Starity

A meséhez képest újabb jelentős változás lesz az élőszereplős Arielben

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. március 02. 20:08 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Újabb fontos részlet derült ki a Disney által A kis hableány élőszereplős változatáról.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. március 02. 20:41 #2
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5349
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
Biztos hogy nem fogom meg nézni nem vagyok raszista de nekem valahogy a sziklán barnított ariel valahogy nem jönbe... biggrin.gif
2021. március 02. 21:44 #3
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 849
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Online online
Melinda tökéletes választás ursulaként.. abszolút eltalálták, viszont Ariel szerepe kicsit meglepett, ez most olyan lesz hogy vagy teli találat és egyedülálló vagy nagyon ciki
2021. március 02. 21:46 #4
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 849
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Online online
Melissat írtam csak az autokorrekt átkeresztelte hahaha
2021. március 02. 21:48 #5
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 849
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Online online
Minden esetre azért remelem hogy a vörös haját nem fogjak szőkére csinálni , mert akkor tényleg kiábrándító lesz
2021. március 02. 21:55 #6
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Még nem vagyok biztos benne, hogy megnézem: ugyanakkor elsőre elítélni sem szeretném úgy, hogy egyetlen képkockát sem láttam belőle. Az egyik kedvenc mesefilmemről van szó, rengetegszer láttam. Lehet emiatt nem barátkozott meg a szemem a "vizuális" változással, de igyekszem megérteni a készítők motivációját és hogy miért sötétbőrű színésznő mellett döntöttek.
Tényleg bizonytalan vagyok, de talán majd az előzetes segít ha már elérhető lesz. smileeee.gif
2021. március 02. 22:43 #7
Neslihann.
Neslihann.
visszatérő vendég
 
Státuszi’m chilling on the west side, boo.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.26.
Hozzászólás: 145
Csatolások: 0
Azonosító: 270196
Offline offline
biztos vagyok benne, hogy megfogom nézni! sokakkal ellentétben, nekem semmi problémám nincs azzal, hogy Arielt egy sötétbőrű színésznő fogja alakítani. sőt, én személy szerint még örülök is neki.
2021. március 03. 07:22 #8
sdsd
sdsd
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.29.
Hozzászólás: 185
Csatolások: 0
Azonosító: 162879
Offline offline
Majd ha a Fresh Prince Of Bel Airt fehér gárdával remakelik, és nem lesz egy csepp felháborodás sem, hogy "lopják a karaktereket", megnézem ezt is.
2021. március 03. 09:55 #9
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2010
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Nagyon kezd a világ rossz irányba menni és nem arról beszélek hogy színebörű emberek kapnak eredetileg fehér szerepeket hanem hogy lassan szégyen lesz ha fehér a bőröd ha nem értesz egyet egy sötétebb bőrü emberrel valamiben rögtön előhúzzák a rasszista kártyát, a Biden most meg olyan gyerek könyvet tiltatott be ami évtizedek óta tanítja a gyerekeket a helyes viselkedésre és hogyan legyenek elfogadóbbak másokkal szemben azzal a címszóval tiltják be hogy rasszista. Sorozatban váltják át a fehér karaktereket feketékre pl superman, ariel ,elza és még rengeteg film vagy sorozat szereplője nem arról van szó hogy ők jobbak lennének hanem hogy ne fehérbőrü legyen a szereplő most átmentünk a fehérek utálatába
2021. március 03. 17:28 #10
janine
janine
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.02.15.
Hozzászólás: 108
Csatolások: 0
Azonosító: 286939
Offline offline
rosa82

Nagyon igazad van, tiszta szégyen amit csinálnak.
2021. március 05. 14:57 #11
Vanjieeee
Vanjieeee
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.01.20.
Hozzászólás: 66
Csatolások: 0
Azonosító: 286071
Offline offline
Szerintem meg gyönyörű és csodálatos film lesz! Ez a "Nem vagyok rasszista, DE..." dolog röhejes amit ti csináltok. smileeee.gif Rasszisták vagytok, pont. Minden amit a DE előtt mondtok, nem számít semmit. Undorító ahogyan megnyilvánultok, lehet hogy ti nem látjátok Halle Baileyben Arielt a bőrszíne miatt, de a hangja az nem e világi az biztos. smileeee.gif Ennyi röviden a véleményem, aki pedig azért nem nézi meg mert más a bőrszíne, röhejes! biggrin.gif Ne ítéljétek már el a Kis Hableányt amíg nem láttátok. Ők nem kaptak elég reprezentációt Tianán kívül, hisz ő az egyetlen feketebőrű hercegnő, Mulan az egyetlen kínai származású, és még sorolhatnám. smileeee.gif Fehérbőrű hercegnőkből pedig rengeteg van. És jöhettek azzal hogy "Ha Tianából fehér nőt csinálnának az milyen lenne?" Ez nem jogos érv. Tiana történetéhez fontos a bőrszíne, kapcsolódik hozzá. Arielhez nem, ő egy sellőlány! smileeee.gif Nem a bőrszíne tette őt azzá aki, hanem a gyönyörűséges hangja! Ennyit szeretnék mondani és remélem kicsit átértékelődnek bennetek a dolgok mert röhejes amit itt műveltek a kommentszekcióban! smileeee.gif
2021. március 05. 15:16 #12
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
tudjátok, sokszor elgondolkozom azon, hogy mekkora felháborodások vannak, hogyha egy fekete színész alakít egy mesebeli, kitalált karaktert, de akkor senki nem háborodik fel, ha egy fekete/ázsiai karaktert alakít egy fehér színész. pedig utóbbira jóval több példa van a mai napig.
én megfogom nézni, márcsak halle hangja miatt is, imádom a hangját. amúgy a disney mesének sincs sok köze az eredeti andersen műhöz, abban még neve sem volt a sellőnek.
2021. március 05. 20:22 #13
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Most kitalálták, hogy Ariel sötétbőrű, és Ursula a nagynéni, de ettől még Ariel és Ursula marad, és nekem többnyire csalódást okozott a Disney az élőszereplős meséivel. Ez még mindig a saját sztorijuk újraalkotása, ami már felettébb unalmas.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok