Starity

Tovább folytatódik a dráma: Sabrina Carpenter dalban szólt vissza Olivia Rodrigónak

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. január 22. 15:09 #1
Selz
Selz
leighade™
 
Státusz" I'm still here bitches. And I know everything. -A "
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 3243
Csatolások: 44755
Azonosító: 155975
Offline offline
Megjelent Sabrina új dala, amiben kétségkívül Olivia Rodrigónak címezi sorait.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. január 22. 16:15 #2
NiceandCute
NiceandCute
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 3626
Azonosító: 137967
Offline offline
Érdekes, hogy most helyből ki adott egy számot Sabrina, azelött meg nem nagyon... És pont akkor amikor Madison Beernek megjelent az új videóklipje. >.<
1 felhasználónak tetszik: the banshee
2021. január 22. 16:47 #3
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Védje meg magát mert sok bolond egy kapcsolat rombolónak tartja pedig Joshua nem járt Oliviával pont azért mert még kiskorú volt. Az hogy Olivia Sabrinat vádolja mert Joshua nem várt rá míg betölti a 18-at gyerekes egyetlen fotó alapján rávágták Sabrina jár Joshuaval az egyik eszébe sem jutott hogy lehetnek szimplán barátok
2 felhasználónak tetszik: thundercloud, Zsóka11
2021. január 22. 18:15 #4
eszti136
eszti136
ʙᴀᴅ ᴀᴘᴘʟᴇ
 
Státuszthe future is bright, because we are in it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 3307
Csatolások: 1063
Azonosító: 155335
Offline offline
Olivia dala nem Sabrináról szólt, hanem arról, hogy mennyire szereti Joshuát és bántja, hogy a srác biztosan azzal a szőke lánnyal van, akiben minden megvan, ami úgy véli, belőle hiányzik. Nagy port kavart a drivers license, efelől nincs kétségem, tuti, hogy Sabrinát is sokan támadták. Azt is értem, hogy úgy érzi, meg kell védeni magát, lehet, hogy az ő helyzetében én is így tennék, de kívülállóként nem ezt tartom a megfelelő reakciónak. Sabrina dala konkrétan Oliviát támadja. Mondja el a nézőpontját vagy írjon arról dalszöveget, hogy ő hogyan élte ezt meg, de ez nagyon gáz.
2021. január 22. 18:16 #5
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Offline offline
A drámától függetlenül... ezekben a mostani dalszövegekben már semmi művészi érték nincs, mindegyik úgy hangzik, mintha egy random kiragadott naplóbejegyzés lenne megzenésítve. Hol vannak az allegóriák, a metaforák, a költői képek? Hol vannak a dalszövegírók?
És persze ez most nem csak erre a dalra vonatkozik, hanem kb. majdnem mindegyikre a mainstreamből, csak most tetőzött nálam a dolog.
2021. január 22. 18:28 #6
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
LollyPoop teljesen egyetértek! Nem tudom,hogy a járványhelyzet miatt, vagy attól függetlenül, de a 2020-ban, a legnépszerűbb pop elõadók kiadott számok 95%-a unalmasz elfelejthető. 2021-es jó számot meg még nem is hallottam:D
Cikkhez hozzászólva: Egyáltalán nem reagálta le bunkón Sabrina. Aki ismeri a drámát, az érteni fogja a dalszöveget, aki meg nem, az meg nem, és ennyi. Még szép,hogy megvédte magát, de nem Oliviával szemben,hanem az utálókkal szemben. Végülis õk kreáltál ezt az egész drámát.
2021. január 22. 18:30 #7
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Fantasztikus a dal, nekem nagyon tetszik! wub.gif
Én azon a véleményen vagyok, hogy eleve Olivia robbantotta ki a drámát és rángatta bele Sabrinát azzal, hogy megemlítette a dalában és ezzel a rajongóit gyakorlatilag ráuszította. Rendesen kapta is az utálkozó kommenteket, üzeneteket és még halálos fenyegetéseket is. És miért? Mert Joshua inkább vele szeretett volna lenni és nem egy kislánnyal. Ez miért is az ő hibája, miért is kell 'homewrecker'-nek nevezni, mikor a srác együtt sem volt a kiscsajjal?
Sabrina részéről ez volt a legjobb lépés, amit tehetett. Hatalmas figyelmet kapott és ezt ki is használja azzal, hogy a szituációról ő is dalt dobott ki. Mi ebben a támadás? Aki ezt mondja erre a dalra az ezek szerint ignorálja ezeket a sorokat: "Maybe we could have been friends if I met you in another life" & "I just hope that one day we both can laugh about it when it's not in our face". Ráadásul a refrén szöveg az az utálkozó kommentekre reflektál és nem Oliviára.
No offense, Olivia tehetséges és aranyos lánynak tűnik, a drivers license is tetszik, de felcsesz, hogy az emberek Sabrinát támadják és Oliviát meg isntenítik.
Mondjuk nem lepődnék meg azon sem, ha ez a Disney részéről pr stunt lenne. Totálisan Miley-Nick-Selena vibes amúgy. rohog.gif

Valaki magyarázza már el amúgy, hogy hogy jön ide Madison Beer, i don't get it
1 felhasználónak tetszik: thundercloud
2021. január 22. 19:09 #8
omasnez
omasnez
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.25.
Hozzászólás: 186
Csatolások: 0
Azonosító: 255071
Offline offline
Nem ismerem őket, csak a drámáról hallottam, azonban nyilvánvalóan volt Olivia és Joshua között valami, ha már egyszer így érez a lány iránta. Annyi minimum történt, hogy a fiú szépen flörtölt a lánnyal és hitegette. Ez nyilván a srác hibája. Azonban! Olivia nem beszélt tiszteletlenül Sabrináról. Igen, megemlítette, hogy a szőke hajú lány, viszont semmi rosszindulat nem volt benne, csak az érzéseiről mesélt a zenéjén keresztül. Viszont Sabrina dalának szövege igencsak Olivia ellen irányul. Nem elég szerencsétlen lánynak, hogy összetörték a szívét, még Sabrina az orra alá is dörgöli, hogy boldog Joshuával és az ő oldalán van a fiú. Tényleg szükséges volt még jobban lehúznia Oliviát?
Lehet, hogy O. csak 17 éves, de ez nem jelenti azt, hogy érzelmileg és viselkedésileg éretlenebb lenne, mint a másik lány. Sok ilyen korúra még azt hiszik, hogy csak kisgyerekek, azonban ez nem így van.
1 felhasználónak tetszik: the banshee
2021. január 22. 19:17 #9
Cassia
Cassia
visszatérő vendég
 
StátuszYou never stop loving someone. You either never did or you always will.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.19.
Hozzászólás: 248
Csatolások: 0
Azonosító: 253297
Offline offline
szerintem Sabrina csak irigy. a zenei karriere nem nagyon tud beindulni, a Thumbs-on kivul nagyot nem szolt egy dala sem. szerintem abban bizik hogy Olivia hatan egy kicsit nagyobb megtekintest tud produkalni.. az is lehet hogy szant szandekkal pattant fel erre a vonatra, most ugyis nagyon megy a drama.
2021. január 22. 19:20 #10
NiceandCute
NiceandCute
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 3626
Azonosító: 137967
Offline offline
Idézet (Zsóka11 @ 2021.01.22. 18:30)

Valaki magyarázza már el amúgy, hogy hogy jön ide Madison Beer, i don't get it


Azért jött a képbe Madison, mert pont egy napon adta ki Sabrina is a dalát és úgy érzem, hogy ezzel kevesebb figyelmet kap Madison. De ez csak egy személyes meglátás, akit érdekel Madison Beer munkássága, úgy is megfogja tekinteni a videóját. smileeee.gif Csak furcsa volt látni, hogy egyszerre történnek az események, lehet csak a véletlen műve, hiszen sok előadónál figyeltem meg, hogy általában a hét vége felé teszik ki az új szerzeményeiket.
2021. január 22. 19:36 #11
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Idézet (NiceandCute @ 2021.01.22. 19:20)
Azért jött a képbe Madison, mert pont egy napon adta ki Sabrina is a dalát és úgy érzem, hogy ezzel kevesebb figyelmet kap Madison. De ez csak egy személyes meglátás, akit érdekel Madison Beer munkássága, úgy is megfogja tekinteni a videóját. smileeee.gif Csak furcsa volt látni, hogy egyszerre történnek az események, lehet csak a véletlen műve, hiszen sok előadónál figyeltem meg, hogy általában a hét vége felé teszik ki az új szerzeményeiket.

Á, értem. Általában péntekenként jelennek meg új zenék, ezért van Spotify-on olyan lista újdonságokon belül, hogy New Music Friday. Szóval ez csak egy véletlen egybeesés, sok előadó szokott egyszerre ugyanazon a pénteken új dalt kidobni. ^-^
1 felhasználónak tetszik: NiceandCute
2021. január 22. 23:40 #12
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Látta mekkora hype a dala,valamit neki is csinálnia kell,ha már az ő nevét is belekeverték már
2021. január 23. 09:44 #13
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Omasnez: én is valami ilyesmire gondolok talán volt egy kis flörtölgetés. Ugyanez ment az iskolába is ki kinek húzza az agyát, aztán össze jön a másikkal, aztán azok veszekednek stb csak mint híres emberek ez nyilvánosan játszódik le.
2021. április 18. 18:11 #14
NiceandCute
NiceandCute
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 3626
Azonosító: 137967
Offline offline
Idézet (Zsóka11 @ 2021.01.22. 19:36)
Á, értem. Általában péntekenként jelennek meg új zenék, ezért van Spotify-on olyan lista újdonságokon belül, hogy New Music Friday. Szóval ez csak egy véletlen egybeesés, sok előadó szokott egyszerre ugyanazon a pénteken új dalt kidobni. ^-^


Plusz, időközben rájöttem, hogy túl elvakult voltam Madisonnal kapcsolatban és kiderült az is, hogy Sabrinával jóban vannak. pardon.gif


Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok