Starity

Amber Heard még mindig nem teljesítette ígéretét, miszerint jótékony célra költi el a válásából kapott dollármilliókat

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. január 08. 13:30 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Amber Heard 2016-ban ígérte meg, hogy az utolsó centig eladományozza azt az összeget, amit Johnny Depp fizetett ki neki válásukkor.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. január 08. 14:23 #2
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 848
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Offline offline
Milyen visszataszító.. látta hogy a pasi labilis és függő, elbolonditotta hogy vegye el őt aztán kiprovokálta hogy beverjen egyet neki és rohant is publikálni a “nagy támadást” Első perctol a pénz hajtotta ... bármit is ígért úgysem fogja betartani mert neki ez csak manipulalas
2021. január 08. 14:53 #3
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Annyira undorítóan viselkedik ez nő. Lejáratta és tönkre tette Johnny-t, most meg elvárja, hogy őt sajnáljuk, amiért a válása sokba kerül neki. És ebben az a legszomorúbb, hogy amíg Deppet sorra kiírják a filmekből, addig Amber éli vidáman az életét, mindenféle következmények nélkül.
2021. január 08. 16:22 #4
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Amber szószerint kihasználja női mivoltát: beállìtja magát áldozatnak,mondván biztos neki fognak hinni,mintsem egy férfinak. A másik,hogy vagyona ellenére nem tud (vagy inkább nem akar) adományozni, amelyet már előre megígért!
2021. január 08. 18:34 #5
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
Akkor jól értem, hogy ez a maca abból fizette ki a dollármilliókat az ügyvédjeinek, amit Depptől lehúzott, hogy majd felajánlja? Szép... Tudtommal ez a perszóna sem minimálbérért volt árufeltöltő, hol van a sajt színésznői keresete? Nem futotta ügyvédekre?
2021. január 09. 11:07 #6
omasnez
omasnez
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.25.
Hozzászólás: 185
Csatolások: 0
Azonosító: 255071
Offline offline
szavy, pont erre gondoltam én is.
Nem tudom, hogy Johnny keze van-e dologban, hogy ez kiderült, de nem is érdekes, ugyanis a tényen, hogy az ígéretét nem tartotta be, nem változtat.
Megérdemli, hogy kiderüljön és ez lejárassa őt, hiszen többet is érdemelne..Ahogy szavy is mondta, hol van a saját keresete?. Nem hiszem el, hogy legatyásodna, ha kifizetné az ígért összegeket. Hollywoodban kb ennyi összegért vesznek házat. Egyet! És kétlem, hogy Ambernek is csak egy lenne a birtokában..smileeee.gif Szóval lenne miből kifizetni, csak nem akarja.
Remélem észreveszik már a döntéshozók is végre, hogy ez a nő mennyire egy alattomos hazudozó. Ahogy azt is remélem, hogy a filmgyártóknak is leesik és kirakják a szűrét úgy, ahogy már évekkel ezelőtt kellett volna..
Teljes mértékben egyetértek mindenkivel a kommentszekcióban.
2021. január 09. 12:07 #7
Cintia99
Cintia99
 
Státuszit's a solo song and it's only for the brave
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 1099
Csatolások: 0
Azonosító: 148309
Offline offline
Na, akkor most tárgyaljuk ki a hazugságokat:

1. Amber a válási pénz utolsó részletét 2018-ban kapta meg, Johnny csak egy évvel ezután perelte be. Vagyis az ügyvédje kijelentése, miszerint a pereskedés miatt nem tudta eladományozni a pénzt egy az egyben baromság.

2. Az igaz, hogy 2016-ban Amber csak megígérte, hogy eladományozza a pénzt, de ezt követően egy tv interjúban és eskü alatt a bíróságon is azt hangoztatta, hogy eladományozta a pénzt. Múlt időben. Nem elég, hogy tv-ben hazudott, de a hamis tanúzás, mint tudjuk, büntetendő.

3. A 100 ezer dolláros előleget nem Amber, hanem Johnny adományozta Amber nevében. Ezt követte az, hogy Amber kiverte a hisztit és követelte, hogy Johnny személyesen neki utalja át a 7 millió dollárt, hogy majd ő személyesen át tudja adni az adományt. Ebből a 7 millió dollárból se a gyermekkórház, se a civilszervezet nem látott egy centet sem.

Ráadásul azt a cikk meg sem említi, hogy Amber egy további 500 ezer dolláros adományt is magáénak vallott. Kár, hogy dokumentált bizonyíték van arról, hogy ez az adomány Elon Musktól származik, nem Amber pénzéből.

Összefoglalva: Amber egy pénzéhes, undorító nőszemély, aki még daganatos gyerekeknek sem hajlandó segíteni.
2021. január 10. 15:41 #8
Rosier
Rosier
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 453
Csatolások: 0
Azonosító: 265083
Offline offline
Annyi esze sincs, hogy felfogja, ha valamit ígér, akkor arra egyes emberek fognak emlékezni, és nem attól lesz ő nagylelkű, irgalmas ember, hogy "megígérte" ezeknek a szervezeteknek az adományokat, hanem azzal, ha ténylegesen ki is fizeti őket.
2021. január 11. 23:12 #9
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Én vagyok az egyetlen akinek úgy rémlik hogy anno együtt volt az Elon muskkal, milliardossal, is aki állítólag adott neki pénzt vagy a nevében adományozott? Esküszöm én valami ilyesmire emlékszem
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok