Starity

Megérkezett a Miután összecsaptunk új, hosszabb előzetese

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. július 28. 23:35 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
A trailer mellett az is kiderült, mikortól lesz látható a Miután-széria új része.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. július 29. 08:11 #2
Kenna
Kenna
visszatérő vendég
 
StátuszIn case you haven't noticed,I'm a weirdo.I don't fit in,And I don't want to...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.13.
Hozzászólás: 304
Csatolások: 0
Azonosító: 270073
Offline offline
Megnézték a trailer-t mert érdekelt, hogy képes e lentebb süllyedni a színvonal az első után. És sikerült neki. Valaki magyarázza már el, hogy mit szeretnek ebben a tinilányok? Vagy épp egyáltalán miért akarja az írónő és a film készítők normálisnak beállítani ezt a toxikus és erőszakos kapcsolatot..
2020. július 29. 08:21 #3
- törölt felhasználó -    
Annyian istenítik a Miutánt, de mivel nem szeretem pocsékolni az időm, így csak az előzetest láttam, és az az 5 perc elegendő volt ahhoz, hogy kérdőn nézzek körbe. Félreértés ne essék, mindenki aki akarja szereti, nekem nem a rajongótáborral, hanem a filmmel van bajom. Egyet kell értsek az előttem szólóval, egy ilyen toxikus és erőszakos kapcsolatot, mégha csak egy könyv alapján készült filmről is beszélünk, nem kellene normálisnak feltüntetni, mikor a való életben sok ember ilyen kapcsolatban él, és sokkal durvábban, mint a filmben. A sok kis befolyásolható "ez a trend" kislány pedig a fejében majd ilyen fiút, ilyen "romantikus" kapcsolatot képzel el magának. Volt már ilyen, nem egyszer. Ez persze csak az én véleményem, lehet nekem támadni, de ismétlem, hogy ez így nagyon nincsen rendben.
2020. július 29. 11:15 #4
Kittister
Kittister
visszatérő vendég
 
StátuszMilyen messze járhatnak egy e-mail szavai attól, amit valójában érez az ember!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.28.
Hozzászólás: 344
Csatolások: 1
Azonosító: 207481
Offline offline
Szerintem nincs igaza az előttem szólónak, egyáltalán nem azért szeretik sokan és nem csak tinik ezt a film sorozatot mert ilyen kapcsolatot képzelnek el, hanem mert igen van ilyen is de a többség az izgalmak miatt nézi. Talán kicsit a szürke ötven trilógiához hasonlitható, ott is a többség nem olyan kapcsolatot képzelt el, mögé láttak a történetnek hogy igazából elég romantikus volt Christian Grey és abba is voltak izgalmak de a durvább részek miatt mindenki elítélte. Persze biztos a könyv jobb mint sok esetben a film de így megitélni h nem olvasol a sorok között szerintem nem kéne.

Egyébként én várom a filmet szerintem jobb lesz mint az első rész.
2020. július 29. 21:42 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kittister @ 2020.07.29. 11:15)
Szerintem nincs igaza az előttem szólónak, egyáltalán nem azért szeretik sokan és nem csak tinik ezt a film sorozatot mert ilyen kapcsolatot képzelnek el, hanem mert igen van ilyen is de a többség az izgalmak miatt nézi. Talán kicsit a szürke ötven trilógiához hasonlitható, ott is a többség nem olyan kapcsolatot képzelt el, mögé láttak a történetnek hogy igazából elég romantikus volt Christian Grey és abba is voltak izgalmak de a durvább részek miatt mindenki elítélte. Persze biztos a könyv jobb mint sok esetben a film de így megitélni h nem olvasol a sorok között szerintem nem kéne. 
Egyébként én várom a filmet szerintem jobb lesz mint az első rész.


Én mondtam, hogy ez csak az én véleményem. A könyvbe is beleolvastam egy picit, noha erről nem tettem említést. Nem azt mondtam, hogy mindenki ezért nézi, mert ilyen kapcsolatot képzel el magának. Egyébként a könyvel nem volt sok bajom, annak ellenére, hogy soha nem jutottam el a végéig, csak a hype körülötte...sokan azt se tudják, hogy a film könyv alapján készült... Eltértem a témától, na mindegy. Megértem az álláspontodat, azonban a véleményem továbbra is ez marad.
2020. augusztus 01. 14:17 #6
lilifi
lilifi
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.12.
Hozzászólás: 174
Csatolások: 0
Azonosító: 136252
Offline offline
Hú, én imádtam a könyvet ami róluk szólt!!!! De nekem ez a film valahogy nem is emlékeztet rá... abszolút külön kezelem! MEgnézem mint az első részt is de semmi extra!
2020. augusztus 01. 18:10 #7
kami98
kami98
 
Státusz"Life itself is worth living for." - JA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.30.
Hozzászólás: 1305
Csatolások: 0
Azonosító: 137470
Offline offline
Hát, őszintén szólva, én az első részt sem láttam, és nem is tervezem megnézni. Mindenki annyira áradozik róla, meg a főszereplő srácról is, hogy már csak ez miatt SEM fogom megnézni. Meg igazából nekem a srác sem jön be, de kinek mi
2020. augusztus 05. 15:58 #8
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 1994
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Még nem láttam de tippelek ez is egy olyan film mint a mostanában készültek a pasit egy szemétnek állítják be hogy legyen mivel indokolni hogy a női szereplő mással kezd randizni majd sok pitizés után nagylelküen megbocsát a pasinak (hiába nem csinált semmit szerencsétlen) mert ő ilyen nagylelkű. A mostanába készített filmek, sorozatok 90% arról szól mennyire mocskok a férfiak és a nők sokkal jobbak lehet a női szereplő egy kiállhatatlan liba aki mindenkivel összefekszik akkor is meg tudják magyarázni a dolgot úgy hogy a végén a férfi szereplő hibája az egész
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok