Starity

Még sosem voltak szexibbek! Forró videoklippel jelentkezett a Little Mix

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. október 23. 11:40 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Megőrjítették rajongóikat a Little Mixes lányok: megérkezett a videoklip a Sweet Melodyhoz.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. október 23. 11:47 #2
Selz
Selz
leighade™
 
Státusz" I'm still here bitches. And I know everything. -A "
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 3210
Csatolások: 43690
Azonosító: 155975
Offline offline
Fantasztikus lett a dal és a klip is, nagyon büszke vagyok a lányokra heart.gif Már alig várom az albumot wub.gif
2020. október 23. 12:44 #3
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15715
Csatolások: 140364
Azonosító: 270554
Offline offline
A cikk alapján valamiért sokkal frivolabb, megbotránkoztatóbb klipre számítottam (nem mintha a lányoktól ezt szoktam volna meg, egyszerűen automatikusan ilyesmire számítok, amikor egy cikkben "forróként" hivatkoznak egy klipre), de abszolúte pozitívan csalódtam: a lányok fantasztikusan néznek ki, és sikerült azon a bizonyos határon belül maradniuk. A szám is tetszett, nagyon fülbemászóra sikeredett. Ezen kívül muszáj megemlítenem a kameramozgásokat és vágásokat a klipben, amik teljesen levettek a lábamról, és Perrie frufruját is: zseniálisan áll neki ez a frizura. wub.gif
2020. október 23. 16:07 #4
bsz.andrea
bsz.andrea
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.04.
Hozzászólás: 230
Csatolások: 0
Azonosító: 260145
Offline offline
Én már kicsit kezdem unni a szexshoppos outfitteket és most nem csak a Little Mixről beszélek, hanem általánosságban a popvilágról. Mindenki akkora nagy feminista és öntudatos nő és kikéri magának, hogy a testére mint árucikkre tekintsenek, aztán meg erős sminkben, bodyban és tangában tekeregnek.
2020. október 23. 17:19 #5
- törölt felhasználó -    
Csodás klip lett, meg persze a dal is! A lányok gyönyörűek, mint mindig. ^^
2020. október 23. 20:12 #6
omasnez
omasnez
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.25.
Hozzászólás: 185
Csatolások: 0
Azonosító: 255071
Offline offline
Őszintén szólva nekem indokolatlan volt minden alkalom, amikor Jade a fenekét mutogatta. Gondolom edz rá és büszke, vagy valami, csak eléggé erőltetetten néz ki a klipben.biggrin.gif Hasonlóan gondolkodom Leigh-Anne részéről is, amikor a padlón vonaglik. Ezeket leszámítva egész jó kis koreográfiát nyomtak le, a hangjuk meg egyértelműen gyönyörű összhangban volt, mint mindig.
2020. október 24. 10:16 #7
Cassia
Cassia
visszatérő vendég
 
StátuszYou never stop loving someone. You either never did or you always will.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.19.
Hozzászólás: 248
Csatolások: 0
Azonosító: 253297
Offline offline
egyet kell ertenem az elottem szolokkal, kezd nekem is sok lenni amennyit magukbol megmutatnak. indokolatlan ez a sok felmeztelen outfit. regen minden klippjukben normalisan fel voltak oltozve.
a szam viszont hihetetlen jo! nekem eddig magasaaaann a legnagyobb kedvenc a Confettiről. sem a holiday, sem a breakup song nem voltak akkora favoritok szamomra. egyikben sem ereztem h huuuu na ezzz. viszont ennel nagyon:) tegnap rongyosra hallgattam.
Csak sajnalom a csajok menedzsmentjet, rajuk van eroltetve szerintem ez a szexi imidzs, es tenyleg kicsit... hat.. sok.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok