Starity

Felbontotta eljegyzését Demi Lovato és Max Ehrich

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. szeptember 25. 15:21 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
Nagyon úgy néz ki, hogy véget ért a mesebelinek tűnő kapcsolat a két sztár között.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. szeptember 25. 16:08 #2
- törölt felhasználó -    
lolll. most mondjam azt, hogy meglepődtem? elég valószínűnek tűnt, hogy az állandó instasztoris posztolások közben is, hogy nagyon gyorsan haladnak a dolgok köztük, de hogy ennyire(!) hamar véget is érjen... szomorú lehet hírességnek lenni és mindenki árgus szemei előtt létezni.
2020. szeptember 25. 16:18 #3
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 849
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Offline offline
Pfff. Na ez gáz, szánalmas . Nm értem ezeket az embereket, mennyi hűhó semmiért
1 felhasználónak tetszik: Azillion
2020. szeptember 25. 16:42 #4
PinkBarbie
PinkBarbie
Little Butterfly
 
StátuszXiumin-ka tánca ♥ https://www.youtube.com/watch?v=mTFJlkDw6yk
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.13.
Hozzászólás: 1975
Csatolások: 0
Azonosító: 177766
Offline offline
Tudtam, hogy ismerős valahonnan a pali.. A búra alatt-ban láttam.
Hát kár, hogy szétmentek, azt hittem esküvő lesz. sad.gif
2020. szeptember 25. 17:32 #5
- törölt felhasználó -    
Az, hogy szerette Selena-t még csak nem is akkora probléma (bár teljesen megszállott volt, még egy S betűt is tetováltatott a karjára), viszont az, hogy milyen átlátszó és gátlástalan módon használta ki Demit, már az. Gusztustalannak tartom, hogy mikor Demi a kapcsolatuk elején azt szerette volna, hogy egy ideig még minden privát legyen, ez az ember olyan liveokat csinált, ahol megmutatta hogy Demi rajta alszik, illetve egy olyat, ahol tök fekete a kép és csak Demi hangját lehet hallani. Ez az ember a létező összes híres fiatal nőnél bepróbálkozott, sőt még híres férfiakat is zaklatott. Beteges és undorító amit művel/művelt, és nagyon örülök, hogy Demi még időben észrevette a dolgokat és kidobta, még azelőtt, hogy rátehette volna a kezét a vagyonára. Remélem amiket csinált és ő maga is elég hírhedt lett ahhoz, hogy mással már ne tudja ugyanezt megtenni. Szakember segítségére lenne szüksége, mert amilyen megszállottan híres szeretne lenni, már messze nem egészséges.
1 felhasználónak tetszik: Zsóka11
2020. szeptember 25. 18:28 #6
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Nagyon örülök neki, hogy Demi végre kinyitotta a szemét és kidobta. Szánalmas ez a srác. Még az elején örültem, hogy hm kis cuki srác, boldoggá teszi Demit stb aztán sorra jöttek az árulkodó jelek. A srác teljesen megszállottja volt Selenának, egy olyan tweetje is előkerült amiben Selenát isteníti és jobbnak tartja Deminél. Ahogy előttem is írta readyforya, több sztárnál is bepróbálkozott és kommentelgetett. Kár, hogy Demit ennyire elvakította a szerelem, miközben a "szerelme" nyilvánosan kihasználta és rajta keresztül akart felkapaszkodni, ezt mindenki észrevette, csak ő nem. Még szerencse, hogy nem volt esküvő. Remélem tanult a hibájából és ezek után egy ideig szingli marad illetve a karrierjére koncentrál.
2020. szeptember 25. 19:06 #7
- törölt felhasználó -    
Hát őszintén én nem nagyon követtem a kapcsolatukat, de már az eljegyzéskor tartottam ettől a kapcsolattól. Olyan gyors volt ez az egész, de ha Demi AKKOR boldog akkorén is. Remélem azért még rátalál a boldogság. biggrin.gif
2020. szeptember 25. 19:58 #8
sdsd
sdsd
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.29.
Hozzászólás: 185
Csatolások: 0
Azonosító: 162879
Offline offline
Nagyon gonosz dolog, de felnevettem, hogy 2 hónapja örökkévalóságról beszéltek ma meg "ja bocs mégse" xD
2020. szeptember 26. 13:55 #9
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Tegnap láttam egy twitter thread-et arról hogy max milyen kommenteket hagyott főleg selena de még sok más sztár képe alatt, meg hogy követett egy csomó fan oldalat meg beszélgetett is velük stb. Az elejétől fogva nem tetszett túlságosan ez a kapcsolat túl nagy volt a rózsaszín köd
2020. szeptember 26. 13:57 #10
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Szerintem főleg az volt a szerencséje a fickónak hogy Demi próbált nem a negatívra koncentrálni és nem nagyon nézte a róla szóló híreket különben biztos hogy hamarabb látta volna már hogy milyen ez a férfi
2020. szeptember 26. 18:59 #11
omasnez
omasnez
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.25.
Hozzászólás: 186
Csatolások: 0
Azonosító: 255071
Offline offline
Szerintem az a leggusztustalanabb húzása a palinak, hogy pont Demire repült -nem azért, mert Demi fan vagyok, mert nem.
Azért tartom annak, mert Demi nyilvánvalóan egy gyenge láncszem -a (remélhetőleg csak) volt függőségi dolgai és az önbizalomhiánya miatt- és ő ezt használta ki..Szerintem borzasztóan gerinctelen lépés volt.
2020. október 02. 17:31 #12
Hina707
Hina707
visszatérő vendég
 
StátuszWe were born to be alone, but we're still looking for love
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.21.
Hozzászólás: 296
Csatolások: 0
Azonosító: 270160
Offline offline
Miért kell mindenkivel eljegyeztetni magad, akivel összejössz?
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok