Starity

Izgalmas hír! Demi Lovato újabb önsegítő dokumentumfilmmel jelentkezik, őszintén beszél majd a túladagolásáról

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. január 13. 20:51 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Demi Lovato izgalmas hírt osztott meg rajongóival: márciusban újabb dokumentumfilmet ad ki.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. január 13. 21:03 #2
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Számomra már rég szavahihetetlen. Mindegyik mélypontjáról,kudarcáról,dokumentum filmet csinál,beszél róla,és a végén elmondja,hogy na ő most aztán már tényleg egy tiszta,egészséges ember lessz. Mért hazudik még saját magának is? A helyében inkább elbújnék a nyilvánosság elől,és a zenén kívűl semmit sem reklámoznék a magánéletemről,mert nem labilis az állapota,amit sokan kihasználnak,és kicsit Demi álszent is ezzel a sok kamu rizsával. Ha valaki segíteni akar másoknak,akkor ne hazugsákokkal tegye,hogy ő a példa arra,hogy ne adják fel,meg sikerül túljutni a nehézségeken,amikor sokszor volt a mélypontján a forgatások alatt. Senkisem kényszeríti,hogy játsza a megváltót. Nyilván vannak rajongói akik kiváncsiak rá,ő pedig ugrik a rivaldafényre,ez is mutatja,hogy nem kicsit magányos. A rajongói ne vegyék sértésnek,mert nem utálom őt,minden jót kívánok neki,de kicsit fárasztó ez a mókus kerék,aminek soha sincs vége. Azért egy kicsi bizakodás van bennem,talán HÁTHA most tényleg sikerül elérni a célját.
2021. január 14. 10:54 #3
lilla1
lilla1
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.29.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 162834
Offline offline
Aztán majd 2-3 év múlva kiderül, hogy ebben is csak hazudott. Nem akarom bántani, de szerintem jól jönne neki egy kis szünet, kicsit eltűnhetne a nyilvánosság elől, mert a posztjai alapján szerintem most mélyebben van, mint ezelőtt bármikor.
2021. január 14. 10:58 #4
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Szerintem a jelenlegi időszakban ő úgy gondolja hogy jobb meg hogy erős, aztán valami megtöri. Vagy vissza nézve látja hogy mégse volt olyan erős mint hitte. Attól még nem jelenti azt hogy hazudik. Nehéz át látni meg megérteni ha az embernek nincsenek ilyen problémáji.
2021. január 14. 10:58 #5
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
*problémái
2021. január 14. 12:16 #6
- törölt felhasználó -    
szerintem teljesen mindegy hogy ezt milyen szándékkal teszi (valóban azt közvetíti-e amit teljes egészében érez vagy vannak-e még problémái a háttérben amikkel ugyanúgy küszködik) amennyiben ezzel segít akár egy embernek is (és valószínűleg a rajongói közül megnézik sokan és akár még erőt is merítenek belőle) akkor azzal már nyert valaki. én csak a legelső ilyesmi filmjét láttam még évekkel ezelőtt, és akkor is rengetegen inspirálódtak tőle. az más kérdés, hogy utána visszaesett, vagy még akkortájt is ugyanúgy megvoltak azok a gondjai, amikről a külvilág nem tudott. ingyenes a cucc, szóval akárki megnézheti, aki akarja, sokan értékelni fogják, akik nem szeretik, azok meg amúgy is mindenbe bele tudnak kötni vele kapcsolatban, úgyhogy ezen az sem változik ha soha többé nem csinál semmi ilyesmi projektet, de még csak zenélésen kívül ki sem áll a tömeg elé. az, hogy hiteles-e vagy sem, megint egy másik kérdés, de szerintem az akarata megvan, más kérdés, hogy mi hogy zajlik az életében. ezt még a legnagyobb rajongói vagy utálói sem fogják soha száz százalékosan tudni.
1 felhasználónak tetszik: Zsóka11
2021. január 14. 17:22 #7
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Hát nem lepődtem az előttem lévő hozzászólásokon, nyilván aki nem szívleli, az így fog vélekedni a dologról és róla.
Igazából én az ezelőtti két doksiját is szerettem és inspiráltak is, nagy hatással voltak rám, hiába mondja sok ember, hogy "jaj tele van hazugságokkal", szerintem van bennük sok igazság, még hogyha nem is 100%-ig.
Igazából ezeket csak a rajongóinak csinálja és hogy a hozzá hasonlóakkal megossza a tapasztalatait, nem azért, hogy valamivel a köztudatban maradjon.
Én kíváncsian várom, biztos megnézem majd, és nagyon remélem, hogy ez lesz az utolsó ilyen dokuja és ezután nem esik vissza és nem lesznek problémái. Nekem mostanában úgy tűnik, hogy jól van és azt csinálja, amit szeret és amit akar, kísérletezik a zenével és a külsejével is, ami tök jó. wub.gif
2021. január 17. 17:43 #8
deep dark night
deep dark night
új tag
 
StátuszI can see the paradise by the dashboard light
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.10.
Hozzászólás: 84
Csatolások: 0
Azonosító: 266735
Offline offline
Örülök, hogy túlélte a túladagolást, lett egy újabb esélye, hogy normális életet éljen. Az viszont olyan fura nekem, hogy megannyi hiresseggel történik ilyesmi és semmi eljárás nincs ellenük hiába illegális szereket használnak. Egy közember felépülés után biztos számíthatna eljárásra. Van elég baja annaky aki ilyet használ nem azért mondom, de azért büntetni is kellene, hátha nem használnák annyian.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok