Starity

Chrissy Teigen megnyílt: esszét írt vetéléséről

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. október 28. 10:37 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Online online
Szerette volna hosszan kiönteni a szívét, és elmesélni, hogy élte meg a tragédiát.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. október 28. 12:02 #2
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Szörnyű nyugodjon békében a gyermek!
2020. október 28. 16:40 #3
Ariella2001
Ariella2001
 
StátuszCsak szavakkal búcsúztunk el, közben százszor meghaltam
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 0
Azonosító: 229442
Offline offline
Egyet értek azokkal, akik szerint ez illetlen és felesleges.
Alapevően az egész terhessége rém mesterkélt volt a számomra kezdve attól, hogy "véletlenül" elárulta, hogy a mi babája neve, aztán vígan dokumentálta a szenvedéstörténetét, majd komolyan volt képe fotókat készítenia a vetélés pillanatairól, majd az utána következp órákról és kiposztolni azokat online felületre?

Persze, mindenki máshogy dolgozza fel a fájdalmat, de az én édesanyámmal is történt sajnos ilyen és a mai napig nem szabad felhozni a témát előtte, mert kiborul. Ugyanez vonatkozik a legjobb barátnőm édesanyjára és a szomszédomra is. Mind hatalmas traumként élték meg ezt a hírt, majd belebolondultak és létezni sem tudtak, nemhogy megörökíteni és kitenni valahova. Arról nem is beszélve, hogy őszintén ki akar erre emlékezni? Az ember legszívesebben csak menekülne a fájdalom elől, nem élteti és másokkal sajnáltatja magát.

Más nőkön nem segít, ha tudják, hogy más is szenved. A babájukat akarják és azt, hogy minden rendben legyen, nem Chrissy Teigent bámulni a közösségi médián.
Persze ez csak az én véleményem és a közelemben lévő 3 nő sem garancia, hisz, mint mondtam, mindenki másként éli ezt meg, de lássuk be, nem természetes dolog hírt csinálni és pénzt kapni azért, hogy erről beszél.
Elhiszem a fájdalmát, biztos szenved, de csendben is ugyanannyira fájna neki
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2020. október 28. 16:40 #4
Ariella2001
Ariella2001
 
StátuszCsak szavakkal búcsúztunk el, közben százszor meghaltam
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 0
Azonosító: 229442
Offline offline
babája neme*
2020. október 28. 19:59 #5
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2009
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Míg szörnyű dolog a vetélés abból hasznot húzni is mert most azt csinálja több ezer nő eset át rajta már sőt megy most is keresztül de egyikük sem érzi úgy hogy ország világ előtt kéne sírni mennyire fáj, ez nem arról szól hogy bárkin is segíteni akarna szimplán csak minél több részvétet akar kicsikarni az emberekből ebből áll a karrierje mindent posztol legyen az bármi de most ilyen a világ. Vannak dolgok amik viszont csak a közvetlen érintettekre tartozna a családnak kéne közösen feldogozni nem reklámozni a fájdalmukat már elnézést de ki posztol fényképeket magáról miközben épp elveszti a gyermekét
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok