Starity

Simon Cowellnek üzen legújabb dalában a Little Mix

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. október 09. 12:56 #1
Selz
Selz
leighade™
 
Státusz" I'm still here bitches. And I know everything. -A "
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 3244
Csatolások: 44788
Azonosító: 155975
Offline offline
Új dalukban őszintén vallanak érzéseikről a Little Mix-es lányok, és arról, amit át kellett élniük a zeneiparban.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. október 09. 13:01 #2
bsz.andrea
bsz.andrea
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.04.
Hozzászólás: 230
Csatolások: 0
Azonosító: 260145
Offline offline
Jó szán lett, bekem tetszik. smileeee.gif
2020. október 09. 13:02 #3
bsz.andrea
bsz.andrea
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.04.
Hozzászólás: 230
Csatolások: 0
Azonosító: 260145
Offline offline
Bocsánat, *szám. biggrin.gif
2020. október 09. 13:27 #4
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Első hallásra szerelem a dal. wub.gif Nem csak az üzenete miatt ennyire jó, de még a hangzása miatt is. Annyira jól hangzanak együtt.
Nagyon örülök, hogy nem azt tették amit Simon és a többi elvárt tőlük, hanem továbbra is önmagukat adták, nem adták el magukat és most még inkább olyan dalokat csinálnak amilyet szeretnének.
Nagyon büszke vagyok rájuk, hogy ők már 9 éve töretlenül kitartanak egymás mellett ezzel bizonyítva a világnak, hogy ők valóban a legjobb és legkülönlegesebb (és legalulértékeltebb) banda a zeneiparban. heart.gif
Nagyon várom a Confettit, az eddig megjelent dalok alapján tudom, hogy imádni fogom, csak kérdés, hogy jobban fogom e imádni az LM5-nál és a Glory Days-nél. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Selz1992
2020. október 09. 15:31 #5
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
A mostani menedzsmentjük sincs a toppon nagyon jó a zenéjük sokkal jobb mint némelyik mostani sztárocskának akik nagyon népszerűségnek örvendenek mint a lányok. Igazi világsztárok lehetnének de a képviseletük nem a legjobb főleg a tengeren túlon. Tudom most megsértek jó néhány 1d rajongót de a lányok ezerszer jobbak mégis a sikerük meg sem közelíti a srácokét és anyagi téren sem állnak úgy mint ők
2020. október 10. 19:29 #6
Cassia
Cassia
visszatérő vendég
 
StátuszYou never stop loving someone. You either never did or you always will.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.19.
Hozzászólás: 248
Csatolások: 0
Azonosító: 253297
Offline offline
teljesen egyetertek rosa82! tovabbra sem valami hudejo a lanyok menedzsmentje. vagyis... olyan elmegy kategoria, de semmi extra. en kovetem oket instan, az uj zenekkel is kepben vagyok, de szerintem sem kapnak annyi figyelmet amennyit megérdemelnének. nekem az insta feedem dobta fel ezt az uj szamukat, de gondolom algoritmus alapjan, mert sok posztjukat szivezem. tobb fizetett hirdetesuk kellene hogy legyen, yt, face, insta, barhol, mert hiaba tehetsegesek es jo amit csinalnak, ha nem jut el annyi emberhez. tudom h nem a yt megtekintesekbol vannak a nagy bevetelek, de olyan jo lenne ha tudnànak megint 150-200 milkas music videokat produkalni. faj a szivem a csajokert mert tudom hogy nagyon kemenyen dolgoznak es sokkal tobbet érdemelnének!
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!