Starity

Egyetemi barátnője hosszú posztban védte meg Meghan Markle-t

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. március 05. 10:19 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Online online
Huszonkét éve ismeri Markle-t, leírta, szerinte mi a jellemző a hírességre.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. március 05. 14:41 #2
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Online online
Azért érdekes hogy minden régi barát és volt kolléga arról beszél milyen kedves segítőkész ember aki másoknak mindig segít míg a királyi palotában dolgozó (Vilmosnak dolgozó) emberkék egy kiállhatatlan hárpiának nevezik. Inkább annak hiszek akit nem a királyi család fizet
2021. március 05. 14:58 #3
omasnez
omasnez
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.25.
Hozzászólás: 187
Csatolások: 0
Azonosító: 255071
Offline offline
Nem vagyok otthon a királyi család háza tájékán, nem tudom, hogy hogy kezdődött, így nem akarok senkit sem védeni, sem támadni, de..nem lenne jobb, ha egyszerűen csak nem nyilatkoznának tovább?
Nem úgy értem, hogy Meghanék húzzák meg magukat, vagy ne lenne igazuk. Hanem úgy értem, hogy legyenek akkor ők az okosabbak. Nyilván jogosan akarja az ember védeni magát, ha rosszakat állítanak róla. Azonban, ha ők visszadobják a labdát, akkor csak táptalajt biztosítanak a további sárdobáláshoz. Hiszen akkor a királyi család nyilván még mélyebbre ás, hogy ők jobb színben tűnjenek fel.
2021. március 06. 16:24 #4
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Online online
Az egész akkor kezdődött amikor Meghan és Harry kezdett népszerűbb lenni mint William és Kate akik addig nem igazán erőltették meg magukat munka téren. Harryék népszerűek lettek és ezt nem szabad szóval rendszeresen hírek jutottak ki William irodájából amiben Meghan divás viselkedésére panaszkodnak és mivel az angol újságok a királyi család ellenőrzése alatt állnak így minden gond nélkül nyomták ki a mocskokat de se Harry se Meghan nem védhette meg magát a család szabályai miatt még amikor csimpánznak nevezték a fiúkat sem a csodás család meg nem tett semmit ellentétben azzal ha rosszat mert mondani valaki lusta Katie-re álljanak ki és mondják el a saját történetüket mert senki nem fogja megvédeni őket és Vilmos nem hagyja abba a támadásukat
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok