Starity

Shia LaBeouf egy időre felhagy a színészettel, terápiára megy

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. február 10. 08:17 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
A színész a körülötte kirobbanó botrány után úgy döntött, hosszú terápiára megy.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. február 10. 09:41 #2
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 850
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Offline offline
Mennyi agresszív erőszakos bántalmazás mániás férfi... szörnyű
2021. február 10. 10:57 #3
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Szerintem ennyi idősen már ezen javítani nem lehet, ha valaki ilyen személyiség (bántalmazó) én nem sok esélyt látok arra hogy még változzon. Szörnyű hogy hány évig védik az ilyen embereket meg könyvelnek el hátborzongató dolgokat mint szimpla furcsaság vagy a kedvencem amikor zseniálisnak hívják csak azért mert jól végzi a munkáját.
2021. február 12. 16:25 #4
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15745
Csatolások: 140781
Azonosító: 270554
Offline offline
Lehet, hogy ennyi év után a rögzült tulajdonságai nem fognak drasztikus változáson átmenni, de egy hatékony terápia során megtanulhatja csökkenteni az intenzitásukat, kordában tartani az indulatait, hatékonyan kommunikálni, megtanulni, mit lehet és mit nem, ésatöbbi. Valószínűleg soha nem lesz "normális", de ne becsüljük már le a terápia jótékony hatását! Az is épp elég, ha a befektetett munka eredményeképp Shia jobban helyt tud majd állni a szociális környezetében, és megtanulja, hogy ne ártson a körülötte lévőknek, akár akarva, akár akaratlanul.
Egyébként én örülök neki, hogy meghozta ezt a döntést: sosem késő segítséget kérni, és remélem, meg tudja kapni azt a támogatást, amire láthatóan nagy szüksége van!
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok