Starity

Doctor Who / Ki vagy, Doki? (2005 - )

93 oldal 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. július 19. 07:38 #241
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Szerintem szinte borítékolhatóan a neje, vagy valami egyéb, nagyon közeli rokona. Én a feleségére vagy az anyjára tippelek. tongue.gif

Idézet (kateblock @ 2010.07.18. 21:37)
Engem az érdekel hogy ki River Song.  biggrin.gif

2010. július 19. 08:09 #242
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.07.19. 07:38)
Szerintem szinte borítékolhatóan a neje, vagy valami egyéb, nagyon közeli rokona. Én a feleségére vagy az anyjára tippelek.  tongue.gif


Anyja? Erről most az jutott eszembe hogy River 10-et odabilincselte a vezetékhez a forest of the deadben és 10 megkérdezte mire fel a bilincs, River pedig flörtölően azt mondta hogy SPOILERS rohog.gif Fúújjj, ez valami time lord szokás vagy mi? _nevet.gif
Russel T Davies szerint River a Doki felesége, csak nem úgy, ahogyan mi gondolnánk ... unsure.gif
2010. július 19. 09:23 #243
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Lehet, hogy több felesége is van. tongue.gif
Szerintem simán el bírok képzelni egy olyan csavart is, hogy az anyja... Arról pedig, hogy a forgatókönyvírók pontosan mit írtak korábban, hát, lett már belőlük bőven baki, úgyhogy az az egy elszólás igazán nem oszt, nem szoroz... tongue.gif

Idézet (kateblock @ 2010.07.19. 08:09)
Anyja? Erről most az jutott eszembe hogy River 10-et odabilincselte a vezetékhez a forest of the deadben és 10 megkérdezte mire fel a bilincs, River pedig flörtölően azt mondta hogy SPOILERS  rohog.gif Fúújjj, ez valami time lord szokás vagy mi?  _nevet.gif 
Russel T Davies szerint River a Doki felesége, csak nem úgy, ahogyan mi gondolnánk ...  unsure.gif
2010. július 19. 11:58 #244
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.07.19. 09:23)
Lehet, hogy több felesége is van.  tongue.gif 
Szerintem simán el bírok képzelni egy olyan csavart is, hogy az anyja... Arról pedig, hogy a forgatókönyvírók pontosan mit írtak korábban, hát, lett már belőlük bőven baki, úgyhogy az az egy elszólás igazán nem oszt, nem szoroz... tongue.gif



Én szeretnék a 10-ik Doki felesége lenni, nem érdekel hogy más is van, kitúrnám őket onnan thumbsup.gif biggrin.gif
2010. július 19. 18:46 #245
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
biggrin.gif

Én beérném a 9-essel is. tongue.gif (11 nem kéne...)

Idézet (kateblock @ 2010.07.19. 11:58)
Én szeretnék a 10-ik Doki felesége lenni, nem érdekel hogy más is van, kitúrnám őket onnan  thumbsup.gif  biggrin.gif

2010. július 19. 18:48 #246
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.07.19. 18:46)
biggrin.gif 
Én beérném a 9-essel is.  tongue.gif  (11 nem kéne...)


Gyanítom hogy 9-nek is annyi felesége van mint 10-nek, szóval neked is furakodni kell ... laugh.gif
Na, kezdjük az alapoktól. Ki hol talált a sorozatra és mi volt az elso rész, amit látott? rolleyes.gif
2010. július 19. 18:55 #247
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Ez igaz. rolleyes.gif biggrin.gif

Hogy én hogy találtam rá a sorozatra..? Hát, a párom mániája (volt) ez a sorozat, én akkor még nem ismertem... Márhogy a sorozatot... Ez volt olyan 2007 őszén... Aztán a párom mondta (vagyis akkor még csak az ismerkedési fázisban voltunk biggrin.gif ), hogy most olyan a haja, mint Chris Ecclestonnak... (Mert korábban hosszú haja volt, de levágatta nagyon rövidre.) Nem nagyon értettem, aztán elmesélte, hogy van ez a sorozat, Ő nézi és szerinte marha jó, meg amúgy is, London, meg minden. Ajánlotta... Hát belenéztem... Az RTL klubon volt éppen, na, én ott láttam először, méghozzá ez a rész volt a World War Three. biggrin.gif
Ja, meg a blogomhoz hozzászólt és a nickneve volt még a Dr. Who, és nem értettem, ez miből ered és akkor ez is meg lett magyarázva. biggrin.gif Azóta függő vagyok. biggrin.gif Hála neki... Mondjuk én meg vele szerettettem meg az egyik kedvenc énekesnőmet, Chenoát. smileeee.gif

Idézet (kateblock @ 2010.07.19. 18:48)
Gyanítom hogy 9-nek is annyi felesége van mint 10-nek, szóval ...  laugh.gif 
Na, kezdjük az alapoktól. Ki hol talált a sorozatra és mi volt az elso rész, amit látott?  rolleyes.gif
2010. július 19. 18:58 #248
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.07.19. 18:55)
Ez igaz.  rolleyes.gif  biggrin.gif 
Hogy én hogy találtam rá a sorozatra..? Hát, a párom mániája (volt) ez a sorozat, én akkor még nem ismertem... Márhogy a sorozatot... Ez volt olyan 2007 őszén... Aztán a párom mondta (vagyis akkor még csak az ismerkedési fázisban voltunk  biggrin.gif ), hogy most olyan a haja, mint Chris Ecclestonnak... (Mert korábban hosszú haja volt, de levágatta nagyon rövidre.) Nem nagyon értettem, aztán elmesélte, hogy van ez a sorozat, Ő nézi és szerinte marha jó, meg amúgy is, London, meg minden. Ajánlotta... Hát belenéztem... Az RTL klubon volt éppen, na, én ott láttam először, méghozzá ez a rész volt a World War Three. biggrin.gif
Ja, meg a blogomhoz hozzászólt és a nickneve volt még a Dr. Who, és nem értettem, ez miből ered és akkor ez is meg lett magyarázva. biggrin.gif Azóta függő vagyok.  biggrin.gif Hála neki... Mondjuk én meg vele szerettettem meg az egyik kedvenc énekesnőmet, Chenoát.  smileeee.gif


A pasid szereti a DW-t? Szerencsés vagy, az enyém nem blush.gif Pedig jó lenne ha együtt nézhetnénk ezt a sorozatot.
Az én első részem a Rose volt a BBC Entertainmenten, és sikerült elkapnom az utolsó 1 percet a műsorból laugh.gif
2010. július 19. 19:06 #249
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Ahha, nagyon. És Eccleston-függő is. Dave-et annyira nem szereti, de megkedvelte. (11-et utálja - mondjuk én sem "csippantom" _nevet.gif ) Szóval nagyjából egyetértünk a sorozattal kapcsolatban. És igen, együtt szoktuk nézni sokszor. Vagy a BBC-n, vagy a DVD-kről. Sőt, amikor megvettük kint a díszdobozos kiadásokat, akkor mindig fordította nekem közben. biggrin.gif
Aztán kitalálta a Blink után, hogy neki kell egy "The angels have the phone box!" póló... A 2. évfordulónkra kapott is, mindjárt kettőt. tongue.gif Aztán mikor idén márciusban kint voltunk (ebben a pólóban - nekem is van egy smileeee.gif ), akkor én megtaláltam neki az álomüzletet. A boltot, ahol csak bélyegeket és Doctor Whos cuccokat árulnak. biggrin.gif (mert amúgy gyűjt bélyegeket is smileeee.gif)
Utolsó egy percet..? biggrin.gif De ügyes vagy, ennyiből már megállapítod, hogy mi a jó... wink.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. július 19. 19:07 #250
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2010.07.19. 18:48)
Gyanítom hogy 9-nek is annyi felesége van mint 10-nek, szóval neked is furakodni kell ...  laugh.gif 
Na, kezdjük az alapoktól. Ki hol talált a sorozatra és mi volt az elso rész, amit látott?  rolleyes.gif



Én még a Sylvester McCoy féle részek ismétléseit láttam először a 2000-es évek elején... Voltam vagy 11... Az új sorozatot pedig főleg amiatt kezdtem el nézni, mert tudtam, hogy Billie benne lesz. Még szerencse hogy a második rész olyan jó volt, mert az első - Dokin és Rose karakterein kívül - nagyon nem tetszett... Az a legelső próbababás rész talán a legrosszabb részek egyike tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. július 19. 19:09 #251
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Billie miatt? smileeee.gif Én azt se tudtam akkor még, mi fán terem. Még a nagy slágerével sem voltam tisztában... Nagyon műveletlen tini voltam... laugh.gif Nem néztem a zenecsatornákat, mint "más normális tizenéves", és nem voltam nagy rádióhallgató sem... biggrin.gif
2010. július 19. 19:27 #252
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
rohog.gif biggrin.gif
2010. július 19. 19:51 #253
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.07.19. 19:06)
Ahha, nagyon. És Eccleston-függő is. Dave-et annyira nem szereti, de megkedvelte. (11-et utálja - mondjuk én sem "csippantom"  _nevet.gif ) Szóval nagyjából egyetértünk a sorozattal kapcsolatban. És igen, együtt szoktuk nézni sokszor. Vagy a BBC-n, vagy a DVD-kről. Sőt, amikor megvettük kint a díszdobozos kiadásokat, akkor mindig fordította nekem közben.  biggrin.gif 
Aztán kitalálta a Blink után, hogy neki kell egy "The angels have the phone box!" póló... A 2. évfordulónkra kapott is, mindjárt kettőt. tongue.gif Aztán mikor idén márciusban kint voltunk (ebben a pólóban - nekem is van egy smileeee.gif ), akkor én megtaláltam neki az álomüzletet. A boltot, ahol csak bélyegeket és Doctor Whos cuccokat árulnak. biggrin.gif (mert amúgy gyűjt bélyegeket is smileeee.gif)
Utolsó egy percet..? biggrin.gif De ügyes vagy, ennyiből már megállapítod, hogy mi a jó... wink.gif


Milyen romantikus, együttt utáljátok Mattet _nevet.gif
A pasim nézi de nem iagzán jön be neki, de nem kapsz szívinfarktust mikor tudja hogy DW idő van, szombatonként. Leülünk megnézzük és annyi. Támogat mindenben, olvassa Russel T Davies könyvét és lapozgatja de semmi extra.
Inkább a zenéjére figyeltem fel és a stáblistára. Utána hanyagoltam, nem érdekelt. Aztán láttam a Fear Her-t és olyan ismerős volt benne a Doki 'a nyelves csóka a HP-ből biggrin.gif
2010. július 19. 19:53 #254
- törölt felhasználó -    
Idézet (bluecatz @ 2010.07.19. 19:07)
Én még a Sylvester McCoy féle részek ismétléseit láttam először a 2000-es évek elején... Voltam vagy 11... Az új sorozatot pedig főleg amiatt kezdtem el nézni, mert tudtam, hogy Billie benne lesz. Még szerencse hogy a második rész olyan jó volt, mert az első - Dokin és Rose karakterein kívül - nagyon nem tetszett... Az a legelső próbababás rész talán a legrosszabb részek egyike tongue.gif


Ez érdekes. Hallottam hogy ment a Classic itt nálunk smileeee.gif
2010. július 19. 23:59 #255
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2010.07.19. 19:53)
Ez érdekes. Hallottam hogy ment a Classic itt nálunk  smileeee.gif


Magyarul nem hiszem, talán az akkori BBC-n láttam. Már nem nagyon emlékszem magukra a részekre, csak pár emlékfoszlányra, meg magára McCoy-ra. Őrá is csak úgy, hogy kering a neten egy kép az eddigi doktorokról, és ott felismertem őt közülük, hogy az ő részeit láttam. Olyan sokat nem láthattam belőle, talán négyet-ötöt. De az egyik valami Cybermen-es történet volt, arra most is tisztán emlékszem smileeee.gif A 2005-ös sorozat előtt szerintem egy rész sem jelent meg magyarul... Talán csak a 1996-os Dr. Who film... Azt mintha láttam volna egy Dunafilmes tájékoztatóban nagyon régen. De ez nem száz százalék smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. július 20. 07:02 #256
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Én is így tudom. A '96-os film pedig fent van magyarul Youtube-on, ha minden igaz. biggrin.gif

Idézet (bluecatz @ 2010.07.19. 23:59)
A 2005-ös sorozat előtt szerintem egy rész sem jelent meg magyarul... Talán csak a 1996-os Dr. Who film... Azt mintha láttam volna egy Dunafilmes tájékoztatóban nagyon régen. De ez nem száz százalék smileeee.gif

2010. július 20. 08:14 #257
- törölt felhasználó -    
Idézet (bluecatz @ 2010.07.19. 23:59)
Magyarul nem hiszem, talán az akkori BBC-n láttam. Már nem nagyon emlékszem magukra a részekre, csak pár emlékfoszlányra, meg magára McCoy-ra. Őrá is csak úgy, hogy kering a neten egy kép az eddigi doktorokról, és ott felismertem őt közülük, hogy az ő részeit láttam. Olyan sokat nem láthattam belőle, talán négyet-ötöt. De az egyik valami Cybermen-es történet volt, arra most is tisztán emlékszem  smileeee.gif  A 2005-ös sorozat előtt szerintem egy rész sem jelent meg magyarul... Talán csak a 1996-os Dr. Who film... Azt mintha láttam volna egy Dunafilmes tájékoztatóban nagyon régen. De ez nem száz százalék smileeee.gif


Ha kigooglezod, a hetedik Dokinak volt magyar hangja, tehát ment magyar adón is. VHS-en ki lehet(ett)kölcsönözni valahonnan rohog.gif
2010. július 20. 09:59 #258
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
A '96-os filmváltozat elején még a 7. Doki van. Aztán persze regenerálódik a 8-as testébe. Így van neki magyarhangja. De a sorozatot, amiben 7-es volt, nem adták nálunk szinkronizálva...

Idézet (kateblock @ 2010.07.20. 08:14)
Ha kigooglezod, a hetedik Dokinak volt magyar hangja, tehát ment magyar adón is. VHS-en ki lehet(ett)kölcsönözni valahonnan  rohog.gif

2010. július 20. 15:00 #259
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.07.20. 09:59)
A '96-os filmváltozat elején még a 7. Doki van. Aztán persze regenerálódik a 8-as testébe. Így van neki magyarhangja. De a sorozatot, amiben 7-es volt, nem adták nálunk szinkronizálva...


Én láttam a filmet, nem én arról beszélek hogy anno láttam egy weboldalt, ami elég leromlott állapotban volt már régebben is és a hetedik Doki kalandjairól szólt. Aztán lehet hogy kamu volt, és a nyolcadik film csak hetes borítóval vagy nem tudom és persze az oldal sincs már meg. dry.gif De ez nem is lényeg.
Követi itt valaki Moffot twitteren? rolleyes.gif
2010. július 20. 18:45 #260
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Én nem Twitterezek egyáltalán, idegenkedem tőle. (újabb közös pont Davey fiúval tongue.gif )

Idézet (kateblock @ 2010.07.20. 15:00)
Én láttam a filmet, nem én arról beszélek hogy anno láttam egy weboldalt, ami elég leromlott állapotban volt már régebben is és a hetedik Doki kalandjairól szólt. Aztán lehet hogy kamu volt, és a nyolcadik film csak hetes borítóval vagy nem tudom és persze az oldal sincs már meg.  dry.gif De ez nem is lényeg.
Követi itt valaki Moffot twitteren?  rolleyes.gif

93 oldal 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!