Starity

Megjelent Kai első szólólemeze: a rajongók odáig vannak érte

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. november 30. 19:24 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Az EXO jóképű énekesének, KAI-nak megjelent első mini szólólemeze, rajongói pedig imádják.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. november 30. 19:29 #2
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Imádom a dalt,mint Jongint♡ En mindig is tudtam,hogy tehetséges nekem sokat nem kellett bizonyítania. Next Kyungsoo r&b solo plíz imádkozom biggrin.gif
2020. november 30. 19:41 #3
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15745
Csatolások: 140781
Azonosító: 270554
Offline offline
Minden elvárásomat felülmúlta, Kai-ra egyszerűen nincsenek szavak, fantasztikus ez a srác. heart.gif A videoklip látványvilága bámulatos, és annyira illik Kai-hoz, hogy az elképesztő. A szám is csodálatos, annyira fülbemászó, hogy ma már vagy harmincszor végighallgattam, és képtelen voltam megunni. Annak külön örülök, hogy nem Kai testi adottságai kapták a fő hangsúlyt - persze, nem hagyhatták ki, sokan hiányolták volna a kidolgozott felsőtestét, de nem ezen volt a hangsúly, Kai pedig végre megmutathatta, mennyivel több előadó és ember ő, mint a külseje. :')
Délután magát az albumot is végighallgattam, aztán annyira belefeledkeztem, hogy vagy ötször végigment beadandó-írás közben. biggrin.gif Zseniális az album, olyan egyedi hangzásvilággal, amilyet reméltem. Nekem nagy kedvencem a "Mmmh" mellett a "Reason" és a "Hello Stranger" is, de mindegyik számot tudom valamiért szeretni és rongyosra hallgatni. Kai hangja valami elképesztően selymes és csodálatos, szavak nincsenek rá, milyen jó érzés így, soloban hallgatni.
Remélem, kap elég promociós lehetőséget különböző zenei műsorokban, mert rengeteg lehetőség rejlik mind a színpadi képben, mind a jelmezekben, mind pedig magában a performance-ban is, mindezen túl pedig szeretném Kai-t ragyogni látni a saját produktumával. heart.gif
2020. november 30. 23:25 #4
- törölt felhasználó -    
A lemezen található dalok fantasztikusak lettek, de a Mmmh szerintem egy kicsit laposra sikeredett, nem igazán tetszik. A Reason és a Nothing On Me viszont felkerül a lejátszási listámra. wub.gif Örülök neki, hogy végre kapott egy saját albumot.
2020. december 03. 08:34 #5
Dennis
Dennis
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.07.09.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 279007
Offline offline
A tobbi cikken alig latok kommented, de itt harmat is xD
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok