Starity

Uh-oh! Rajongók vették észre, hogy Selena Gomez gyűrűjét varratta magára Hailey Bieber

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. október 19. 17:22 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Justin Bieber „promise" gyűrűt ajándékozott 2012-ben Selena Gomeznek, amivel megígérte, hogy egy nap ő lesz az arája.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. október 19. 20:58 #2
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Egy sima betű,amúgy is hogy lehetne egy J betűt másképp írni? Én is hasonlóan írom. Csak a jelena fanok élnek még mindig 2011-ben
2020. október 19. 21:21 #3
Rosier
Rosier
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 453
Csatolások: 0
Azonosító: 265083
Offline offline
Szerintem meg elég távol áll a két betűtípus egymástól, nem is értem, miért ne tetováltathatná a férje nevének kezdőbetűjét magára?
2020. október 19. 21:24 #4
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15736
Csatolások: 140575
Azonosító: 270554
Offline offline
Sajnos elfogult vagyok Hailey és Justin párosával szemben, ezért lehet, hogy a véleményem nem releváns, de annyira örülnék, ha végre békén hagynák őket, és nyugodtan tudnák élni az életüket. :( Meglátásom szerint nagyon jó hatással vannak egymásra, és őszintén boldognak tűnnek: amíg nem bizonyul be az ellenkezője, szerintem felesleges és undorító dolog összeesküvés-elméletekkel és áskálódással ekézni a kapcsolatukat. Inkább örülni kellene neki, hogy a jelek szerint Justin jobban a helyén van, mint az elmúlt 10 évben bármikor, és egy olyan nő van mellette, aki szereti és támogatja.
Hailey-t megszállottnak titulálni pedig az egyik leghajmeresztőbb állítás, amit a mai napon olvastam, nem is tudom megfelelően kommentelni... :D
2020. október 20. 11:37 #5
- törölt felhasználó -    
Szerintem végre abbahagyhatnák ezeket a találgatásokat!
Justin végül Haileyt választotta és nem Selenát. Bevallom, hogy annak az idején mikor Justin Selenával volt együtt örültem neki, viszont mikor kiderült, hogy feleségül veszi Hailey-t rájöttem, hogy ők ketten sokkal jobban összeillenek!
Nincs értelme ezeket a "összeesküvéseknek". Igen, lehet, hogy hasonlít egy kicsit a két betűtípus, és akkor mivan? Az én ízlésem is hasonlít az egyik barátnőméhez, de attól még nem mondjuk azt, hogy megszollatk vagyunk...
Meg a bal ujjára varratta, és azon az ujján hordta Selena... ÉS? Azon az ujján "hordja" ahol akarja!
2020. október 20. 15:11 #6
deep dark night
deep dark night
új tag
 
StátuszI can see the paradise by the dashboard light
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.10.
Hozzászólás: 84
Csatolások: 0
Azonosító: 266735
Offline offline
A betűtípus nem is megegyező
2020. október 21. 20:16 #7
omasnez
omasnez
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.25.
Hozzászólás: 186
Csatolások: 0
Azonosító: 255071
Offline offline
Szerintem vicces, hogy RENGETEGEN írják azt a kép alá, hogy Hailey milyen megszállott, miközben ők maguk azok.
Igazából sajnálom szegény lányt, hogy nem hagyják már békén 2 évnyi házasság után sem a megszállott Jelena fanok.
Én is szerettem őket együtt, de naivak azok, akik azt hiszik, hogy még van remény Selena és Justin számára és azt gondolják, hogy milyen idilli kapcsolat is volt az övék. Nem véletlen lett vége többször is. (Nyilván nem véletlen találtak is egymásra többször, de ami volt, az elmúlt. Hakuna Matata, you know) Pláne a Selena fanokat nem értem. Mármint..elvileg megcsalta őt Justin, meg stb. Hát ezt kívánták volna továbbra is számára, vagy mi?.
Azt meg pláne nem tudom, hogy mekkora IQ harcosok azok, akik abba kötöttek bele, hogy "ráadásul még a gyűrűs ujjára is tetette, pont mint Sel a gyűrűt.":o Hát mivel egy promise gyűrű (azaz az eljegyzési gyűrű elődje), mégis hova máshova húzta volna Selena?. Hailey meg, mint Justin felesége, nyilván a gyűrűs ujjára tetováltatja férje nevének kezdőbetűjét.O.o WÁÓW. De nyilván Hailey megszállott.. #szemforgatás
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2020. október 29. 23:21 #8
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Ugyan az lesz Selena Justin kapcsolata mint a Brad Jennifer páros évtizedek óta nem lesznek együtt de mégis valahogy együtt említik majd őket
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok