Starity

Ryan Reynolds és Blake Lively elnézést kért az esküvőjéért

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. augusztus 05. 11:46 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
Az esküvői helyszín miatt kért bocsánatot a házaspár, akkor nem gondolták, milyen háttere van.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. augusztus 08. 23:46 #2
CydoniaOnThe Mars
CydoniaOnThe Mars
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.06.02.
Hozzászólás: 271
Csatolások: 0
Azonosító: 277863
Offline offline
Nem értem, miért kell ilyen hülyeség miatt elnézést kérni! Nem ők tartottak rabszolgákat! Akkor ezzel az erővel ürítsük ki egész Amerikát, sőt az egész Földet! Agyrém!
1 felhasználónak tetszik: susurrus
2020. augusztus 09. 09:43 #3
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2010
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
CydoniaOnThe Mars Már nem tudnak miért belekötni az emberekbe azt mondják nincs fordított rasszizmus de most mindenki arról beszél a fehérbőrűek kiváltságosak ,meg a rendőrök gonoszak és rasszisták ők ölik a feketéket az már mindegy hogy a színesbőrű gyilkosságok nagy részét szintén színesbőrű követi el bandaháború gyilkosságok drogkereskedés és egyéb de ezek miatt nem vonulnak az utcára de elérik azt hogy mindenki rosszul érezze magát valamiért amit nem is ő tett és bocsánatot kérjen
2020. augusztus 09. 15:18 #4
Rosier
Rosier
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 453
Csatolások: 0
Azonosító: 265083
Offline offline
Nagyon igazat tudok adni az előttem szólóknak, szerintem is nonszensz, hogy egy erőszakos, szélsőséges, romboló tüntetéssorozat miatt olyan dolgokért is elvárják a fehér emberek bocsánatkéréseit, amikről nem is tehetnek. Amerikában szinte mindennek köze van a fekete emberekhez és közvetetten a rabszolgatartáshoz, amiért elégszer "vezekeltek" már, úgyhogy ideje lenne erről a nevetséges témáról leakadni. Napi szinten halnak meg emberek, mindegy, hogy feketék vagy fehérek, de úgy tűnik, egyre inkább csak a feketékért tudnak sírni a emberek.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok