Starity

Nem rest szórni a pénzt: közel 36 millió forintot költött el egy buli alatt Jason Derülo

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. október 28. 16:01 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Exkluzívan, több influenszerrel együtt ünnepelte sikerét Jason Derülo: csak a BTS-nek felejtett el köszönetet mondani.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. október 28. 16:16 #2
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Bassza meg Jason derulo. A bts nelkul soha nem érte volna el az első helyet,amire már több tíz éve sóvárog. Es maga a dal sem az övé,úgy lopta. Thanks Bangtan for charity work
2020. október 28. 16:26 #3
Ariella2001
Ariella2001
 
StátuszCsak szavakkal búcsúztunk el, közben százszor meghaltam
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 0
Azonosító: 229442
Offline offline
Ennyire nem kell bunkónak lenni. A BTS jól megy most, nyilván részük volt a siker elérésében, de azért nem az övék az érdem. A BTS max a negyedét hozta az egésznek. Amúgy pedig Derulo nincs rászorulva arra, hogy sóvárogjon, már ahogy mondtad is, kedves előttem szóló, Jason legalább 10 éve benne van a szakmában, és valszeg benne is lesz, ellentétben a BTS-sel, akik pár év múlva kiöregednek a cuki koreai boyband stílusból és átveszik a helyüket a fiatalabb és "aranyosabb, hendszamabb" generációból. (Korea amúgy is ontja magából a bandákat, konkrétan kizsigerelve a tagokat)
Mondom mindezt úgy, hogy imádom a koreai kultúrát, aki csak veszi a fáradtásgot, hogy rámenjen a profilomra, láthatja, tehát ez nem a K-pop ellen megy.

Tény és való, hogy Jason most bunkó volt, de lássuk be, nem sokat tudunk a háttér munkálatokról és az, hogy a BTS közreműködött (értsd: odaát Koreában több tucat kilóméterre Amerikától) felénekeltek valamit, de ettől még nem vettek részt ténylegesen a felkészülés folyamatában, lehet Jason azoknak köszönte meg, akik ténylegesen nap mint nap ott voltak mellette és tevékenyen részt vettek a folyamatokban. Persze nem tudhatom, bármi lehetséges, a lényeg, hogy ilyen stílusban senkiről sem ildomos megnyilatkozni.

Az meg, hogy lopta a dalt... hát, lehet megvette az alapot. Vagy ne adj Isten az alap ingyenes volt. Ki tudja, talán a tényleges dalszerző átadta neki a jogdíjakat.
Azért merek előbb ilyenekre gondolni, mielőtt lopást kiáltanék ki, mert Jason Derulo elég nagy név a szakmában, ha csak pár hangjegy is megyegyezne máséval, már is perre mennének, mint Taylor, Ed, vagy Lady Gaga esetében.
2020. október 28. 16:45 #4
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Idézet (Ariella2001 @ 2020.10.28. 16:26)
Ennyire nem kell bunkónak lenni. A BTS jól megy most, nyilván részük volt a siker elérésében, de azért nem az övék az érdem. A BTS max a negyedét hozta az egésznek. Amúgy pedig Derulo nincs rászorulva arra, hogy sóvárogjon, már ahogy mondtad is, kedves előttem szóló, Jason legalább 10 éve benne van a szakmában, és valszeg benne is lesz, ellentétben a BTS-sel, akik pár év múlva kiöregednek a cuki koreai boyband stílusból és átveszik a helyüket a fiatalabb és "aranyosabb, hendszamabb" generációból. (Korea amúgy is ontja magából a bandákat, konkrétan kizsigerelve a tagokat)
Mondom mindezt úgy, hogy imádom a koreai kultúrát, aki csak veszi a fáradtásgot, hogy rámenjen a profilomra, láthatja, tehát ez nem a K-pop ellen megy. 
Tény és való, hogy Jason most bunkó volt, de lássuk be, nem sokat tudunk a háttér munkálatokról és az, hogy a BTS közreműködött (értsd: odaát Koreában több tucat kilóméterre Amerikától) felénekeltek valamit, de ettől még nem vettek részt ténylegesen a felkészülés folyamatában, lehet Jason azoknak köszönte meg, akik ténylegesen nap mint nap ott voltak mellette és tevékenyen részt vettek a folyamatokban. Persze nem tudhatom, bármi lehetséges, a lényeg, hogy ilyen stílusban senkiről sem ildomos megnyilatkozni. 
Az meg, hogy lopta a dalt... hát, lehet megvette az alapot. Vagy ne adj Isten az alap ingyenes volt. Ki tudja, talán a tényleges dalszerző átadta neki a jogdíjakat. 
Azért merek előbb ilyenekre gondolni, mielőtt lopást kiáltanék ki, mert Jason Derulo elég nagy név a szakmában, ha csak pár hangjegy is megyegyezne máséval, már is perre mennének, mint Taylor, Ed, vagy Lady Gaga esetében.

Már ne haragudj de a bts-sel közös Remix lett első,amit a bts rajongók teljes erővel streameltek,mivel az egyik tag születésnapja volt aznap és ezt akarták ajándéknak adni neki,úgyszint a Dynamite,ami a második lett,az eredeti savage love már a top 10-ből is kiesett,azelőtt héten. Amúgy ezek a tiktokereknek mi részük is van? Bent voltak a stúdióban vagy mi? Kiöregednek meg elfelejtik őket? Koreában igazi iconok,a dalaik a top listákon,nem kell értük aggódni,különben is ott nem csak a fiatal rajongóik hallgatják őket,hanem a general public. A bts sem új keletű dolog 8éve benne vannak a szakmában,lassan ők is ütik a 10 évet. Ezzel is kimutattad,mit is gondolsz valójában róluk. Jason meg igenis fejre fordulhat mert undorító dolog volt ez tőle. A dalt pedig igenis lopta,jóval utana adott csak creditet az eredeti előadónak.
2020. október 28. 18:18 #5
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
igazából szünetet tartott a nagy tik tok karrierjében, a bts segítségével pedig első helyezett lett a dala, az a dal, amire igazából csak ráénekelt, mert a srác alapja már hónapokkal korábban fent volt tiktokon, sőt, trend is volt már belőle, de jason először elsem akarta ismerni, hogy az alap a sráctól származik. smileeee.gif a dal már nyár óta kint van és érdekes, hogy akkor lett csak number one, mikor a bts is közreműködött benne, szóval szerintem alap lett volna, hogy köszönetet mond nekik vagy valami.
2020. október 28. 18:19 #6
Ariella2001
Ariella2001
 
StátuszCsak szavakkal búcsúztunk el, közben százszor meghaltam
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 0
Azonosító: 229442
Offline offline
Akkor viszont látszik, hogy az army tagok sem azért streamelték, mert annyira tetszik nekik a dal, hanem mert puncsolni akartak.
És gondolom akkor nem vetted a fáradtágot, hogy körbe nézz a profilomon, pedig azonnal megvilágosodnál és rájönnél, hogy semmi negatív gondolatom nincs a bandával kapcsolatban, pusztán reális vagyok. Eltűnt az Infinite, eltűnt a Boyfriend, eltűnt az FT Island (gondolom ezek a bandák speciel neked nem mondanak semmit, hisz jóval 2016 előtt működtek, épp a BTS berobbanása előtt) és igenis ez vár majd a BTS-re is. Persze gondolom elvakult rajongó vagy, amolyan "fenyegetőzni is képes vagyok a kedvencemért", de ez a tényeken sajnos nem változtat. (épp emiatt arra is gyanakszom, hogy tizenhatnál nem lehetsz sokkal több, ha igen az pedig elég szomorú)
És lássuk be, a BTS semmivel sem tud többet, mint mondjuk a Vixx vagy az Ateez (talán ezek sem mondanak neked semmit) Pusztán mákjuk volt. Jókor voltak jó helyen, ezt próbálja elérni a Black Pink is amúgy (sikertelenül), hiszen a Youtube megtekintéseik mennek, de az albumukat alig veszik (mondom ezt úgy, hogy a Black Pinket is nagyon kedevelem, csak a tényeket figyelem). És ha már a Black Pinknél tartunk, joggal mondhatjuk, ők követték népeszerűségi listákon az AOA-t, pedig néhány éve ők is iconok voltak, ahogy írod.
Egyébként persze, tény és való, hogy a BTS számomra már nem prioritás a DNA megjelenése óta (számomra a War of hormone, Buy in luv, Not today, I need u, Fire,Dope,Blood sweat & tears tehát mindent összevetve a nagy amerikanizációs hullám előtti számaik tetszenek) de ettől függetlenül nem utálom őket és nem értem mire fel írod, hogy "kimutatom mit is gondolok valójában róluk", hisz kedvelem a bandát (mint említettem főként a régebbi a dalaikat) és sajnos nem tudok azonosulni ezzel a vak buzgó fröcsögéssel, amit előadsz.

Ezt támasztja alá, hogy Jasontől mindössze három vagy négy számot ismerek, tehát a munkásságát sem tudnám a kedvencemnek mondani, ugyanakkor ahogy látom te is elismerted, hogy utólagosan fizetett. Tehát nem történt lopás.
2020. október 28. 18:48 #7
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Ha te is vettel volna fáradtsagot a profilomon kint van a valódi életkorom is smileeee.gif es akiket felsoroltal egytől egyig ismerem smileeee.gif csak mert bts army vagyok nem csak ő értük rajongok smileeee.gif es nem puncsolásból streamelték,minden kiadott dalnál ez van,ezzel akarják a munkájukat meghálálni. Infinite,Boyfriend próbált utána is tenni valamit a sikertért? Tudjuk a kpopnál egy banda max 5-7 évet húz,de pont nem a bangtan lesznek azok,mint írtam a 8évüket járják,a hírnevük nem monstanában fog csillapodni,es a szoló karrierjük is nagyon sikeres. Nem tudom mit próbálsz bizonygatni. Amúgy vixx meg aoa? Ha követed a két csapatot tudnád hogy nagy zűr van mostanában körülöttük,es a koreaiak az olyanokat altalában egyből kirekesztik. Bár a vixx világszerte nem annyira ismert,de megvannak a nagyobb fandomukkal koreában. Ateez? Egy 2 éves csapatot meg még nem hasonlítgassunk hozzájuk,bár én is szeretem őket,még nincsenek azon a szinten hogy az égig legyenek emelve. Oh az FT island-ot majdnem elfelejtettem biggrin.gif nehogy már a börtön töltelék Choi Jonghoon szex bünöző maradjon meg a köztudatban,akik jó emberek mint Hongi,ő pedig mai napig szeretve van
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok