Starity

Leigh-Anne Pinnock karácsonyi filmben kapott szerepet

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. november 25. 10:04 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A Little Mix éléről ismert 29 éves énekesnő hamarosan színésznőként is lehetőséget kap a bizonyításra.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. november 25. 17:12 #2
Selz
Selz
leighade™
 
Státusz" I'm still here bitches. And I know everything. -A "
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 3159
Csatolások: 41900
Azonosító: 155975
Offline offline
Nagyon büszke vagyok rá! Annyira sokoldalú tehetség, biztos vagyok benne, hogy nagyon jól fog teljesíteni heart.gif
2020. november 25. 17:54 #3
Ariella2001
Ariella2001
 
StátuszCsak szavakkal búcsúztunk el, közben százszor meghaltam
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 0
Azonosító: 229442
Offline offline
Egyébként nem szeretnék leszólni senkit, de csak nekem tűnik fel, hogy ez a film csak azért jöhet létre egyáltalán, mert ahogy a cikk is kiemelte, mindenki színes bőrű?
Tévedés ne essék, imádom Leigh Anne-t, iszonyatosan tehetséges énekes, rengeteget dolgozik, és kicsit sem nézem le a színészi képességeit, szerintem ügyes lesz heart.gif

De ez nekem megint egy olyan produkciónak tűnik, ami csak azért "érdekes", csak azért foglalkoznak vele, mert mindenhol ki lesz emelve, hogy nincs benne fehér rohog.gif ami valahol szintén "rasszizmus", hisz így fel lesz tüntetve (nyilván több) rassz, a "fehérek" kirekednek ebből a filmből.

Kicsit olyan ez nekem, mint Kristen Stewart karácsonyi filmje, ahol minden cikkben hatalmas betűkkel ki van írva, hogy LESZBIKUS, csak hogy biztos mindenki rákattintson a cikkre, hisz készült egymillió karácsonyi film, van köztünk néhány igazán kiemelkedő, de ez más, ezt meg kell nézni, ez eladhatü, LESZBIKUSOKRÓL szól. Tehát meg kell nézni.
Ez a film ugyanazt játsza be, propagálja az egyenlőséget, közben meg épp úgy kitaszítja a fehéreket. Attól nem lesz egy társadalom elfogadóbb, hogy csinálnak egy filmet, amiben pl. egy arab srácnak néger barátnője van, a féltestvére egy keretszény ázsiai, a pasija meg zsidó biszex.
Kicsit visszás, kicsit felemás, kicsit erőltetett (legalábbis nekem)
A sztori ettől még lehet érdekes, de ebből az erőltetett polkorrektségtől valahogy mindig feláll a hátamon a szőr, mert úgy látom a társadalom alapvetően elfogadó rétegei (mint én) is kezd herótot kapni ettől. Legalábbis a környezetemben ezt tapasztalom.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok