Starity

Doctor Who / Ki vagy, Doki? (2005 - )

93 oldal 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. június 02. 11:23 #1641
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2013.06.02. 11:07)
Erre jó volt mi? mad.gif Hogy beinditsa a karrierjét aztán pápá?  mad.gif Na menjen a búsba. reklamalo.gif Kérem vissza DT-öt!!! reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif


Nos, lehet hogy nem ugródeszkának használta, ezt már nem tudjuk meg. Nem okolom ha karriert akar odakint befutni mert ez csak official blah blah. Tudhatja ő lelke legmélyén hogy nem akar beskatulyázva lenni és mivel amúgy is kevés a meló, megint az amcsiknál van a pénz, ergo ki kell neki menni, az csak egy szép köntösben előadott rizsa amit nyilatkozik és amit mond. Amennyiben ugródeszkának használta, sikeres volt benne. DT népszerűbb volt Dokiként és első nagyobb amcsi 'kilengése' egy remake lett amiben mellékszerepet kapott, míg Matt a nagy, nagyszerű és Mattnél sokkal szexibb Ryan Gosling filmjében főbb szereplő.
Davidet nem akarnám már Doktorként. Épp elég nehéz lesz újból megválni tőle a speciális adásban. Neki sem tenne jót.

Nekem inkább az böki a csőrömet hogy Moffat sorsváltoztató dolgokról beszélt a speciális részekben és most már én is attól tratok hogy női Dokink lesz. Női Doki és férfi útitárs? Az én szememben egy nő is lehet annyira okos, hisztis, makacs, nagyszerű és intelligens mint egy férfi de itt most time lordokról és time ladykről van szó. A történet szempontjából nem mindegy számomra hogy a Doki most nő vagy férfi, nem akarok női főhőst, a Doki az a Doki, figyelemre méltó öregember már, vén róka, lássuk be, egy tekintélyt kiérdemlő zseniális elme. Vannak még ötleteim a sorsváltoztató dolgokra de valamiért egyiket sem tartom elképzelhetőbbnek ennél a verziónál. Time Lady létezik *lásd profil tongue.gif *, a Classicban feltűnt tehát az is lehetséges hogy valami óriási gikszer kerül a gépezetbe és nő lesz a Doki ha egyáltalán az marad a neve. A Rani is tud regenerálódni, a DW-ban minden lehetséges ...
2013. június 02. 11:36 #1642
Solarian
Solarian
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.16.
Hozzászólás: 1401
Csatolások: 149
Azonosító: 32386
Offline offline
Simon Pegget Doktornak!
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Domcicc
2013. június 02. 12:27 #1643
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Solarian @ 2013.06.02. 11:36)
Simon Pegget Doktornak!


Mit meg nem adnék ha Simon lenne a Doktor .. Tudtommal ő azt mondta hogy SOHA mert Dokinak lenni egyelő a karrier öngyilkossággal ...
2013. június 02. 13:14 #1644
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
én csak most olvastam és ledöbbentem ohmy.gif

Solarian koma ha nem tudsz valakiről jót mondani akkor inkább tartsd magadban...ide nem kell a haterkedés...

Bessie: csigalom nyugavér, nem tudjuk pontosan miért távozik annak ellenére, hogy úgy tűnik marad a 8. szezonra...és jó lenne DT megint de azt már nem lenne ugyanaz

Ophely: nyugalom nem lesz itt női Doktor, azért szétszednék Moffat-ot, és konkrétan hasbarúgnák a DW-t dry.gif

inkább most kezdjünk el figyelni és találgatni, hogy ki lesz a 12. Doktor, de az biztos, hogy Tennant után egy újabb szenzációs korszak zárul le (Solarian még neked is kell ismerned, hogy Matt zseniális volt Doktorként) sad.gif
3 felhasználónak tetszik: bertmccracken, Bessie, minibogárka
2013. június 02. 13:40 #1645
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Macaroth @ 2013.06.02. 13:14)

Ophely: nyugalom nem lesz itt női Doktor, azért szétszednék Moffat-ot, és konkrétan hasbarúgnák a DW-t dry.gif 
inkább most kezdjünk el figyelni és találgatni, hogy ki lesz a 12. Doktor, de az biztos, hogy Tennant után egy újabb szenzációs korszak zárul le (Solarian még neked is kell ismerned, hogy Matt zseniális volt Doktorként) sad.gif


A baj csak az hogy a BBC tavaly óta médiaháborúban áll az ITV-vel ugyanis odakint elég nagy port kavart hogy a nők eltűnőben vannak a tévékről mint főszereplők mert sok sorozatban férfi a 'magasabb', ők a főszereplők, okosak blah blah blah, nők meg csak elnyomva valahol, tárgyként bemutatva, idős mogorva asszonyokként vagy meggondolatlan ifjú csajokként, segítőként, mellékszerepekben. A nőknek konkrétan mindegy hogy akire nyálat csorgatnak az Doktor vagy egy útitárs, ha jól néz ki, kialakul az a hiszti körülötte ami Daviddel is megtörtént pedig ő sem egy kimondott David Beckham, lássuk be. Viszont ha most egy nőt tesznek be Dokinak, azzal mindent megváltoztatnak és erősítik a 'női vonalat'. Ők lépten nyomon azt hajtogatják hogy támogatják a nők kiemelkedését az elnyomásból, valódi lavinát indítanának el és nem csak a hazájukban de Amerikában is. Mondjuk ebből a szempontból szerintem visszafelé is ugyanígy igaz hogy a férfiaknak is lehet mindegy a nő elhelyezkedése a stáblistán, avagy főszereplő-e vagy útitárs simán. Ha mondjuk 1 vagy 2 női Doki lenne az nagyon nagy vérfrissítés lenne így 50 év után, ha regenerálódtak, utána megint lehet férfi a Doki...

Nincs tippem a Doki nemét és alakítóját illetően, kívánságlistám viszont van. biggrin.gif Rupert Grint köztudottan szeretne szerepelni a Dokiban. Hey, sorsváltoztató lépés, a 12-ik Doki vörös lesz és onnantól kezdve mindig vörös, ennek mindenki örülne plusz a Doki is végre örülhetne. _nevet.gif Ha fiatalokat keresünk, Sean Biggerstaff, Harry Lloyd valahogy (ő már szerepelt a harmadik évadban mint 'Son of mine'), Iwan Rheon vagy Robert Sheenan a Misfitsből), esetleg a Phelps ikrek a Harry Potterből ... Mekkora poén lenne már, iker Dokik ... biggrin.gif Lehetnek vörösek és ikrek, mekkora szenzáció lenne már, fenének sem kell női Doktor ... rohog.gif
Ha idősebb jelölteket keresünk, akkor Jason Isaacset akarom, köszi szépen (nem válik valóra), Hiddlestont (ebből sem lesz semmi), Jack O Connell a Skinsből (nem tartom elképzelhetőnek), Bryan Dick (Blackpool, Torchwood), ha pedig női Doki kell, akkor Hannah Murry vagy Kaya Scodelario (Skins), Tamsin Egerton, Michelle Duncan vagy KImberly Nexon, idősebb női Doki esetében pedig Helena Bonham Cartert követelem, Olivia Colman vagy Sophia Myles back, please ...
3 felhasználónak tetszik: Domcicc, Bessie, minibogárka
2013. június 02. 13:45 #1646
- törölt felhasználó -    
nekem Matt volt a kedvenc dokim eddig. sajnálom hogy lelép. Jenna meddig marad még arról tudni valamit? nagyon megszerettem őt is Karen után (aki örökre a kedvenc marad)
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2013. június 02. 13:47 #1647
Solarian
Solarian
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.16.
Hozzászólás: 1401
Csatolások: 149
Azonosító: 32386
Offline offline
Nehogy már ti mondjátok meg, hogy mit gondoljak b*sszameg.

Szerintem MS egyáltalán mem volt jó Doktornak. Ja persze, nagyon tudott hűzni, házni meg a micsodájával hadonászni, de akárhányszor bármiféle sólyt kellett volna hordoznia a szavainak, bármikor keménynek kellett volna lennie, bármikor fenyegetnie kellet valakit, egyszerűen nem lehetett komolyan venni.

Matt Smith egyáltalán NEM tudta velem elhitetni, hogy ez a karater egy majd ezer éves, sok háborút megjárt veterán.
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Sally Sparrow
2013. június 02. 13:53 #1648
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Solarian @ 2013.06.02. 13:47)
Nehogy már ti mondjátok meg, hogy mit gondoljak b*sszameg.
Szerintem MS egyáltalán mem volt jó Doktornak. Ja persze, nagyon tudott hűzni, házni meg a micsodájával hadonászni, de akárhányszor bármiféle sólyt kellett volna hordoznia a szavainak, bármikor keménynek kellett volna lennie, bármikor fenyegetnie kellet valakit, egyszerűen nem lehetett komolyan venni.
Matt Smith egyáltalán NEM tudta velem elhitetni, hogy ez a karater egy majd ezer éves, sok háborút megjárt veterán.


Ki a kedvenced? 4?

Idézet (bertmccracken @ 2013.06.02. 13:45)
Jenna meddig marad még arról tudni valamit? nagyon megszerettem őt is Karen után (aki örökre a kedvenc marad)


Jenna marad még 2014-ben is.
2013. június 02. 13:56 #1649
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
Idézet (Solarian @ 2013.06.02. 13:47)
Nehogy már ti mondjátok meg, hogy mit gondoljak b*sszameg.
Szerintem MS egyáltalán mem volt jó Doktornak. Ja persze, nagyon tudott hűzni, házni meg a micsodájával hadonászni, de akárhányszor bármiféle sólyt kellett volna hordoznia a szavainak, bármikor keménynek kellett volna lennie, bármikor fenyegetnie kellet valakit, egyszerűen nem lehetett komolyan venni.
Matt Smith egyáltalán NEM tudta velem elhitetni, hogy ez a karater egy majd ezer éves, sok háborút megjárt veterán.


1: én nem mondom meg, hogy mit gondolj, csak annyit kértem tartsd magadban a negatív megjegyzéseket, szerintem ez a sorozat bőven megérdemli hogy utálkozás nélkül beszélgessünk róla

2: szerintem nem egy sorozatot néztünk akkor: Matt érzelmi kitörései meg merem kockáztatni túl tettek Davidén is...a kétségbeesés Amy-ék távozásakor, amikor dühös volt az is piszkosul hiteles volt és amikor boldog volt valami miatt, vagy a vicces megnyilvánulásai...tökéletes

és végül a 3. pont: ha én megtettem hogy káromkodás nélkül szóltam hozzád, akkor az a minimum hogy viszonzod
2013. június 02. 14:04 #1650
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Macaroth @ 2013.06.02. 13:56)
1: én nem mondom meg, hogy mit gondolj, csak annyit kértem tartsd magadban a negatív megjegyzéseket, szerintem ez a sorozat bőven megérdemli hogy utálkozás nélkül beszélgessünk róla

Miért ne lehetne negatív véleménye??! ohmy.gif Az is vélemény.

Te is csak egy szubjektum vagy a sok közül, aki éppen úgy gondolja, hogy jó volt. Sokak szerint meg nem volt jó. Ezen valóban kár vitázni. De az engedtessék már meg, hogy az ember ne csak ömlegjen és tömjénezzen valamit, hanem igenis pirítson oda, ha valami - általa vélhetően - nem jó. Persze a stílus valóban nem mindeg. Viszont szerintem Solarian nem írt róla sértően. Csak kicsit nyersen. Az pedig még nem bűn.

És mindezt most attól függetlenül írtam, hogy én is örülök neki, hogy új Doki lesz. (meg hog Moffat is talán lelép...)
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2013. június 02. 14:07 #1651
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2013.06.02. 13:40)
A baj csak az hogy a BBC tavaly óta médiaháborúban áll az ITV-vel ugyanis odakint elég nagy port kavart hogy a nők eltűnőben vannak a tévékről mint főszereplők mert sok sorozatban férfi a 'magasabb', ők a főszereplők, okosak blah blah blah, nők meg csak elnyomva valahol, tárgyként bemutatva, idős mogorva asszonyokként vagy meggondolatlan ifjú csajokként, segítőként, mellékszerepekben. A nőknek konkrétan mindegy hogy akire nyálat csorgatnak az Doktor vagy egy útitárs, ha jól néz ki, kialakul az a hiszti körülötte ami Daviddel is megtörtént  pedig ő sem egy kimondott David Beckham, lássuk be. Viszont ha most egy nőt tesznek be Dokinak, azzal mindent megváltoztatnak és erősítik a 'női vonalat'. Ők lépten nyomon azt hajtogatják hogy támogatják a nők kiemelkedését az elnyomásból, valódi lavinát indítanának el és nem csak a hazájukban de Amerikában is. Mondjuk ebből a szempontból szerintem visszafelé is ugyanígy igaz hogy a férfiaknak is lehet mindegy a nő elhelyezkedése a stáblistán, avagy főszereplő-e vagy útitárs simán. Ha mondjuk 1 vagy 2 női Doki lenne az nagyon nagy vérfrissítés lenne így 50 év után, ha regenerálódtak, utána megint lehet férfi a Doki...
Nincs tippem a Doki nemét és alakítóját illetően, kívánságlistám viszont van.  biggrin.gif Rupert Grint köztudottan szeretne szerepelni a Dokiban. Hey, sorsváltoztató lépés, a 12-ik Doki vörös lesz és onnantól kezdve mindig vörös, ennek mindenki örülne plusz a Doki is végre örülhetne.  _nevet.gif Ha fiatalokat keresünk, Sean Biggerstaff, Harry Lloyd valahogy (ő már szerepelt a harmadik évadban mint 'Son of mine'), Iwan Rheon vagy Robert Sheenan a Misfitsből), esetleg a Phelps ikrek a Harry Potterből ... Mekkora poén lenne már, iker Dokik ...  biggrin.gif Lehetnek vörösek és ikrek, mekkora szenzáció lenne már, fenének sem kell női Doktor ...  rohog.gif 
Ha idősebb jelölteket keresünk, akkor Jason Isaacset akarom, köszi szépen (nem válik valóra), Hiddlestont (ebből sem lesz semmi), Jack O Connell a Skinsből (nem tartom elképzelhetőnek), Bryan Dick (Blackpool, Torchwood), ha pedig női Doki kell, akkor Hannah Murry vagy Kaya Scodelario (Skins), Tamsin Egerton, Michelle Duncan vagy KImberly Nexon, idősebb női Doki esetében pedig Helena Bonham Cartert követelem, Olivia Colman vagy Sophia Myles back, please ...


igen ez érthető, de a történetbe nem illik bele, hogy 11 férfi Doktor után a 12. egy női legyen...azzal bohózatba menne át az egész (ha vígjáték sorozat lenne, esküszöm piszok nagy poén lenne de így...)
na Rupert Grintet én is megnézném Doktorként biggrin.gif érdekes lenne bár szegény srác kétszer lenne beskatulyázva rövid időn belül (Ron és Doktor)...a Phelps ikreknek akkor lenne értelme, ha a Smith és 10.5 egyszerre regenerálnának mindketten és utána úgy döntenének hogy együtt utaznának tovább...az biztos hogy nem lenne semmi egy páros az biztos rohog.gif
Jason Isaacs-szel egyetértek, Hiddlestone-t én valahogy nem látom, de nagy húzás lenne ha Alan Rickman-t hoznák be (ha már a Harry Potter-ből akarunk igazolni mindenképp _nevet.gif ) és Jerry O'Connell-hez mit szólsz? biggrin.gif
2013. június 02. 14:12 #1652
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.06.02. 14:04)
Miért ne lehetne negatív véleménye??! ohmy.gif Az is vélemény.
Te is csak egy szubjektum vagy a sok közül, aki éppen úgy gondolja, hogy jó volt. Sokak szerint meg nem volt jó. Ezen valóban kár vitázni. De az engedtessék már meg, hogy az ember ne csak ömlegjen és tömjénezzen valamit, hanem igenis pirítson oda, ha valami - általa vélhetően - nem jó. Persze a stílus valóban nem mindeg. Viszont szerintem Solarian nem írt róla sértően. Csak kicsit nyersen. Az pedig még nem bűn.
És mindezt most attól függetlenül írtam, hogy én is örülök neki, hogy új Doki lesz. (meg hog Moffat is talán lelép...)


igen igazad van de ahogy átfutottam a kommenteket nem rég, úgy vettem észre hogy nem igen voltak pozitív véleménye (ha tévednék akkor bocsánatot kérek!) és ha már a világ összes DW oldalán megy a haterkedés akkor legalább itt ez a kisközösség ne essen ebbe a hibába
és nem kizárt hogy Solarian sporttárs elleni kirohanásom köszönhető a hír által beállt érzelmi állapotváltozásnak...
és Sally van egy rossz hírem: Moffat marad...
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. június 02. 14:16 #1653
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Macaroth @ 2013.06.02. 14:12)
és Sally van egy rossz hírem: Moffat marad...

110.gif Kösz az infót.
2013. június 02. 14:32 #1654
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Macaroth @ 2013.06.02. 14:07)
igen ez érthető, de a történetbe nem illik bele, hogy 11 férfi Doktor után a 12. egy női legyen...azzal bohózatba menne át az egész ... és Jerry O'Connell-hez mit szólsz? biggrin.gif


Én amondó vagyok hogy a DW-ban bármi előferdülhet. MInap azt álmodtam hogy Matt regenerálódott és belépett a TARDIS ajtón Hannah Murray aki kétségbe esetten sírt 11 testénél, hogy 'Oh, gramps'. Tada. Visszatér Barbara, fejére veszi a fezt, elveszi 11-től a szonikust, bemegy egy szobába, onnan kijön és belemosolyog a kamerába hogy na már most az én nevem Doktor és kész... Bár nem szeretném ha így lenne .. mellow.gif

Jerry? NO please. biggrin.gif A castba szerintem megint fiatalokat fognak keresni és mivel Moff még nem lécel le, elképzelhető hogy megint valaki fiatal és ismeretlen színészt keres... khm, Sean Biggerstaff vagy Harry Lloyd valahogy visszasuvasztva, nagyon sok tehetség van mindkettőben. Sean már felolvasott egy K9 audiókönyvet néhány éve, DW rajongó, a legtehetségesebb színészek egyike, míg Harry Lloyd másik nagy kedvencem, szerintem tökéletes lenne a szerepre, igazán bámulatos minden szerepben és Charles Dickens ük ük ükunokája, visszamehetnének a Szép remények korába. Abel Magwitchet megtámadja egy ice warrior, Havishamről pedig kiderül hogy egy új, Moff által kitalált, alak és arcváltó szörnyeteg valójában. rohog.gif Áh, nem, csak megpróbálom besuvasztani a kicsikémet a szerepre... biggrin.gif

Csak hogy csatlakozzam a Doki féle érzelemkimutatás véleményezéséhez is .. Nos, én amondó vagyok hogy mindkét Doki több mint 100%-ot nyújtott, 10 és 11 ilyen szempontból. Mattet én hamar megszoktam és idővel rendesen beleélte magát talán sokan azért nem veszik ezt észre vagy nem szeretik mert előtte 10 szentségelt és hisztizett is. Na már most, ha én lennék a Doktor és mindenem lenne a hangya méretű emberek életének megmentése és dalekek akarnának megölni, erősnek mutatkoznék és szintúgy szentségelnék meg hisztiznék ahogyan 10. 11 másképpen állt a dolgokhoz, úgy lett kitalálva hogy ne nagyon hasonlítson a két karakter sok szempontból. 11-től is elhittem hogy probléma van az Univerzumban, egyszóval az érzelmi kitörések mindkét félnél megvoltak ám azt nem mondanám hogy túltett 10-en, 11 másképpen reagálta le a dolgokat. Nem mondom hogy amit 10 tett és ahogyan reagált a dolgokra, az volt a jó de ne felejtsük el hogy Davidnek szabad keze volt, RTD-vel kézen fogva úgy játszott mindent ahogyan akart és ez DT-re jellemző, ha szabad kezet kap és olyan a karakter nem fél túlzásba vinni semmit sem, még akkor is ha azzal túllő a célon. 11 egy komolyabb és komplexebb karakter már, több csalódással és haraggal, 10 a szemeivel tudott volna ölni, 11 'csak beszólogatni tudott', totális érzelmi koborulás mindkét félnél megvan, tökéletes de nem egy kategória. Persze megértem az érem másik oldalát is, akár 10 fan az illető akár nem, Matt Dokija kicsit kilóg a sorból, engem a Classic Dokik egyvelegére emlékeztet, Dokis de még is merőben más, míg 10 az én szememben kifejezetten Dokinak tűnt, 11 mintha Classic Dokik összegyúrása lett volna, amit mellesleg nagyon jól megoldott BTW és megszerettem a Dokiját elég hamar, nem hiszem hogy Mattet kellene minden esetben okolni ahogyan külföldi oldalakon is teszik, Davidhez pedig semmiféleképpen se hasonlítsuk mert messze nem egy kategória, kell még néhányat aludni Mattnek hogy elérje David szintjét ...
3 felhasználónak tetszik: Macaroth, Domcicc, Bessie
2013. június 03. 18:49 #1655
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
Ophely hoztam neked valamit biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Bessie
2013. június 03. 19:51 #1656
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Macaroth @ 2013.06.03. 18:49)
Ophely hoztam neked valamit biggrin.gif


Köszönöm, láttam már én is tegnap. Alá is írtam a petíciót Rupert weboldalán. Én anno kérdeztem Ruperttől (lett volna alkalmam kiutazni Londonba meginterjúvolni) egy twitteres beszélgetés alkalmával hogy szeretne-e Doki lenni vagy a sorozatban szerepelni és azt mondta hogy igen, szeretne az első vörös Doki lenni. biggrin.gif Ki vagyok én hogy sárba tiporjam eme fiatal ifjú nemes álmait? rohog.gif _nevet.gif Egyelőre 138 aláírásunk van és 1000 a kitűzött cél de természetesen nem lesz belőle semmi. Szerintem Rupert túl drága lenne és nem tenne jót a karrierjének egyik ikonikus figurából a másikba ugrálni, hosszútávon legalább is nem. Csak akkor vállalja el ha letud belőle max 3 évadot, ha csak skatulya ellen kell, ne vállalja el mert fáj ha játszadozik a szíveimmel. Dah, egy time ladynek kettő van és egyiket sincs joga összetörni.. lolhit.gif

A Radio Times szerint jövő hónapban várható a hivatalos bejelentés a 12-ik Doki alakítójával kapcsolatban ...
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2013. június 04. 12:14 #1657
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2013.06.03. 19:51)
Köszönöm, láttam már én is tegnap. Alá is írtam a petíciót Rupert weboldalán. Én anno kérdeztem Ruperttől (lett volna alkalmam kiutazni Londonba meginterjúvolni) egy twitteres beszélgetés alkalmával hogy szeretne-e Doki lenni vagy a sorozatban szerepelni és azt mondta hogy igen, szeretne az első vörös Doki lenni.  biggrin.gif Ki vagyok én hogy sárba tiporjam eme fiatal ifjú nemes álmait?  rohog.gif  _nevet.gif Egyelőre 138 aláírásunk van és 1000 a kitűzött cél de természetesen nem lesz belőle semmi. Szerintem Rupert túl drága lenne és nem tenne jót a karrierjének egyik ikonikus figurából a másikba ugrálni, hosszútávon legalább is nem. Csak akkor vállalja el ha letud belőle max 3 évadot, ha csak skatulya ellen kell, ne vállalja el mert fáj ha játszadozik a szíveimmel. Dah, egy time ladynek kettő van és egyiket sincs joga összetörni..  lolhit.gif
A Radio Times szerint jövő hónapban várható a hivatalos bejelentés a 12-ik Doki alakítójával kapcsolatban ...


ja BOCS biggrin.gif hát kérem szépen nekem megtiszteltetés itt lenni biggrin.gif beszélt Ruperttel twitteren...én kérek elnézést rohog.gif
naja egyik skatulyából a másikba ugrana az biztos
még 1 hónapig kínoznak minket?? nee mááááár
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2013. június 04. 13:22 #1658
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Nem is tudom, hogy várjam a hivatalos közleményt? rolleyes.gif
2013. június 04. 18:44 #1659
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Macaroth @ 2013.06.04. 12:14)

még 1 hónapig kínoznak minket?? nee mááááár


Én már kíváncsi vagyok hogy ki is lesz az .. Dame Helen Mirren szeretné magának nagyon a szerepet rolleyes.gif
2013. június 05. 17:59 #1660
misa16
misa16
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.14.
Hozzászólás: 61
Csatolások: 9
Azonosító: 122743
Offline offline
És mi a véleménytetek arról, hogy kiírták Amy-t és Rory-t?
93 oldal 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!