Starity

Erre a 11 eltitkolt tényre derült fény Meghan Markle és Harry herceg interjújából

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. március 08. 11:34 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Vasárnap adásba került Harry herceg és Meghan Markle őszinte interjúja, amelyet Oprah készített. A várva-várt interjú legérdekesebb és legmegdöbbentőbb témáit foglaljuk össze ebben a cikkben.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. március 08. 14:10 #2
MontereyGirl13
MontereyGirl13
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.28.
Hozzászólás: 47
Csatolások: 0
Azonosító: 255951
Offline offline
Undorító, ami a királyi családban történik. Örülök, hogy ezeket a tényeket megosztották a nagyvilággal, csak attól félek, nehogy őket is egy váratlan, és véletlen "baleset" érje, mint anno Dianát!
2021. március 08. 14:32 #3
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 848
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Offline offline
Hercegnő és herceg létükre rabszolgákkent bántak velük, lelkileg terrorizálták és az öngyilkosságba akarták taszítani, hogy o is mint Diána meghaljon. Kegyetlen és ördögi ragadozók akik azt hiszik a rangjuk miatt bárkit leigazhatnak.
2021. március 08. 16:41 #4
lilifi
lilifi
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.12.
Hozzászólás: 174
Csatolások: 0
Azonosító: 136252
Offline offline
Nekem ez kicsit hihetetlen! Nem kérnek a királyi dologból, de azért a pénz és a védelem jól jönne! A média meg még most is róluk beszél, főleg az interjú után, holott állítólag pont ezért léptek le Amerikába.... ellentmondás az egész! Szegény Meghan nem tud kilépni a kamerák világából!
2021. március 08. 18:38 #5
Vanjieeee
Vanjieeee
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.01.20.
Hozzászólás: 66
Csatolások: 0
Azonosító: 286071
Offline offline
lilifi- Harry csak elmondta hogy már abban az évben nem volt közük a pénztárhoz. A védelem pedig alap! Ők is a királyi család tagjai voltak, Archieval és a születendő leánygyermekükkel attól még bármi történhet hogy kiváltak! Meghan pedig csak megakarja védeni a gyermekeiket. smileeee.gif
2021. március 08. 18:54 #6
Nomiii
Nomiii
visszatérő vendég
 
Státusz~no reason to stay is a good reason to go~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.29.
Hozzászólás: 447
Csatolások: 0
Azonosító: 154155
Offline offline
Az mondjuk érdekelne, hogyha teljesen elvágták őket anyagilag, akkor mégis miből élnek meg? Mert előbb utóbb a tartalékaik elfogyhatnak...
2021. március 08. 19:09 #7
Ariella2001
Ariella2001
 
StátuszCsak szavakkal búcsúztunk el, közben százszor meghaltam
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 0
Azonosító: 229442
Offline offline
Nomiii, javaslom az interjút megnézni, ott elmondja, hogy Diana örökségéből élnek.
2021. március 08. 20:36 #8
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Nem lep meg az egész, mióta van királyi család ez megy még mindig annyira középkor szerű
2021. március 08. 20:37 #9
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Amúgy tudja valaki hogy ezt hol lehet megnézni? Az egész interjút
2021. március 09. 09:14 #10
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2006
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Minden pénzt megvontak tőlük zárolták a bankszámlákat de végig hagyták hogy az emberek mocskolják őket közben abban a tudatban hagyva őket hogy Károly még mindig fizet nekik. Ez mind arra volt jó hogy így próbálják rákényszeríteni őket a visszavonulásra és hogy térden csúszva menjenek vissza.
2021. március 09. 11:47 #11
Rosier
Rosier
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 453
Csatolások: 0
Azonosító: 265083
Offline offline
2. Ha az esküvőjükön rajtuk kívül nem volt senki, vagyis tanúk sem, akkor nem kelhettek egybe legálisan. Ha mégis voltak ott mások és tényleg akkor köttetett meg a házasság, akkor minek kellett 32 millió fontot (42 millió dollárt) költeniük a rongyrázásra (ami egyébként 8 millió fonttal még Vilmosék esküvőjét is meghaladta, pedig ő lesz egyszer király, nem Harry)? Ráadásul Harry unokatestvérének a már korábban ugyanoda tervezett esküvőjét is el kellett halasztani miattuk.

3. A sírós stori alapja egy bizonyos fajtájú virág volt, amihez Meghan ragaszkodott, hogy kerüljön bele a koszorúslányok csokraiba, erre Sarolta viszont allergiás volt, nem csoda tehát, ha Katalin ezen kibukott, és vagy neki vagy Meghannek sírás lett a vége.

A királyi családban része a tradíciónak és a protokollnak, hogy csak az öröklési sorrendben közvetlenül érintett családtagok kapnak címeket (közülük is általában egyszerre 5 fő visel hercegi/hercegnői címet), így például miután Charles-nak és Andrewnak megszületett a két-két gyereke, ők még kaptak titulusokat, Anne gyerekei (mivel akkoriban elsősorban fiúági öröklés volt még, a nemtől független öröklést a királynő George herceg születése előtt deklarálta) és Edward gyerekei már nem kaptak címeket. Harry, mivel őt már 5 ember megelőzi az öröklési sorban, a saját gyerekeinek a szokások alapján nem követelhet címet, hiszen a vele egy generációban lévő rokonai közül 7-nek nincs címe, de ott van Eugenie gyereke, ő sem kapott címet.

7. A korábban elvégzett munkájukért busás pénzösszegeket kaptak, emellett valóban ott van Diana öröksége, illetve a milliós Disney film, a Netflix és Spotifí szerződés és még egyéb kisebb pr munkáik, amiken szorgosan dolgoztak, miközben 15 millió dollárért vettek maguknak villát Kaliforniában. De persze, most azon sírnak, hogy semmi pénzük nem volt.

8. Erről csak annyit, hogy ha egész életedben arannyal és ezüsttel halmoztak el, azt sem tudtad, melyik állami ünnepségre vagy díszvacsorára menj és hova utazz a világ bármelyik országa közül átlag havonta kétszer-háromszor, szigorúan magángéppel, ráadásul az alig két éve ismert szerelmedet 40 milliós esküvőn akartad feleségül venni, nyilván nem saját zsebből, hanem a nagyi meg a papa kontójára, és ezek után még úgy is viselkedsz velük, ahogy, a saját dédapád kritikus egészségügyi állapota ellenére képes vagy interjúkban sírni a szegény sorsodról, akkor ne várj sok elnéző támogatást tőlük.
4 felhasználónak tetszik: Harlow, Glamster, Pheebs, Szandi0820
2021. március 09. 16:10 #12
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2006
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Azért kellett a 42 millás esküvő mert nem akart botrányt a család hogy a félvér nőnek nem lesz esküvője egyébként közel 2 milliárdot hozzot az a 42 millios lagzi a konyhára, Nem a virág miatt volt a sírás hanem Meghan nem akarta hogy a dög melegbe harisnyát viseljenek a koszorúslányok de katalin ragaszkodott hozzá ebből volt a balhé, a virág alergia egy új hazugság volt.Edward gyerekei is nemesi rangot kaptak csak nem hercegit szóval Archienak nem adni bunkóság volt, a korábban elvégzett munkájukért kapott pénz az apja által zárol bankszámlán volt Diana után 20 milliót örökolt ebből közel 2 ment vissza a családnak a ház felújításáért (amit visszaköveteltek)Fizette a testőröket maguknak a házat szóval nem sok pénze maradt utána Ha nem veszi el tölük a pénzt amiért megdolgoztak nem írnak szerződést alá a netflixxel, és lehet hogy kiváltságosnak tűnt de semmi jó nincs abban ha mindenki csak pótlékként kezel és hiába dolgozol nem tisztel senki beleértve katonai szolgálatát is soha nem hozhatott olyan döntést amit akart nem volt szabad, na meg gyerek fejjel az anyja koporsója mögött menni úgy hogy még egy könnycseppet sem ejthet mert a királyi család nem mutat érzelmeket igen semmi joga panaszkodni mert tökéletes élete volt
2021. március 09. 18:57 #13
BebeQueen
BebeQueen
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 86
Csatolások: 0
Azonosító: 201657
Offline offline
Rosa, nagyon elfogultan nézed itt a dolgokat :DDDD Olvass kicsit utána, miket tettek ezek ketten. biggrin.gif Harryvel még akkor sem volt semmi probléma, mikor össze-vissza bulizott és drogozott, nyilván nem jött ki jól, de akkor SEM cikkeztek róla ilyen botrányosan, mint ahogy most, Meghan mellett. Harry egy bábu, amit Meghannak sikerül irányítania. Ez meglátszik az interjúból is, amiben csak és kizárólag, kb 90%-ban csak Meghan beszél. Harryt manipulálják, és aggódik érte a családja, ennyi. Látják, amit sokan mások nem, hogy Meghan irányítania akarja és ez sikerül is neki. Nem harapok bele abba a kézbe, ami etet, és Harryék elvileg azért léptek le, mert elegük lett a social media-ból, mégis, amint arról volt szó, hogy elveszik tőlük a hercegi/hercegnői címet, kiverték a botrányt, hogy ezt mégis hogy képzelik smileeee.gif Egy éve nincsenek a királyi cssládban, mégis csak belőlük élnek meg, különben a kutya sem figyelne rájuk és semmi pénzük nem lenne nélkülük.
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2021. március 09. 22:59 #14
anonime15
anonime15
visszatérő vendég
 
StátuszHumor = Fájdalom + idő
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.21.
Hozzászólás: 154
Csatolások: 0
Azonosító: 242908
Offline offline
BebeQueen szerintem amúgy azért beszél nagyrészt Meghan mert ő vlamilyen szinten még mindig kívülről nézi ezt az egészet, és csak nemrég cseppent bele, míg Harrynek az a gyerekkora volt, az eddigi élete. Szerintem ha ő beszélt volna az idő 100%-ában, akkor kb. minden szennyes kikerült volna. Itt Meghan megpróbáltatásairól volt szó, nem arról, hogy most Harry mártsa be a családtagjait. Nyilván mindenről tudna mesélni, de szerintem ahhoz nem lenne elég a műsoridő.
2021. március 09. 23:07 #15
anonime15
anonime15
visszatérő vendég
 
StátuszHumor = Fájdalom + idő
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.21.
Hozzászólás: 154
Csatolások: 0
Azonosító: 242908
Offline offline
Amúgy nekem mindig ijesztő, amikor emberek olyanokat állítanak vadidegenekről, hogy manipulál/irányít másokat, mikor valójában 1 szót sem váltottak még az illetővel. Ők is érző, lélegző emberek, és mi van ha nincs igaza annak aki ezt állítja? Mindegy, hogy a véleményednek az az ára, hogy a másik ember mentális egészsége sérül? Mert gondolom naponta kapnak ilyen dolgokat, hát én nem tudom mit csinálnék ennyi oktalan gyűlölettel... Ha jól tudom Diana is a paparazzik elől menekült, akik talán csak még valamit tudni akartak a magánéletéről, de vajon tényleg ismerjük azokat az embereket akikről ilyen merészen állítunk ki véleményt? Amúgy mindenkinek lehet véleménye nyilván, nekem nem emberekről van, hanem a protokollárisan szigorú nézetekről, amik fojtogatni tudják a lelket.
2021. március 10. 11:10 #16
Rosier
Rosier
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 453
Csatolások: 0
Azonosító: 265083
Offline offline
Rosa82: Nem értem, miért lett volna a briteknek problémája azzal, ha Harrynek nem világraszóló, milliós esküvője lett volna, hanem egy zártkörű, kisebb családi esemény, amiről utána kiposztoltak volna több képet is, hogy mégse maradjon ki belőle a közvélemény sem. Szerintem sokaknak lényegesen szimpatikusabb lett volna Meghan, ha nem követel olyan esküvőt, ami még a leendő királyénál is drágább volt. Megmondom őszintén, a virágos/harisnyás dologról "csak" cikkek jelentek meg, nem adtak ki hivatalos közleményt, ebben igazad van, lehet pletyka is, de most megnéztem Neked, május 19-én Windsorban 17-18 C fok hőmérsékletet jósoltak, nem is sütött a nap ezerrel, úgyhogy szerintem a rekkenő hőség kicsit túlzás, meg a harisnyák miatti problémázás is. Én aláírom, hogy nem szabad mindent elhinni az újságoknak, mert sokszor csak pletykákat nyomtatnak ki, de ezzel ellent mondasz magadnak is, hiszen azt írod, hogy be lett fagyasztva a bankszámlájuk Charles által, ami szintén csak üres pletyka, semmi bizonyíték nincs róla, és én azért sem tudom ezt elhinni, mert egy éve léptek le az Egyesült Királyságból, utána házat vettek, fizették a testőröket maguknak, utazgattak, törlesztették a házuk felújítását, mégsem fogyott el az a 20 millió, amit Diana hagyott rájuk, pedig sokkal többet költöttek.
BebeQueen-nek teljesen igaza van, Harryék, mióta Meghannal összeházasodtak, folyamatosan ellent mondanak a saját állításaiknak és tetteiknek. Elítélik a közösségi médiát, hiszen az milyen rossz a mentális egészségüknek, mégis folyamatosan jelentetik meg a különböző alapítványokkal és egyesületekkel a képeiket, nehogy elfelejtse őket bárki is. Nem akarnak részt venni a királyi család munkájában, Meghan barátai folyamatosan azt írják a közösségi médiában, hogy Meghan nem akar hercegné lenni, ő csak egy amerikai lány, de azért a fiuknak jól jönne a titulus. Milliókat költöttek a Frogmore-i házukra, amiben talán soha nem is laktak igazán, mert leléptek Kanadába, de ki vannak akadva, amiért visszafizettetik velük a felújítás költségeit? Felnőtt emberek, fel kéne fogniuk, hogy a pénz nem a csapból folyik, az adófizető britek pénzéből szerveztek nekik esküvőt, újították fel a házukat, fizették a testőrségüket, amit még Amerikában is követelnének, mert az nekik "jár", annak ellenére, hogy dolgozni eszük ágában sincs, csak interjúzgatni és ködösíteni évekkel korábban történt dolgokkal kapcsolatban.
2 felhasználónak tetszik: Harlow, Szandi0820
2021. március 10. 11:31 #17
vágtázó halottkém
vágtázó halottkém
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.29.
Hozzászólás: 128
Csatolások: 0
Azonosító: 194922
Offline offline
Szerintem Meghannak annyi a problémája, hogy nem ő irányított és alapjában véve a folyamatosan jelenlévő brit felsőbbrendűséget nem tudta elviselni. Ő amerikai és a saját életét ő irányította addig míg hozzá nem ment Harry-hez. Plusz a felfogásbeli különbség - Meghan azt hitte, hogy az egész felhajtás, meg formaságok csak a médiának szól, gumicsont a népnek hogy az uralkodó uralkodónak tűnjön és full elképedt amikor megtudta és átélte, hogy nem, ez nem csak a látszat, a királyi család tagjai valóban így élnek és ilyen szabályok vannak amiknek meg kell felelniük.
De míg a királyi család tagjai ebbe beleszületnek és ebben nőnek fel, tehát ez nekik természtes, addig Meghan egy olyan világban élt addig ami egy másik univerzium, egy másik dimenzió és sok kapcsolódási pont nem igazán van a kettő között és én elképzelni sem tudnám hogy olyan életet éljek mint Harry vagy Katalin. (spec őt is sajnálom néha, szörnyen vékony és nagyon karótnyelt lett mióta hozzáment Vilmoshoz)
Nekem teljesen olyan mintha Eduárd brit király (lemondott) és Wallis Simpsont látnám újra Harryben és Meghanban. A brit királyi család folyamatosan újra és újra ugyanazokat a hibákat követi el már évtizedek óta. Mégis fenntartják ezt a rendszert (államformát). II. Erzsébet elég sok mindent átélt már. De szerintem Meghanba bele fog törni a monarchia koronája.
2021. március 11. 22:18 #18
kaz.
kaz.
új tag
 
Státuszthough your beginnings may be humble, may the end be prosperous.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.08.22.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 272903
Offline offline
Őszintén sosem bírtam a királyi családot. Vilmos herceg miért kopaszodik ilyen korán? Tán nem karma? laugh.gif
Egyébként meg gusztustalan, amit ebben a családban és a médiában csináltak/csinálnak. Tudtam, hogy a tökéletes fátyol mögött valami szörnyű lakozik.
Azon kiakadtam, hogy szegény gyerek még meg sem született, de már arról beszéltek, hogy milyen sötét/világos lesz a bőre. Komolyan gusztustalan. Meghan-nel így viselkednek, de a család pedofiljai még szabadon vannak. Inkább legyen valaki pedofil, mint más színű? A logika elhagyta a beszélgetést...
2021. március 13. 21:53 #19
BebeQueen
BebeQueen
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 86
Csatolások: 0
Azonosító: 201657
Offline offline
Nekem ez a "gyerek bőrszíne" téma csak azért sántít, mert egy olyan emberhez ment férjhez, aki pár évvel ezelőtt még nácinak öltözve nyújtogatta a karját... :DDD Meghan alig látszik feketének, tudom, hogy félig az, de első ránézésre meg sem mondaná az ember, szimplán annyit lehet rá mondani, hogy egzotikus, de négernek semmiképpen sem. Meghannak tudnia kellett, hova házasodik be, régi ismerősök mondták el róla, milyen, nyilván ami a neten van, nem minden igaz, de többet lehet arról hallani, mennyire kétszínű, kevesebb ember védi őt. Szerintem okkal. Nem ismerem, ebben igazad van, én is csak külső szemlélőként nyilatkozom róla, és kívánom, hogy jobban legyen, ha nem is olyan szinten, de én is át tudom érezni, milyen lehet neki, nekem is vannak mentális problémáim, és nem ő az egyetlen, akinek öngyilkos gondolatai támadtak a világban. De nem valami szimpatikus hozzáállás, hogy el akarnak szakadni a brit királyi családtól, közben egy évvel a kiválásuk után is ebből élnek kb, csak ez a téma náluk:) Ha rögtön utána történt volna meg ez az interjú, és azóta csend lenne, megérteném, de egy év alatt ideje lett volna elengedniük. Nehéz, mert tudom, hogy nehéz olyan dolgot elengedni, ami a mentális egészségedre volt ilyen negatív hatással, de pont ezért nem kéne ezzel már foglakozniuk. Én mondjuk igyekszem az ilyen dolgokkal nem törődni, ha nem muszáj, mert csak rosszabb lesz nekem. De így most, egy év után ez az interjú biztos nem tett jót a lelkének, mert ismételten csak arról cikkeznek, milyen kétszínű/áldozati bárány, ésatöbbi.
2021. március 13. 23:09 #20
Pfff...
Pfff...
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.10.26.
Hozzászólás: 33
Csatolások: 0
Azonosító: 271008
Offline offline
Megsiratni és megríkatni tök mást jelent... Ez esetben az utóbbit kellett volna használni, így teljesen értelmetlen az adott szöveg.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok