Starity

Hihetetlen Marvel és Star Wars tartalommal fog tarolni a Disney

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. december 11. 08:18 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Az új streaming platform nem szórakozik! Éjszaka bejelentették 20 új Marvel és Star Wars sorozat érkezését.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. december 11. 10:55 #2
- törölt felhasználó -    
nem kötözködni akarok, de olyan vicces, hogy amikor én írtam ugyanerről tavaly júliusban a marvel bejelentései után (megjegyzem, jóval részletesebben), akkor az csak úgy hipp-hopp eltűnt a süllyesztőben... érdekes.

Anyway, a TFATWS-t rettentően várom, tavaly július óta ez az egyik leginkább érdeklő Marvel-projekt számomra. Hailee, mint Kate Bishop is fantasztikus választás, ezen kívül pedig nagyon örülök Riri, Rhodey, Fury és Jennifer Walters saját projektjének is, nem beszélve a What If?-ről, az Ant-Man 3-ról, a Captain Marvel 2-ről, a Moon Knight-ról és így tovább. Amivel kicsit szkeptikusabb vagyok, az a Ms. Marvel - egyrészt a casting igen kérdéses döntései miatt, másrészt a már most fellépő problémákat -, továbbá America Chavez casting-ja a Doctor Strange 2-ben. Úgy tűnik, nem nagyon érdekli őket a karakter származása és gyökerei, smh. Bevallom, még Loki rajongóként sem győzött meg először a saját sorozata, de ez a kis betekintés felkeltette az érdeklődésemet. A képregényhez hű karakterdizájnok is nagyon ott vannak, eddig rettentően meggyőző - ugyanez elmondható Wandájéról a WV plakátján. Jó lesz végre őt is egész karakterként megismerni és mélyebben beleásni a személyiségébe és szupererőjébe.

Star Wars téren leírhatatlanul örülök Hayden visszatérésének a Kenobi sorozatban, mint Vader. Izgalmas lesz nézni Obi-Wan kalandját, és amikor rájön, hogy nem ölte meg a legjobb barátját... chef's kiss. Taika Waititi és Petty Jenkins filmjét nagyon várom, akárcsak a Cassian Andor sorozatot. A Bad Batch eddig nem tudott levenni a lábamról (bár ott is, Fennec Shand és Cody megjelenése elég izgalmas), az Ahsoka sorozat pedig eléggé aggaszt. Megértem, miért volt olyan a design-ja a Mandalorian-ben, amilyen (noha még mindig meg lehetett volna CGI-olni...), és egyáltalán nem biztosak a vádak Rosario Dawson ellen, de fájó látni, hogy egy olyan, először utált karakternek, mint Ahsoka, valaki (nevezetesen Ashley Eckstein) megalapozta az utat amely addig vezetett, hogy a mostani tudomás szerint az egyik legkedveltebb és legizgalmasabb történettel rendelkező karakter lett a messzi-messzi galaxisban - és akkor ezt valaki ennyire egyszerűen elveszi tőle. De lehet ezzel csak én vagyok így. Ami pedig a nagy "crossover" event-et illeti... életem a Star Wars, de nem azért szeretem, mint a Marvel-t, ahol működnek az ilyenféle történetmesélési módszerek és van is értelme a csapatos produkcióknak. Persze, a Mando-ban is izgalmas, hogy benne van ismét Boba, Bo-Katan, Ahsoka, Cobb Vanth, de azért tetszett, mert csak 1-2 részről van szó, és pont ezért működnek is. Szóval, egyelőre rettegve állok hozzá, mert a Star Wars eddigi módszerei nem hiszem, hogy egy ilyesféle filmhez / sorozathoz illenének, de majd meglátjuk. Kevin Feige ért az ilyenekhez, mint azt már láttuk.
2020. december 11. 10:57 #3
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Kedves Fylia, ne haragudj, én nem emlékszem a cikkedre, de ok nélkül nem szoktak a szerkesztő társaim sem törölni. Ha esetleg gondolod, írj levelet, hogy utána tudjak kérdezni, mi történhetett. meghajolo.gif A cikkeket pedig továbbra is örömmel várjuk beérkezésre. beer.gif
2020. december 11. 14:10 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (Glamster @ 2020.12.11. 10:57)
Kedves Fylia, ne haragudj, én nem emlékszem a cikkedre, de ok nélkül nem szoktak a szerkesztő társaim sem törölni. Ha esetleg gondolod, írj levelet, hogy utána tudjak kérdezni, mi történhetett.  meghajolo.gif A cikkeket pedig továbbra is örömmel várjuk beérkezésre.  beer.gif

Pontos dátumot nem tudok mondani, de tavaly július közepéről van szó.^^ egyébként nem támadásnak szántam, és hálásan köszönöm, hogy egyáltalán felvetetted, sokat jelent. Kicsit rosszul esett, hogy sokáig dolgoztam rajta, és csak úgy eltűnt. unsure.gif
2020. december 11. 15:05 #5
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (Fylia @ 2020.12.11. 14:10)
Pontos dátumot nem tudok mondani, de tavaly július közepéről van szó.^^ egyébként nem támadásnak szántam, és hálásan köszönöm, hogy egyáltalán felvetetted, sokat jelent. Kicsit rosszul esett, hogy sokáig dolgoztam rajta, és csak úgy eltűnt. unsure.gif

Tudom, csak mindenképpen szerettem volna válaszolni.
Ha ilyen előfordulna megint, érdemes akkor írni nekünk, mert úgy jobban meg tudjuk nézni, hogy mi történhetett!
Nyugodtan írj még cikket, ha van kedved, és ránézek majd személyesen, figyelni fogom smileeee.gif
2020. december 14. 12:33 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (Glamster @ 2020.12.11. 15:05)
Tudom, csak mindenképpen szerettem volna válaszolni.
Ha ilyen előfordulna megint, érdemes akkor írni nekünk, mert úgy jobban meg tudjuk nézni, hogy mi történhetett! 
Nyugodtan írj még cikket, ha van kedved, és ránézek majd személyesen, figyelni fogom smileeee.gif

Hálás vagyok érte, köszönöm. heart.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok