Starity

Elhunyt a Fekete Párduc sztárja, Chadwick Boseman

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. augusztus 29. 12:39 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
Hosszú ideig küzdött egy betegséggel a sztár, péntek este lelt örök nyugalomra.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. augusztus 29. 12:44 #2
lulcsy90
lulcsy90
visszatérő vendég
 
StátuszFerge Teges..:D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.13.
Hozzászólás: 291
Csatolások: 0
Azonosító: 129188
Offline offline
Nincsenek rá szavak
2020. augusztus 29. 13:36 #3
überA
überA
 
Státusz“Aki harcol, veszíthet. Aki nem harcol, már vesztett is.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.01.
Hozzászólás: 1323
Csatolások: 404
Azonosító: 257618
Offline offline
Idézet (Four @ 2020.08.29. 12:39)
Hosszú ideig küzdött egy betegséggel a sztár, péntek este lelt örök nyugalomra. 
A teljes cikkhez kattints ide!


Reggel amikor olvastam a cikket nem akartam hinni a szememnek, erre nincsenek szavak. Kitartást a családnak! sad.gif cry.gif
2020. augusztus 29. 18:48 #4
Divergent
Divergent
Dark witch
 
Státuszimmersed in the frenzy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.15.
Hozzászólás: 2157
Csatolások: 138
Azonosító: 242716
Offline offline
Nagyon ledöbbentett. Nyugodjék békében. sad.gif
2020. augusztus 29. 19:20 #5
- törölt felhasználó -    
Mikor reggel felkeltem, és ez volt a legelső dolog, ami szembe került velem, azt hittem, valami beteg vicc, hogy ez nem lehetséges. Aztán kikerültem a félkómás állapotomból, és megszakadt a szívem, majd milliónyi kis darabra tört.

Leírhatatlan mindaz, amit Chadwick a fekete közösségért tett életében. Nem csak a gyerekeknek adott reményt azzal, hogy egy olyan zseniális alkotásban játszotta a főszereplő hőst, mint a Fekete Párduc, hanem a tinédzsereknek, a felnőtteknek is. Olyan szavakba önthetetlen inspiráció és fény volt a mai világban, aki életeket változtatott meg, szíveket érintett meg, örökké. Olyasvalamit hagyott hátra, ami tartós, ami maradandó. Az utak, amelyeket megalapozott a fekete fiataloknak, ott várnak, hogy bejárják őket, és remélem, hogy akárhonnan is tekint most le ránk, tudja, hogy halála olyan hatalmas és fájdalmas űrt hagy a világban, ami betölthetetlen. Csodálatos ember és művész volt, egy fényes és sokat tartogató jövővel előtte – szívszorító, hogy már nincsen lehetősége megtapasztalni, megalkotni mindazt, ami a fejében tervként szerepelt.

Mint fehér ember, sosem fogom megérteni a fekete emberek fájdalmát és gyászát, de a legjobbakat kívánom a családjának és barátainak. Remélem, a jövő elhozza nekik a békét és a megnyugvást.

Nyugodj békében, erőben és szeretetben, Chadwick. heart.gif
Az, amit a világra hagytál, szavakba foglalhatatlan. A jövő, amit elnyomott és alulreprezentált fiataloknak mutattál, nem fog kárba menni.
2 felhasználónak tetszik: Harlow, Alysia
2020. augusztus 29. 20:37 #6
Azillion
Azillion
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.01.
Hozzászólás: 325
Csatolások: 6909
Azonosító: 275433
Offline offline
Felfoghatatlan ez az egész.. Nyugodj békében, Chadwick.
2020. augusztus 29. 20:47 #7
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státuszit all started with the big bang.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15606
Csatolások: 138364
Azonosító: 270554
Offline offline
Teljesen ledöbbentett a hír, nem tudom felfogni. Fantasztikus örökséget hagyott hátra, és egy nagyszerű ember volt. Nyugodj békében, Chadwick! A családjának és hozzátartozóinak pedig őszinte részvétem.
2020. augusztus 30. 06:51 #8
- törölt felhasználó -    
Tegnap reggel erre keltem, és nincs is rosszabb annál, amikor azt hiszed, hogy ez egy nagyon kegyetlen vicc, majd rájössz, hogy nem, ez az év egy újabb tragédiával bővült. Chadwick egy olyan ember volt, aki nem csak a szerepével aranyozta be a napom, hanem az emberek szeretetével is. Borzasztó érzés, amikor egy ilyen jó ember távozik a világból, méginkább az, ha ilyen fiatalon. Nyugodjon békében.
2020. augusztus 30. 10:33 #9
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Tegnap reggel óta azon agyalok, hogy mégis miért kellett ilyen fiatalon távoznia kedvenc Marvel filmem főhősének. Folyamatosan szembejön a képe azóta a közösségiken, és még mindig nem fogtam fel. Úgy sajnálom, Isten nyugosztalja! sad.gif
2020. augusztus 30. 19:39 #10
Cintia99
Cintia99
 
Státuszit's a solo song and it's only for the brave
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 1099
Csatolások: 0
Azonosító: 148309
Offline offline
Tegnap reggel ez volt az első hír, amit megláttam és először képtelen voltam elhinni. Azt hittem, hogy ez csak egy gonosz, rossz vicc. Megszakadt a szívem, mikor képes voltam felfogni, hogy ez sajnos a valóság. Nagyszerű, tehetséges színész volt és sajnos nagyon fiatalon távozott.
Nyugodj békében és szeretetben, Chadwick. Hiányozni fogsz. A családnak kitartást kívánok.
2020. szeptember 19. 19:54 #11
dettus7
dettus7
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 1996
Csatolások: 18
Azonosító: 131164
Offline offline
Nyugodjon békében!
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok