Starity

Doctor Who / Ki vagy, Doki? (2005 - )

93 oldal 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 16. 19:45 #1701
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2453
Csatolások: 352
Azonosító: 166234
Offline offline
Idézet (Misao @ 2013.08.16. 19:42)
Martha? Pff, Donna után szerintem ő volt a legjobb utitárs cool.gif

Akkor megnézem biggrin.gif Csak nem voltam benne biztos, mert róla nem hallottam annyit rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Misao
2013. augusztus 17. 08:14 #1702
mycroft
mycroft
visszatérő vendég
 
Státusz"Tudatában lenni a hülyeségnek és úrrá lenni a hülyeségen két külön dolog."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.26.
Hozzászólás: 171
Csatolások: 112
Azonosító: 121233
Offline offline
A harmadik évad sztori szempontjából az egyik legjobb, Martha meg szerintem a legmegosztóbb companion. Én például nagyon nem bírom, de sokan vannak, akik szeretik. Mindenképp érdemes megnézni azt az évadot is. smileeee.gif
Hogy az előzőekhez is hozzászóljak, nekem speciel Donna a kedvencem, utána rögtön Rose, de most Clara is jön már fel a képzeletbeli ranglistámon, de őt még azért elnézném egy darabig, mielőtt ilyesmit kijelentek. Ezzel szemben a Pondok közül csak Rory-t kedveltem igazán. Amy-nek csak a történetét szeretem, hogy találkozott a Doctorral.
4 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, LadyAlexa, Misao, Sally Sparrow
2013. augusztus 19. 18:15 #1703
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2453
Csatolások: 352
Azonosító: 166234
Offline offline
Épp néztem a negyedik évad 5.részét, mikor megláttam ezt, és már az első(?) részben is mutatták, de itt nem olyan közvetlenül, épp hogy csak 1-2 másodpercig, és más is észrevette ezt? laugh.gif
2013. augusztus 19. 22:20 #1704
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
Idézet (Vampiregirl1 @ 2013.08.19. 18:15)
Épp néztem a negyedik évad 5.részét, mikor megláttam ezt, és már az első(?) részben is mutatták, de itt nem olyan közvetlenül, épp hogy csak 1-2 másodpercig, és más is észrevette ezt? laugh.gif


nézd csak tovább az évadot és majd mindent megértesz smileeee.gif
2013. augusztus 21. 19:13 #1705
TheGirlWhoWaited
TheGirlWhoWaited
új tag
 
Státusz“Rose, before I go, I just want to tell you: you were fantastic [...] So was I."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.21.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 209960
Offline offline
Nem lehet ellenállni ennek a sorozatnak. Már előre érzem, hogy el lesz rontva a karácsonyom. Kíváncsi vagyok Peter Capaldira, és biztos vagyok benne, hogy nagyon jó lesz, de Matt volt eddig a kedvencem és nagyon megvisel a távozása. Tudom, hogy ő döntött így és tiszteletben tartom a döntését, de nagyon fog hiányozni. sad.gif heart.gif sorry.gif
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Vampiregirl1
2013. augusztus 21. 19:28 #1706
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (TheGirlWhoWaited @ 2013.08.21. 19:13)
Nem lehet ellenállni ennek a sorozatnak. Már előre érzem, hogy el lesz rontva a karácsonyom. Kíváncsi vagyok Peter Capaldira, és biztos vagyok benne, hogy nagyon jó lesz, de Matt volt eddig a kedvencem és nagyon megvisel a távozása. Tudom, hogy ő döntött így és tiszteletben tartom a döntését, de nagyon fog hiányozni. sad.gif  heart.gif  sorry.gif


Matt nagyszerű Doki es nekem is hianyozni fog heart.gif de Capaldi is nagy kedvencem, o majd odapirit rendesen a jonapnek, megmutatja milyen egy jo Doki. Egy Davidhez hasonlo torzsgyokeres DW fannal van dolgunk, Moff zsenialitasa a Doki karaktereit illetoen csak hab a tortara. Mar elore latom hogy zsembes es morgos Doki lesz aki James Bondhoz merten, lazan, coolan beallit az ellenseges teruletre es vakargatja az allat hogy itt vagyok, hulye sortartok, nesztek bors, ezt szorjatok magatokbol ne a sot, odamegy es letori a mixereiket. Engem mar az elso 'I am the Doctor' mondata megerositett abban hogy nagyszeru Doki lesz. wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Macaroth, Vampiregirl1
2013. augusztus 21. 19:57 #1707
TheGirlWhoWaited
TheGirlWhoWaited
új tag
 
Státusz“Rose, before I go, I just want to tell you: you were fantastic [...] So was I."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.21.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 209960
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2013.08.21. 19:28)
Matt nagyszerű Doki es nekem is hianyozni fog heart.gif de Capaldi is nagy kedvencem, o majd odapirit rendesen a jonapnek, megmutatja milyen egy jo Doki. Egy Davidhez hasonlo torzsgyokeres DW fannal van dolgunk, Moff zsenialitasa a Doki karaktereit illetoen csak hab a tortara. Mar elore latom hogy zsembes es morgos Doki lesz aki James Bondhoz merten, lazan, coolan beallit az ellenseges teruletre es vakargatja az allat hogy itt vagyok, hulye sortartok, nesztek bors, ezt szorjatok magatokbol ne a sot, odamegy es letori a mixereiket. Engem mar az elso 'I am the Doctor' mondata megerositett abban hogy nagyszeru Doki lesz.  wink.gif


Igen smileeee.gif teljesen igazad van. Az interjúban is mondta Moffat, hogy három szót árul el a 12.ről: "DIfferent from Matt." Várom már. happy.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2013. augusztus 23. 23:21 #1708
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2453
Csatolások: 352
Azonosító: 166234
Offline offline
Na, mivel most sikeresen lezúztam mint a hét évadát, így lehet egy kicsit sok mindent fogok most rátok zúdítani rohog.gif
Történet szempontjából talán a Martha-s évad volt a legszimpatikusabb, egyértelmű volt hogy azért hajtogatják ezt az "Utolsó időlord" dolgot hogy utána kiderüljön hogy nem ő az utolsó rolleyes.gif Jó volt Mester karaktere, érdekes, bár azért annyira nem szerettem meg, de végre tényleg olyan erősebb ellenfélnek éreztem, és az évadzáróra komolyan ráparáztam hogy most mi lesz szerencsétlen Doctorral, ezt hogy fogják megoldani, el is érzékenyültem kissé ahogy ott mutatták szegényt megöregedve. Martha tényleg jó companion volt, nagyon tetszett mikor "bekeményedett", meg a Doctor iránti érzelmei is pont megfelelő mértékbe voltak, nem túlozták el, és meg is sajnáltam közben mert az sem segített neki hogy a Doctor éppen próbálta magát túltenni Rose-on, és vele olyan mogorván bánt az elején sad.gif
Kedvenc útitárs nálam Donna, nem tudom, egyszerűen olyannyira megszerettem a karakterét laugh.gif Ja, meg Jack is persze, hát imádtam, bár úgy látom a többség egyetért tongue.gif De mikor kiderült hogy ő Bo arca, hát majdnem dobtam egy hátast, lehet már nem annyira gondolkoztam vagy csak szimplán nem érdekelt hogy ki is lehet ő, de ez nekem nagyon durca húzás volt ohmy.gif Rose-t sem utálom, és elismerem hogy megvolt köztük a kémia a Doctorral, mikor elbúcsúztak egymástól hát én teljesen kész voltam idegileg, de nem szerettem meg annyira, ez az egész mizéria a szüleivel...meg Jackie és Mickey is rettentően irritáltak, jó Mickey-t később már kicsit megszerettem, de a nő az továbbra is idegesített.
Most akkor át térek a következő évadokra, de majd még visszakanyarodok, csak...á, nem tudom, így könnyebb megoldani számomra smileeee.gif
Mikor meglátta az első részt, akkor kissé nagyon besokalltam, és nem azért mert hatott rám a többség Matt utálata, hanem azért hogy Mindent megváltoztattak!! Nem volt elég a Doctort, hanem még a Tardis-t is, a főcímet meg a lógót is! mad.gif És ez olyan rossz, miért kellett elszigetelni ennyire az előző évadoktól? Akkor már sejtettem hogy itt nem nagyon lesz olyan mint az előző évadban, nagy companion találkozó féleség, de hogy ennyire elhanyagolták az előzőket? sad.gif Azt hiszem egyszer van az, hogy az interfész bejön mikor épp haldoklik, és ott mutatja az előző útitársakat, és kb.ennyi. Ez gonosz volt.
Na mindegy, visszatérve az ötödik évad kezdetére. Nem volt rossz ez az egész alap dolog, hogy kiskorában találkozik a lánnyal, és véletlenül csak később tér vissza, mikor is felnő, meg megjelennek folyton ezek a szakadások. Én azt gondoltam hogy valami olyan lesz, hogy Amy a kulcsa az egésznek, hogy vele van valami, és miatta keletkeznek ezek, de sajnos asszem csak a Tardis miatt volt rolleyes.gif
Na igen, Amy, mint útitárs. Akárki akármit is mond, számomra az elején a fangirl-ök megtestesülését szimbolizálta, csak gondoljatok bele! Találkozik a Doctorral, és utána teljesen fanatikusa lesz, megszállottja, képregények, babák, satöbbi rohog.gif És nekem ez is volt szokatlan, hogy eleinte képes volt az esküvője előtti éjszakáján elmenni vele, és utána meg lesmárolni meg ki tudja még mit akart( rolleyes.gif Itt egy kicsit ilyen amcsi sorozat feeling-em volt...), aztán valahogy visszahabarodik Rory-ba. Lehet azért tűnik nekem ez szokatlanul gyorsan, mivel annyira egybefolynak a részek, de akkor is ez egy kicsit érdekes volt smileeee.gif
Amúgy Rory. Az elején ő sem volt szimpatikus, de ahogy jött ez a centurio dolog meg a hasonlók, utána szimpatikussá vált, aranyos párt alkottak Amy-vel. Szokatlan volt a hármasuk, de valamennyire jó is, egy kis változatosság laugh.gif
És jöjjön akkor a River Song-os dolog. Én eleinte már nem is tudom kire tippeltem hogy ki ő, de mikor kiderült addigra már eléggé sejtettem. Kicsit olyan béna húzásnak tűnt ez az egész, hogy a gyerekük, de megbocsátható, River nem rossz karakter, bár számomra néha kicsit sok volt rolleyes.gif
Clara, hát ő sem volt rossz, de nála már komolyan úgy éreztem mintha minden egyes companion-nek marha nagy szerepet akarnának adni mellow.gif Jó, Donna különleges volt vagy mi. Amy, a lány aki várt, még nem volt vészes. De aztán jött ő, a hihetetlen lány, és nekem ez túl soknak tűnt, hogy miért akarnak minden egyes női karakternek hirtelen világmegváltó szerepet adni rolleyes.gif
Volt a rész akkor mikor Amy-t kiszabadították abból a katonai központból, és ott volt az a lány aki hímzett neki, és nem tudom de én azt gondoltam hogy az Jenny, hogy tudott regenerálódni és segít, mert eleve ez a katonás dolog, aztán ahogy beszélt a Doctorról, hogy biztos ért a harchoz meg satöbbi, én teljesen ezt gondoltam, de sajnos nem ez volt, most sem. Pedig egy részre visszahozhatnák hogy egy kicsit újra láthattuk, hisz a Doctor lánya végülis rolleyes.gif
És a Doctorokról. Most én sem nagyon fogok kilógni a tömegből, a David féle Doctor a kedvencem, annyira remekül játssza, olyan kis édes volt meg energikus, de ugyanakkor tudott könyörtelen meg haragos is lenni, amitől még én is megijedtem. Egyszerűen imádtam. De persze a Christopher féle is nagyon jó volt, szerintem az ő Doctorával illett össze leginkább Rose, vagy nem tudom hogy mondjam rohog.gif És Matt sem volt rossz, igaz elég érdekes arca van, de voltak néha annyira édes pillanatai hogy úgy viselkedtem mintha ezt láttam volna a képernyőn laugh.gif Igaz nem lesz kedvencem, de nem volt olyan vészes mint amennyire beállítják szerintem rolleyes.gif
Kedvenc rész a Blink volt, meg tetszett a The girl in the fireplace is, meg nem tudom, túl este van, még a magyar címek sem jutnak eszembe unsure.gif A blink egyszerűen remek volt, a síró angyalok nagyon jól ki lettek találva, kiborítóak de imádom őket, egyik kedvenc gonoszaim laugh.gif És az adipose-ok is egyszerűen imádnivalóak rohog.gif
Viszont akiket nagyon ki nem állhatok, azok a cyborgok. Fogalmam sincs miért, de már a kezdetektől gyűlöltem őket, jobban mint bármelyik más lényt. Bár nem sokkal vannak lemaradva a Dalekok, de őket nem is utálom, hanem inkább csak irritálnak ők is. Olyanok mint a csótányok, ezek a kis szemetek mindent túlélnek dry.gif
És megint visszaugrom az évadokhoz/részekhez rohog.gif
Az első, hogy akkor volt megint egy síró angyalos rész, a Manhatten-es, és pont arra gondoltam hogy milyen lenne már ha a szabadságszobor is az lenne, mivel a lift hátulján láttam meg a képét és onnan eszembe jutott, erre nem az lett? rohog.gif
A másik, ami nekem egy kicsit kusza volt, hogy mikor Amy-t kiszabadítja a kis Amy a pandoricából, és akkor átöleli asszem a saját kis énjét, vagy legalábbis átkarolja, akkor nem kellett volna paradoxonnak lennie? Vagy akkor már mindegy volt, mert úgyis szétesett az idő? unsure.gif
Ömm, azt hiszem meglennék a kisregényemmel, és bocsánat a kuszaságért, bár még így is próbáltam legalább egy kicsit rendezetten, de írtam ami eszembe jutott laugh.gif
Ja nem, még egy valami: Barátnőmmel beszélgettünk, és mondta hogy nem lesz baja a 12. Doctorral, csak elég szokatlan lesz a legfiatalabb után a legidősebb jön, és tényleg laugh.gif Ezt észre sem vettem, de tényleg furcsa tongue.gif
(Ui: Atyaég, mennyit írtam??Bár egy órája már írogattam, de azt hittem ennél kevesebb lesz rohog.gif )
3 felhasználónak tetszik: Macaroth, ophely88, Bessie
2013. szeptember 01. 13:01 #1709
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Capaldi ruhaigazításon volt ma. Már kiderült mit is fog viselni. Valami photoshoot is készült vele pénteken, valami official a DWM-ba.

Látta más is a The Thick Of It sitcomot? Én besírok ha Malcolm Tucker egy kicsit is hasonlítani fog a Dokira, pedig látok rá esélyt. 110.gif

Capaldi amúgy életén át tartó DW fan, kisgyerek kora óta és ma hallottam vele egy interjút amiben azt mondta hogy a DW forgatás alatt fényképezgetett (nagy fényképész) és külön polcon, TARDIS szekrényben (?) tartja az albumokat. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2013. szeptember 07. 20:25 #1710
AmyPond
AmyPond
új tag
 
StátuszWhy I'm angry?? Because I don't wanna be angry....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.12.
Hozzászólás: 75
Csatolások: 0
Azonosító: 205948
Offline offline
áhhh... én még mindig nem tudom elhinni hogy Karen Gillan nem Amy Pond többé.. grrr.gif
1 felhasználónak tetszik: minibogárka
2013. szeptember 11. 16:58 #1711
- törölt felhasználó -    
Szasztok!Megjelent az első hivatalos poszter az 50. évfordulós részhez smileeee.gif
http://www.kepfeltoltes.hu/130911/DOCTOR-WHO-50TH-ANNIVERSARY-THE-DAY-OF-THE-DOCTOR-5_BBCA_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
4 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, minibogárka, Bessie, Macaroth
2013. november 22. 18:46 #1712
- törölt felhasználó -    

még 1 nap w00t.gif
#SaveTheDay
http://media.tumblr.com/803ee07d2ab1e2eaa7441322a5865896/tumblr_inline_mqz1bfxz9G1qz4rgp.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2013. november 23. 18:06 #1713
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
el sem hiszem. Eljött a nagy nap. blush.gif yahoo.gif
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2013. november 23. 18:26 #1714
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2013.11.23. 18:06)
el sem hiszem. Eljött a nagy nap. blush.gif yahoo.gif


hát igen...csak sajnos nálunk sehol se vetítik sad.gif
2013. november 24. 00:02 #1715
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Macaroth @ 2013.11.23. 18:26)
hát igen...csak sajnos nálunk sehol se vetítik sad.gif

ez eddig sem tartott vissza rohog.gif
2013. november 24. 10:11 #1716
Solarian
Solarian
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.16.
Hozzászólás: 1401
Csatolások: 149
Azonosító: 32386
Offline offline
Hát ez... elment... dry.gif
2013. november 24. 13:00 #1717
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
Idézet (Solarian @ 2013.11.24. 10:11)
Hát ez... elment... dry.gif


miért nem vagyok meglepődve... dry.gif

mi nem tetszett ezúttal?
2013. november 24. 14:28 #1718
Solarian
Solarian
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.16.
Hozzászólás: 1401
Csatolások: 149
Azonosító: 32386
Offline offline
Idézet (Macaroth @ 2013.11.24. 13:00)
miért nem vagyok meglepődve... dry.gif 
mi nem tetszett ezúttal?


Olyan érzés volt, mintha két tök mezei epizódot néznék. "Hé srácok, elfogyott a pénz a Gallifrey-es sztorira, de még csak negyven percnyi anyagunk van!" És akkor jönnek a teljesen random, alig kapcsolódó Zygonok. Zygonok... ez volt a legjobb, amit előástak az 50 éves évfordulóra? Nagyon gáz.

Mintha Moffat fizikailag képtelen lenne sztorit írni ami túlmegy negyven percen.

Ja, és semmi interakció Bad Wolf és 10 között? Borzasztó ötlet.

Minden más bejött.
2013. november 24. 17:21 #1719
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
Idézet (Solarian @ 2013.11.24. 14:28)
Olyan érzés volt, mintha két tök mezei epizódot néznék. "Hé srácok, elfogyott a pénz a Gallifrey-es sztorira, de még csak negyven percnyi anyagunk van!" És akkor jönnek a teljesen random, alig kapcsolódó Zygonok. Zygonok... ez volt a legjobb, amit előástak az 50 éves évfordulóra? Nagyon gáz.
Mintha Moffat fizikailag képtelen lenne sztorit írni ami túlmegy negyven percen.
Ja, és semmi interakció Bad Wolf és 10 között? Borzasztó ötlet.
Minden más bejött.


nincs több kérdésem bíró úr...
2013. november 25. 15:45 #1720
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Tudnátok segíteni abban ,hogy hol nézhetném meg az évfordulóś részt?Esetleg Ti hogy néztétek?
Előre is köszönöm #SaveTheDay rolleyes.gif
93 oldal 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!