Starity

FKA Twigsnek rémálom volt Robert Pattinsonnal járni

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. január 26. 15:35 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
FKA Twigs kiöntötte a szívét: nem volt könnyű neki Robert Pattinsonnal lenni.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. január 26. 17:01 #2
Ariella2001
Ariella2001
 
StátuszCsak szavakkal búcsúztunk el, közben százszor meghaltam
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 0
Azonosító: 229442
Offline offline
Sosem volt nekem szimpatikus ez a nő, az meg pláne, hogy tulajdonképpen csak a híres pasiai miatt ismertebb szélesebb körben, nem is beszélve arról, hogy minimális tiszteletet sem mutat a volt szerelmei iránt. Nagyon hiteltelenné válik így egy nő, van az a mondás, hogyha valakinek mindenkivel baja van, talán épp saját magával van baj, nem pedig a világgal. Na, mindegy, nem akarok bántani senkit, de a rassz kártyát egy ilyen helyzetben felmutatni nem épp releváns, a szegény körülményekről meg annyit, hogy pl. Halsey hajléktalan volt,csak úgy, mint The Weeknd, de Adele is egy kis tetőtéri szobában lakott az anyjával, mielőtt befutott. Szóval ezt sem értem miért kellett felhozni.
3 felhasználónak tetszik: Harlow, Glamster, thundercloud
2021. január 26. 20:32 #3
bestdamnfan
bestdamnfan
visszatérő vendég
 
StátuszHonestly, I just need to be a little crazy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.19.
Hozzászólás: 350
Csatolások: 0
Azonosító: 263801
Offline offline
Elég erős kifejezést használt, arra nem gondol, hogy ez azért fájhat Robertnek, ha olvassa? Meg azzal jönni, hogy a bőrszíne miatt támadták... Az őrült rajongók sose fogadnak el senkit a bálványuk mellett, itt ráadásul az sem segített, hogy a sok iQ gyilkos tini kiscsajnak Bella és Edward volt az álompár anno.
2021. január 28. 12:25 #4
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2009
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Csak kihasználta Robert hírnevét az ő hátán akart feljebb jutni nem azt mondom hogy pocsék művész de ha nem kezd Roberttel járni az emberek azt se tudnák ki szakításuk után is ismert pasikkal kavart. Megcsalta Robertett és még ő van felháborodva meg előkapja a fekete kártyát mivel az nagy népszerűséget hozna neki ha eljátssza a szegény áldozatott
2021. január 30. 01:02 #5
GreenFogg
GreenFogg
új tag
 
Státusz"Watch me take a good thing and f*ck it all up in one night"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.06.29.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 278712
Offline offline
Jaaaj, de uncsi már a "De én fekete vagyok..."! Akkor mégis miért nem panaszkodik minden színesbőrű művész? Egyetértek az előttem szólókkal, ne így és ne ennyi év után próbáljon még egy kis felhajtást kicsikarni belőle! És amúgy is, ki és miért kérte, hogy most minden pasijáról utólag beszámoljon?
2021. január 30. 11:52 #6
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5349
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
Maga a nő feje is rémálom. Neki nem kell kiséret sehova mert amilyen feje van megilyed a támadó is! biggrin.gif
2021. január 30. 11:59 #7
CydoniaOnThe Mars
CydoniaOnThe Mars
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.06.02.
Hozzászólás: 271
Csatolások: 0
Azonosító: 277863
Offline offline
Szerintem kamu kapcsolat volt. Robika meleg, mint egy kályha smileeee.gif
2021. február 11. 21:42 #8
vivien940602
vivien940602
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.02.11.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 286885
Offline offline
hat szerintem nem a szine miatt piszkaltak ha nem azert mert nagyon nem illik Roberthez es nem a szin miatt , az meg hogy szinesbörü lattam mar szinesebbet is ez igenyessegre ment ki mivel a lany lathatoan egy szineszel jar es abszolut nem ugy jelenik meg hogy abba ne lehessen belekötni nem hiszem hogy egy esemenyre ahol Robert is peldaul zakoba jelenik meg egy orrpiercingel es egy festett ruhaban kene megjelleni ezert nem Robert volt a hibas ha valaki izlestelen csodalom hogy egyaltalan elvitte magaval .
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

FKA Twigs FKA Twigs 7316.