Starity

El sem hiszed mi lett az amerikai tehetségkutató leghíresebb kislányából

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. január 12. 17:33 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Grace VanderWaal 12 évesen futott be az America's Got Talentben, ahol rögtön bejutott az élőshowba, majd később meg is nyerte azt.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. január 12. 18:29 #2
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Tiktok-on láttam. Nem hiszem hogy különösebben aggódni kéne,még mindig csak 16 éves,ezt a korát éli,többféle stílust kipróbál. Attól mert nem mindennapi a sminkje vagy a haja,nem jelenti azt hogy őrült. A zenei pályával meg jobb is inkább hogy vár még,16 évesen még mindig túl fiatal hozzá. Drog meg alkohol?? Hát nem tudom,amilyen szabályok vannak Amerikában,szerintem már rég rajta kapták volna,ha ilyen nyíltan csinálná,láttam olyan videóját ahol böfög egyet,akkor már fura meg drogos biggrin.gif főleg most hogy megint felkapták ezek miatt,jobban fogja magát produkálni,meghát vannak szülei,családja az ő dolguk vigyázni a kiskorú lányukra.
2021. január 12. 20:55 #3
paladanyi
paladanyi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.08.02.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 279744
Offline offline
Ne már. Grace az egyik legtehetségesebb énekes a generációnkban, habár mégsem kapja meg a megfelelő figyelmet a zenéit illetően. Emlékszem, hogy a noverenek is “vadabb” stílusa volt, amikor Grace versenyzett. Nem hiszem, hogy bármilyen mentalis problemaja lenne, vagy egyeltalan bármilyen problemaja. Meg mindig ugyanolyan aranyos és kedves az emberekkel. Szimplan van egy kis “furcsasag” a személyiségében, ami szamomra meg egyedibbe és különlegesebbe teszi:)
1 felhasználónak tetszik: thundercloud
2021. január 13. 02:40 #4
PrettyLittleLiar
PrettyLittleLiar
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.23.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 198457
Offline offline
A TikTok videónak az a leírása, hogy ő a Z generáció Bella Thorne-ja, amikor Bella is a Z generációba tartozik.. Vagyis a Z generáció Bella Thorne-ja Bella Thorne.
2021. január 13. 18:43 #5
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5349
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
szegényem nem a legszebb
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok