézet (asdfgh00 @ 2020.07.30. 17:07)
Másfelől kizártnak tartom, hogy a hírverés kedvéért Kanye az elnöki jelöltségig színlelné a téveszmés mániát (már ha az van neki, nem vagy szakember).
@Harlow arra is képesek, hogy bevigyék a kamerát a szülőszobára, akkor pont erre ne lennének képesek? Minden a nyilvánosság előtt folyik, már túlzottan is, és nemsokára kijön Kanye új albuma. Azért csinálják ezt, mert a kutya nem kíváncsi Kanye zenéire, mert zeneileg nulla, és így akarnak hírt csinálni ennek, mert az emberek majd kiváncsiak lesznek, hogy az albumba milyen családi titkokat írt bele, de valószínűleg semmit.
@omasnez Ne legyél már ilyen buta! Realizálta, hogy ott van egy kamerás? No comment.

Lehet, hogy igazad van, és belegondolva tényleg nem kizárt, hogy erre is képesek. Én leginkább azért próbálok hinni nekik, mert nem akarom elhinni, hogy valaki viccet/kampányt/promóciót csinálna egy borzalmas mentális betegségből, ilyen formán. Szeretném hinni, hogy itt már megállnak, és nem mennek el eddig.
1 felhasználónak tetszik: Arva.Andrea
2020. július 30. 19:41 #15
asdfgh00
asdfgh00
visszatérő vendég
 
StátuszMost éppen otthol vagyok a koronavírus miatt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.06.04.
Hozzászólás: 118
Csatolások: 0
Azonosító: 272253
Offline offline
Lehet, hogy igazad van, és belegondolva tényleg nem kizárt, hogy erre is képesek. Én leginkább azért próbálok hinni nekik, mert nem akarom elhinni, hogy valaki viccet/kampányt/promóciót csinálna egy borzalmas mentális betegségből, ilyen formán. Szeretném hinni, hogy itt már megállnak, és nem mennek el eddig.

A szülőszobából is viccet csináltak, az apjuk sírhelyéből is viccet csináltak, majd pont egy betegségből nem fognak....
Fullra megtervezett az egész: július 10 korül Kim bejelenti, hogy Kanyenak bipoláris zavara van, majd utána elköltözik, július 20-30ig arról szól minden, hogy Kanye megbolondult, de ez mind a nyilvánosság előtt történik, majd az is a nyilvánosság előtt történik, hogy beszélgetnek, és Kim belesír a kamerába. Gáz az egész.

Amúgy segítenél, légyszi, hogy kell megjelölni itt ezen az oldalon embereket? Ahogy te is megjelöltél engem? @Harlow
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2020. július 30. 19:47 #16
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15745
Csatolások: 140781
Azonosító: 270554
Offline offline
Idézet (asdfgh00 @ 2020.07.30. 19:41)
Lehet, hogy igazad van, és belegondolva tényleg nem kizárt, hogy erre is képesek. Én leginkább azért próbálok hinni nekik, mert nem akarom elhinni, hogy valaki viccet/kampányt/promóciót csinálna egy borzalmas mentális betegségből, ilyen formán. Szeretném hinni, hogy itt már megállnak, és nem mennek el eddig.
A szülőszobából is viccet csináltak, az apjuk sírhelyéből is viccet csináltak, majd pont egy betegségből nem fognak....
Fullra megtervezett az egész: július 10 korül Kim bejelenti, hogy Kanyenak bipoláris zavara van, majd utána elköltözik, július 20-30ig arról szól minden, hogy Kanye megbolondult, de ez mind a nyilvánosság előtt történik, majd az is a nyilvánosság előtt történik, hogy beszélgetnek, és Kim belesír a kamerába. Gáz az egész. 
Amúgy segítenél, légyszi, hogy kell megjelölni itt ezen az oldalon embereket? Ahogy te is megjelöltél engem? @Harlow

Ha a fórumban válaszolsz, akkor van egy olyan lehetőség, hogy "Válaszolok", és akkor közvetlenül annak az üzenetére tudsz így reagálni, akiére szeretnél. wink.gif Annyi a lényeg, hogy a fórumból kattints rá a cikkre, ne a főoldalról.
2020. július 30. 20:20 #17
deep dark night
deep dark night
új tag
 
StátuszI can see the paradise by the dashboard light
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.10.
Hozzászólás: 84
Csatolások: 0
Azonosító: 266735
Offline offline
Csak számomra ijesztő, hogy fénykép készült a beszélgetésükről? Ők is emberek, nekünk ehhez a szituációhoz semmi közünk. Azt sem értem ők miért tudatják ezt velünk, de azt sem, hogy mások miért kutakodnak az életükben...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok