Starity

Miley Cyrus elárulta, mi vezetett házassága végéhez

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. december 03. 11:37 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Miley Cyrus őszinte interjút adott a napokban, ahol elárulta, mi vetett véget a házasságának.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. december 03. 12:08 #2
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Imádtam a párosukat, annyira szépek voltak és biztos, hogy nagyon és őszintén szerették egymást, hiszen sokáig együtt voltak, de Miley és Liam tűz és víz, egymás ellentétei. Borítékolható volt, hogy nem maradnak meg sokáig egymás mellett az ellentétek miatt.
Nagyon szeretem Miley-t amiért ilyen brutálisan őszinte és emberi mind az interjúkban, mind a dalaiban. A dalaiban pedig be is vallja, hogy ő a hibás és ahogy kivettem a szavaiból ebben az interjúban is.
2020. december 03. 12:38 #3
Mensch
Mensch
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.12.
Hozzászólás: 152
Csatolások: 0
Azonosító: 242652
Offline offline
Talán ha úgy viselkedik mint egy kapcsolatba élő ember, nem pedig úgy mint egy lotyó, akkor nem lett volna a veszekedéseknek oka! Kicsit sem csodálkozom azon, hogy a folyamatos obszcén viselkedése nem igazán tetszett Liam-nak, és ezt szóvá is tette! Én sem igen hagynám szó nélkül, ha a pasim folyamatosan a farkát lóbálva flörtölne az útjába eső emberekkel, legyen az akár férfiból vagy nőből! Ennek a libának nem kapcsolat-házasság való,hanem szoba egy Swingerclub-ban!
2020. december 03. 14:50 #4
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2005
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Mensch milyen igazad van. Amikor először szétmentek Miley rámászott mindenre amire csak tudott jött hozzá még a pia meg a drog most szintén ez volt még el se vált Liamtől de már új nője lett majd pasija aki igazi férfi volt és kenterbe verte Liamet. Az a baj hogy pont olyan mint az anyja nem veti meg a drogot és az alkohol és nem tudja magán tartani a bugyiját az anyja is megcsalta több alkalommal is a férjét. Mindig szeretni fogja de ha valakit szeretünk azt nem alázzuk meg a világ előtt ahogy ő tette, le merném fogadni nem kell sok idő és visszakönyörgi magát Liamhez mert nehogy már szerencsétlen boldog legyen más nővel akkor kit fog lejáratni ha liam tovább lép
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok