Starity

Szexis képek: Jackson Wang a szingapúri ELLE címlapján – #KPOP

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. november 30. 19:48 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
A K-pop sztár nem sokat hagyott rajongói fantáziájára: a szingapúri ELLE címlapján láthatjuk.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. november 30. 20:00 #2
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státuszit all started with the big bang.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15606
Csatolások: 138364
Azonosító: 270554
Offline offline
Várom már az interjúhoz készült fotósorozatot, a címlapképek alapján elképesztő képekre számíthatunk. wub.gif Nagyon kedvelem Jackson gondolkodásmódját és nyitott közlékenységét, és nagyon örülök neki, hogy mostanság mennyi magazin felkérést és tündöklési lehetőséget kap. Mondjuk annak kicsit örülnék, ha maga a Got7 is kapna ennyi figyelmet, és nem csak egy-egy kiemelt tag, de ez igazán nem az ő hibája - a JYP-t kellene egy kicsit fenékbe billenteni.
Még annyit hozzátennék, hogy (bár nem tartom kizártnak, hogy szándékosan, de) a belinkelt tweet egy másik interjúra vezet: azt Ji Chang Wook-kal csinálták a magazin októberi számához, aki egy koreai színész. (Bár én csak örülök, hogy ő is bekerült a cikkbe, legalább többen megismerik ezt a csodaembert.) A Jackson-nal készült interjú, ha jól tudom, még nem jelent meg, csak a címlapfotók, egyfajta ízelítő gyanánt. blush.gif Az Elle Singapore honlapján egyelőre ennyi olvasható a decemberi számmal és Jacksonnal kapcsolatban.
2020. november 30. 22:16 #3
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Sokan hibáztatják a jype-t a got7 elhanyagolása miatt,de ebben Jackson is eléggé kiveszi a részét,és mint tudjak nehéz lenne szembe szállni egy kínai kiadóval,ezt viszont a banda többi tagja sínyli meg,1 hetes cb promo nem fogja őket megengesztelni,nyilván nincsenek rosszba,de sok vitát válthatott ez ki. A másik meg,szépen szembe köpte magát,és hong kongi ként,aki a múltban annyira büszke volt a származására,jól benyalt a kínai diktatúrának a plusz pénzért.
2020. november 30. 22:23 #4
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Mert amúgy meg a többi tagot is próbálják nyomni ahogy lehet,persze a koreai része. Youngjae rádiós műsorvezető,Jinyoung színészkedik,Jaebum és Mark különböző címlapokon modellkednek, Yugyeom táncol,Bambam meg konkrétan Thaiföld kishercege.
2020. november 30. 22:38 #5
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státuszit all started with the big bang.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15606
Csatolások: 138364
Azonosító: 270554
Offline offline
Idézet (Angel_Tzuyu @ 2020.11.30. 22:23)
Mert amúgy meg a többi tagot is próbálják nyomni ahogy lehet,persze a koreai része. Youngjae rádiós műsorvezető,Jinyoung színészkedik,Jaebum és Mark különböző címlapokon modellkednek, Yugyeom táncol,Bambam meg konkrétan Thaiföld kishercege.

Én elsősorban arra gondoltam, hogy a Got7, mint csapat kaphatna több promóciós lehetőséget, comebacket. Azzal én magam is tisztában vagyok, hogy a tagokat egyesével igyekeznek figyelemhez juttatni, de csapatként elég keveset aktívkodnak, én viszont örülnék neki (és többektől hallottam, hogy ők is így vannak vele), ha a csapattevékenységeikre is nagyobb hangsúlyt fektetne a kiadó.
Jackson Hongkong-gal kapcsolatos megnyilvánulásairól nem hallottam (valószínűleg azért, mert nem értettem, mi történik ott, és ezért az ezzel kapcsolatos cikkeket sem igazán olvastam), ez mi volt pontosan? Tényleg ennyire szélsőséges volt a reakciója, hogy az már "önmaga szembeköpésének" felel meg, vagy ez csak sarkítás? Megpróbálok én is utánaolvasni a történteknek, de őszintén érdekelne a véleményed az esettel kapcsolatban.
2020. november 30. 23:29 #6
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Szerintem nevezhető szembeköpésnek,konkrétan kiprokoválta,a kínai zászló mutogatásával,magát kínainak nevezte,ami teljesen szembe ment az előtte mondottakkal. Ő volt az egyetlen aki mindig büszkélkedett a hova tartozásával,és amióta szerződést kötött a kínai kiadóval,es szólóban is elkezdte,azóta csak negatív dolgokat sugároz,a hongkongi felkelések pedig erősítették,hogy mégjobban kimutassa azt hogy teljesen lehajolt nekik. Az hogy a got7 mint csapat,nagyon is múlt Jacksonon. Nyilván a rajongóik nem vallják be,de egyértelmű. 2017óta a szoló kezdete óta változott meg a got7 munkássága. Mint tudjak Kína Hallyu ban törvényét hülyék lennének teljesen visszaadni,jyp meg nem tud mi tenni,túl erősek,diktatúra,Tzuyuval is mit műveltek egy zászló miatt,és hiába volt nekik igazuk,jyp nem ismerhette el nyilvanosan és meg kellett nekik hajolni. Megjegyzem a JYPE a mai napig Kína fekete listáján van,ami igazolja a Jacksonról való állitasaim. Ha szeretnél olvasgat az ő ügyéről szívesen küldök át privátban róla cikkeket Persze csak angolul,írj rám ha érdekel.
2020. december 01. 20:48 #7
yeddong
yeddong
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.10.06.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 282520
Offline offline
Idézet (Angel_Tzuyu @ 2020.11.30. 22:16)
Sokan hibáztatják a jype-t a got7 elhanyagolása miatt,de ebben Jackson is eléggé kiveszi a részét,és mint tudjak nehéz lenne szembe szállni egy kínai kiadóval,ezt viszont a banda többi tagja sínyli meg,1 hetes cb promo nem fogja őket megengesztelni,nyilván nincsenek rosszba,de sok vitát válthatott ez ki.

are joking with me?
először is, teljesen jogos az, hogy a rajongók hosszú idők óta hibáztatják és támadják az ügynökséget a fiúkkal szembeni bánásmód miatt. hogy miért? a got7 hét olyan csodálatos emberből áll, akik évek óta kiválóak a dalszerzésben és dalszövegírásban mégis az ügynökség ezt semmibe veszi. ha a jyp entertaimnet imázsának nem felel meg a munkájuk kuka vagy jobbik esetben annyira belenyúl a "mester" j.y. park, hogy teljesen megváltozik a dal tényleges mondanivalója és stílusa, természetesen nem jó irányba. és igen, ezzel arra szeretnék kilyukadni, hogy mint művészeket nem hagyják érvényesülni és nem kapják meg azt az elismerést a saját ügynökségüktől, amit ténylegesen megérdemelnének pedig egy hét éve aktív bandáról beszélünk, akik imádják amit csinálnak. másodszor pedig, mint ahogyan te is leírtad, igen, valóban nem vagyunk már évek óta megelégedve azzal sem, hogy megrövidítették a lehetőségüket a megfelelő reklámozással kapcsoltban, mégis azt az időszakot mindig próbálják felejthetetlenné tenné számunkra, rajongók számára és a maximumot kihozni saját magukból. mindemellett az utóbbi időben igencsak silány és hanyag munkát végeznek a menedzselésükkel is. felháborító, mert minket, rajongókat ott húznak le ahol tudnak, mert kell a bevétel, de cserébe se a fiúk, se mi nem kapunk semmit. pedig nincsenek nagy elvárásaink csak figyeljenek jobban oda rájuk!
jacksonnal való megnyilvánulásoddal kapcsolatban csak annyi kérdésem lenne: ugye tudod, hogy a kínában és az államokban folytatott tevékenysége miatt nem a jyp entertainment felel, hanem a team wang (és 88rising)? tehát semmilyen kínai kiadóval nem kell senkinek sem a te szavaiddal élve szembeszállnia. plusz csak, hogy egy kicsit tisztábban láss a kínai tevékenységei nincsenek úgy reklámozva a jyp enterteinmentnél, mint ahogyan kellene, mert szinte minden a team wang neve alatt fut. és garantálhatom, hogy nincs vita a fiúk között, jóban-rosszban kitartanak egymás mellett és teljes szívükből támogatják egymás egyéni tevékenységeit és büszkék is az eredményeikre.
de egyébként tele van a twitter, az instagram és a nemzetközi facebook csoportok olyan bejegyzésekkel, ahol a got7 mistreatment dolgairól részletesebben írnak.
1 felhasználónak tetszik: Harlow
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok