Starity

BRÉKING! Jesy Nelson kilépett a Little Mix-ből!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. december 14. 18:27 #1
Selz
Selz
leighade™
 
Státusz" I'm still here bitches. And I know everything. -A "
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 3159
Csatolások: 41866
Azonosító: 155975
Offline offline
Miután hosszabb szünetet tartott a bandától távol, ma este bejelentette, hogy végleg távozik a csapatból.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. december 14. 18:36 #2
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Hmmmmm......
2020. december 14. 19:05 #3
KryPatln
KryPatln
not damen
 
Státuszdreamin'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.21.
Hozzászólás: 12278
Csatolások: 610
Azonosító: 224684
Offline offline
Szerintem igazából elég várható volt, hogy ez fog történni és Jesy nem fog visszajönni arról a szünetről.
2020. december 14. 19:32 #4
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
A banda sem lesz már az igazi,nem akarom bevonzani a rosszat,de kb fifht harmony féle vége lesz nem sokára
2020. december 14. 19:48 #5
- törölt felhasználó -    
Pedig mostanság kezdtem őket megszeretni, sajnálom, hogy kilépett, de ha így látja a legjobbnak akkor igazából nincs miről beszélnünk, az egészség a legfontosabb.
Nem hiszem, hogy a lányok a Fifth Harmony sorsára jutnak, legalábbis remélem, teljesen más a két csapat, a történetük és a felállásuk is.
2020. december 14. 19:57 #6
Nomiii
Nomiii
visszatérő vendég
 
Státusz~no reason to stay is a good reason to go~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.29.
Hozzászólás: 447
Csatolások: 0
Azonosító: 154155
Offline offline
Nem mondom, hogy nem sírtam, amikor megláttam a posztokat. Azonban van még bennem remény, hogy esetleg a jövőben Jesy újra csatlakozik majd. Ha nem is a közeljövőben, de legalább egy Pussycat Dolls van Spice Girls szintű visszatérés során. Főként azért is hitegetem magam, mert még nem volt alkalmam a lányokat élőben látni, ezért is bízom benne, hogy lesz még négyes fellépésük. Az LM5 turnéjuk során majdnem sikerült látnom őket, de a bécsi fellépésüket pont le kellett mondaniuk, így nem sikerült látnom őket :'(
1 felhasználónak tetszik: Zsóka11
2020. december 14. 20:00 #7
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 1991
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Online online
Bár a lottó számokat tudnám így megmondtam hogy ez lesz és sajnos szerintem ez várható volt sőt nem jósolok a csapatnak sok időt hátra. Bár imádom őket de szerintem olyan szinten túl vannak hajszolva hogy nem fogják a többiek se bírni sokáig a menedzsmentjük kihasználja őket és ez kikészíti a lányokat a 2020as év borzalmas mindenkinek és a legtöbb előadó visszamondja a koncertjeit de a lányoknak folyamatosan szerepelniük kell valahol mert a pénzt ez hozza csak kérdés ők mennyit látnak belőle . Jesy volt a támadások legfőbb célpontja azóta hogy Perrie és Zayn szétmentek amikor mindenki Perriet gyűlölte Zayn kilépéséért utána Jesy lett kipécézve hogy nem elég csinos szép stb. Sajnos ezek után boritékolható hogy a little mix hamarosan teljesen feloszlik
2020. december 14. 21:09 #8
Selz
Selz
leighade™
 
Státusz" I'm still here bitches. And I know everything. -A "
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 3159
Csatolások: 41866
Azonosító: 155975
Offline offline
Még mindig alig jutok szóhoz. Az utolsó pillanatig reménykedtem, hogy az új évben visszatér és nem gondoltam volna, hogy ez lesz a vége. De az egészsége mindennél fontosabb. A bandát pedig nem kell még temetni, nem lesznek Fifth Harmony, ugyanis nekik sosem volt olyan barátságuk, mint ezeknek a lányoknak. És ők sosem voltam lánycsapatba valóak. Perrie, Jade és Leigh addig fogják csinálni, amíg tudják.
3 felhasználónak tetszik: Zsóka11, Alysia, LDreamP
2020. december 14. 21:35 #9
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Mikor megláttam Jesy posztját, elkezdtek potyogni a könnyeim. Szörnyen sajnálom, hogy a média és az emberek tönkretették szegény lánynak a mentális egészségét. Az egészség fontosabb, tehát teljesen megértem a döntését, sajnos évek óta küzdött ezekkel a problémákkal, de remélem jobban lesz és teljesmértékben a gyógyulásra fókuszál majd.
Megijedtem, hogy így a többiek sem folytatják, mert úgy emlékszem egy interjúban azt mondták, hogy ha valamelyikük kilép, akkor nem folytatják egymás nélkül, de aztán megláttam a posztjukat, amiben azt írták, hogy nem szeretnék abbahagyni és kicsit megkönnyebbültem, de mégis bennem van a félelem.
Bár nem lesz az igazi Jesy nélkül, de mégsem állok még készen arra, hogy az egész Little Mix-et elveszítsem. 2012 óta kísérem figyelemmel a munkásságukat, mióta először meghallottam a Wings-et, évről évre egyre jobban mádtam őket, részt vettem volna a tavalyi elmaradt bécsi koncertjükön és fáj belegondolnom abba, hogy valószínűleg már soha nem lesz lehetőségem részt venni a kedvenc lánybandám koncertjén, úgy, hogy az összes tag a színpadon áll.
Szurkolok Jade-nek, Perrie-nek és Leigh-Anne-nek, hogy maradjanak erősek és további sikereket érjenek el. Ők nem hasonlíthatóak egyik bandához sem, hiába hasonlítgatjátok például a Fifth Harmony-hoz, ugyanis soha nem volt még egy ilyen banda, akiknek a tagjai között ilyen szoros kapcsolat lett volna, mint eközött a négy tündéri lány között, soha nem volt még egy ilyen banda, akik majdnem egy évtizeden keresztül hűségesen kitartottak egymás mellett a szólókarrier röpke gondolata nélkül.
És mégis a kiadójuk szörnyen bánik velük és undorítóan alulértékeltek. Több tiszteletet érdemelnek!
2 felhasználónak tetszik: Alysia, LDreamP
2020. december 14. 23:36 #10
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Ez olyan deja vu érzés valami hasonló volt akkoriban a One Direction esetében is.
Zayn is az egészségügyi állapotára hivatkozva lépett ki meg hogy nyugi kell aztán 1 év múlva már szólóban nyomta és mindennek elhordta a bandát pedig ott is látszólag minden happy volt. És a Fifth Harmonyban is ez volt a szitu És még kb 10 másik bandát tudnék mondani. Ez esetben sem látom én másként.
Jessy is szerintem egy kis ideig pihen aztán jönnek majd a hírek hogy szólózik és egyre több titok fog felszínre kerülni. A banda meg egy ideig még folytatja promoza az albumot stb de szerintem nem maradnak együtt.
Én csak azt nem értem miért nem lehet őszintén bevallani az okát.. jó elhiszem hogy részben az egészségi problémák miatt lépet ki de tuti nem 100%-ban ez az igazi oka.
De remélem csak én tévedek.
2020. december 15. 00:58 #11
Nomiii
Nomiii
visszatérő vendég
 
Státusz~no reason to stay is a good reason to go~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.29.
Hozzászólás: 447
Csatolások: 0
Azonosító: 154155
Offline offline
Wendy17: 100%-ig biztos vagyok benne, hogy te tévedsz. És nem érdemes se a 5H-hoz, se az 1D-hez hasonlítani a LM-et, mert egyik bandában sem volt olyan erős barátság, mint az LM esetében. Aki igazi #mixer, az megismerhette őket rendesen az évek során. Plusz azért is vagyok biztos benne, hogy az ok ami miatt kilépett valóban az, amit mondott a posztjában (ergo a mentális egészsége), mert csinált is róla dokumentumfilmet Odd One Out címmel, ahol az online bullyingos tapasztalatairól beszél.
1 felhasználónak tetszik: LDreamP
2020. december 15. 01:25 #12
Cassia
Cassia
visszatérő vendég
 
StátuszYou never stop loving someone. You either never did or you always will.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.19.
Hozzászólás: 248
Csatolások: 0
Azonosító: 253297
Offline offline
azt kell mondjam az elozo 1-masfel evben a Arianat, Duat es Little Mixet hallgattam a legtobbet. Hatalmas rajongojuk lettem.. mindig is szerettem a zenejuket de a confettivel nalam nagyon feltettek az i-re pontot.. nem vagyok elfogultan rajongo, hogy zokogjak vagy durvabban megviseljen de baromira meglepodtem... bar emlekszem, volt egy komment az alatt a cikk alatt ami Jesy szuneterol szolt h ez csak a kezdet, ki fog lepni. hat, bejott sad.gif
ugyanazokat tudom mondani,A lanyoknak hatalmas csalodas volt h nem tudtak berorni az amerikai piacra, szerintem nem is nagyon tudtak feldolgozni. Es mivel ok negyen elvalaszthatatlanok, minden tagot megviselt h Jesyt igy kikezdtek a trollok a neten. Rajtuk hagyta nagyona bèlyeget. Plusz ugye a f*s kiadojuk. Ah. Most olvastam itt a komikban h fel fognak oszlani a lanyok elobb utobb mint Little mix veglegesen. Hat... hazudnek ha azt mondanam h nek latom ra eselyt. En azt gondolom a napokban hetekben v legalabbis az ujevben biztos tisztazni fogjak hogy hogy szeretnek tovabb folytatni. Leigh Anne nek tudom hogy van mas is az eneklesen kivul, de pl Perrienek es Jade nek nem nagyon, ha nem is mint egyutteskent, de az eneklest biztos folytatni fogjak.
We’ll miss u Jesy<3:(
2020. december 15. 08:40 #13
Emmy
Emmy
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.17.
Hozzászólás: 440
Csatolások: 0
Azonosító: 173654
Offline offline
Nagyon sajnálom a döntését hiszen így már nem lesz olyan jó mint régen, viszont teljes mértékben egyet értek azzal, hogy az egészség mindennél fontosabb. Bízom benne, hogy egyszer még visszatér a lányokhoz és persze abban is, hogy az egészsége teljesen rendbejön.
2020. december 15. 21:41 #14
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
sajnálom nagyon. a új albumukat imádtam, sajnálom, hogy ennyire alul teljesített, mert nagyon jól sikerült és ezt úgy mondom, hogy nem vagyok fanjuk, szimplán érdekelt az album és meghallgattam. nagyon tehetséges lányok és sajnálom, hogy ennyire nem promozzák őket, rossz volt látni, ami például a wasabival is történt, ami hetekig a tik tokon volt felkapott dal és leszarták. (tudom volt más probléma is, de azért ezt emeltem ki, mert máig eszembe jut, ha meghallom azt a dalt)
a lányok nagyon tehetségesek egytől-egyig, de sajnos ez várható volt Jesy múltkori kijelentése után. remélem a lányok azért folytatni fogják hárman.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok