Starity

Nyilvánosan hazudik? Ivanka Trump szerint Karlie Kloss csak megjátssza az aktivista szerepet

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. január 09. 14:19 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Ivanka Trumphoz közelálló forrás állítja, hogy Karlie Kloss csak megjátssza magát a nyilvánosság kedvéért.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. január 10. 15:37 #2
Rosier
Rosier
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 453
Csatolások: 0
Azonosító: 265083
Offline offline
Mint ahogy Amerikában szinte minden híresség, úgy ez a modell is el kellett, hogy köteleződjön egy oldal mellett, amikor híressé és gazdaggá szeretett volna válni. Én kifejezetten kedveltem a személyiségét anno, még mielőtt férjhez ment és azonnal szükségét érezte annak, hogy mentegetőzni kezdjen a világ előtt, miért bele merészelt szeretni Donald Trump fiába. Nem is értem, miért gondolják azt sokan, hogy amiatt máglyára kell vetni valakit, mert egy, a köreikben nem túl kedvelt személy fiával házasodik össze? Azóta sok helyen találkoztam az erősen politikai indíttatású posztjaival, felszólalásaival, így egy ideje már nem követem a munkásságát. Most jól bizonyította, hogy nem lehet egyszerre egy őrült ideológiákat hirdető maszlagnak és a saját családjánka is megfelelni. Sajnálom őt, mert a végén ő fogja csúnyán megjárni ezt az egészet.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok