Starity

Jamie Campbell Bower veszi át Johnny Depp megüresedett helyét a Legendás állatok-sorozatban?

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. november 07. 07:53 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Egyelőre nem lehet biztosan tudni, mi lesz Gellert Grindelwald karakterének sorsa az őt alakító színész távozása után.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. november 07. 09:27 #2
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
Én nagyon örülnék neki. heart.gif Öröm az ürömben.
2020. november 07. 10:43 #3
Daniel Richter
Daniel Richter
új tag
 
StátuszKnocking on heaven's door
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.22.
Hozzászólás: 85
Csatolások: 0
Azonosító: 269705
Offline offline
Az jó lenne!
2020. november 07. 17:04 #4
Elara
Elara
új tag
 
StátuszPer aspera ad astra
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.10.
Hozzászólás: 91
Csatolások: 0
Azonosító: 220949
Offline offline
Ez most vicc ugye?
2020. november 07. 21:13 #5
bestdamnfan
bestdamnfan
visszatérő vendég
 
StátuszHonestly, I just need to be a little crazy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.19.
Hozzászólás: 350
Csatolások: 0
Azonosító: 263801
Offline offline
Ezt már tényleg nem hiszem el! Mégis miért csinálják ezt vele? Temérdek bizonyítéka van arról, hogy ártatlan, rengeteg híresség kiáll mellette, az Instagramos követőtáborán is látszik (pár hónap alatt több millió követője lett!), hogy a közvélemény nem azért húz le egy filmet mert ő benne van mint erőszakkal VÁDOLT színész, hanem azért mert szimplán nem jól sikerült a film. Ez a színész, akire le akarják váltani egyáltalán nem fogható hozzá, a Csontvárosban láttam egyedül az igaz, de ott is azon kívül hogy jól néz ki nem adott semmi pluszt a filmhez. Bárki is jön a helyére, Johnnynál jobbat nem tudnak a szerepre szerezni. Még csak le se töltöm majd a filmet, nemhogy jegyet veszek rá.
2020. november 08. 10:25 #6
Cintia99
Cintia99
 
Státuszit's a solo song and it's only for the brave
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 1099
Csatolások: 0
Azonosító: 148309
Offline offline
Egyszerűen felháborító az, amit Johnny-val művelnek. Most már kereken 4 éve folyamatosan. Egy ártatlan férfi, akit ráadásul még a felesége éveken keresztül bántalmazott is. Hatalmas mennyiségű bizonyítéka van, de a média mégis teljesen rá van szállva, Hollywood folyamatosan hátba szúrja és még a híres színész "barátai" is gyávák ahhoz, hogy nyilvánosan kiálljanak érte. Elkeserítő.

Mindenesetre a Warner Brothers elfelejtheti, hogy jegyet vegyek erre a filmre és a közösségi médiát elnézve több százezer másik ember is ugyanezen a véleményen van. Bármennyire is szeretem a Harry Potter sorozatot, ezt nem vagyok képes csak úgy lenyelni. Egy ártatlan ember életét keserítik meg, ráadásul ugyanez a stúdió nem hajlandó megszabadulni Amber Heard-től. És amellett, hogy ezt az undorító, nárcisztikus nőszemélyt alkalmazzák, a Fantastic Beasts sorozatot is tönkretették azzal, hogy távozásra kényszerítették Johnny-t. Gratulálok, Warner Brothers, a saját közönségeteket taszítjátok el magatoktól. Good job.
2020. november 08. 11:26 #7
Elara
Elara
új tag
 
StátuszPer aspera ad astra
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.10.
Hozzászólás: 91
Csatolások: 0
Azonosító: 220949
Offline offline
Szerintem ezzel sok nézőt elveszítenek. Engem legalábbis biztos! És, hiszem, hogy vannak vele még így mások is.
2020. november 08. 11:51 #8
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Még jó hogy ez nem biztos. Nem mintha nem szeretném Jamie-t, jó színész, de azért Johnny-hoz nem ér fel. Warnertől ez nagyon szemét húzás volt. Tekintve, hogy Johnny mennyire jó színész, a következő epizódban újra megmutathatta volna tehetségét.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok