Starity

Megvan, ki lesz Anthony szerelme A Bridgerton család második évadában

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. február 16. 13:41 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
Újabb taggal bővül A Bridgerton család szereplőgárdája Simone Ashley személyében.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. február 16. 14:02 #2
Ariella2001
Ariella2001
 
StátuszCsak szavakkal búcsúztunk el, közben százszor meghaltam
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 0
Azonosító: 229442
Offline offline
Ez a lány játszik a Szexoktatásban is, szimpatikus színésznő nekem, ám arra megint nem tudok mit mondani, hogy egy indiai nő lesz nemes a britek között.
2021. február 16. 14:26 #3
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15716
Csatolások: 140375
Azonosító: 270554
Offline offline
Idézet (Ariella2001 @ 2021.02.16. 14:02)
Ez a lány játszik a Szexoktatásban is, szimpatikus színésznő nekem, ám arra megint nem tudok mit mondani, hogy egy indiai nő lesz nemes a britek között.

Hasonló gondolataim voltak nekem is, mielőtt megnéztem volna a sorozatot, aztán végignéztem az első évadot, és szerintem tök jól el lehet vonatkoztatni tőle, ha az ember nem helyezi a történelmi hitelesség mérlegére a történetet. Legalábbis engem végül teljesen hidegen hagytak ezek a "pontatlanságok", annyira jó volt és lekötött. Ezt legfőképpen arra értem, hogy pl. a királynő is színes bőrű, ami tudtommal nem volt így, (vagy legalábbis az ezzel kapcsolatos állítások tudtommal egyelőre spekulációk, nem történelmi tények) viszont mégsem zavaró ez a "torzítás" a történet szempontjából, épp ezért engem már az sem tölt el kétségekkel, hogy hogyan fogok viszonyulni egy indiai nőhöz a történetben. Mindezt nem bőrszíni, hanem történelmi hűség alapon mondom, ezt nem győzöm hangsúlyozni!
Simone-t én is a Sex Education-ből ismerem, ott nekem nagyon tetszett az alakítása, kíváncsi vagyok, milyen lesz Anthony Bridgerton partnereként. wub.gif
2021. február 16. 15:10 #4
Bae Hee Yeon
Bae Hee Yeon
peαcнy
 
Státuszyou live in my head without a doubt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.11.
Hozzászólás: 9513
Csatolások: 28103
Azonosító: 189546
Offline offline
Kíváncsian várom. Anthony és Kate története a kedvencem mind közül. Viszont nagyon sajnálom, hogy megváltoztatták Kate családnevét, nem tudom erre mi szükség volt.
2021. február 16. 16:05 #5
Nomiii
Nomiii
visszatérő vendég
 
Státusz~no reason to stay is a good reason to go~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.29.
Hozzászólás: 447
Csatolások: 0
Azonosító: 154155
Offline offline
Bae Hee Yeon: azért változtatták meg, hogy még inkább indiai hatása legyen.
2021. február 16. 18:01 #6
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Egyelőre nem tudom elképzelni őket együtt, de lehet csak amiatt, mert Sabrina Barlett (Siena) szerintem nagyon hozzáillő volt és nagyon megvolt közte és Jonathan(Anthony) között a kémia.
Mindenesetre nagyon várom a folytatást: azért elég magasnak érzem azt a bizonyos lécet, amit az első évad lazán megugrott és kíváncsi vagyok a másodiknak sikerül-e.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok