Starity

#KPOP: Áprilisban sor kerül az IZ*ONE feloszlására

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. március 11. 17:16 #1
heecasso
heecasso
樂-star
 
Státuszgirls never die
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.08.03.
Hozzászólás: 1135
Csatolások: 9933
Azonosító: 279781
Offline offline
A Produce 48 nevezetű túlélőműsor nyertes csapatát már csak egy hónapig láthatjuk együtt.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. március 11. 18:23 #2
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Hála Istennek,már akkor kellett volna amikor az X1,nem érdemelték mrg ezt a plusz 1 évet a botrány óta.12 éves twitter felhasználók nem értik de komoly bűnügyi dolog az egész produce,és az hogy olyan tagok is vannak a csapatban akiknek amúgy nem kéne és mások helyét és pénzét vették el,tudom nem teljesen az ő hibájuk es a saját kiadójuk is nagyban benne volt,de nekem akkor sem fekszik ez az egész és örökre rigged group-ként maradnak a fejemben. Azért van néhány tag aki remélem sokra viszi mint Chaeyeon és Sakura de itt is ugyanaz lessz mint a I.oI,WannaOne és X1 esetében. Most még síránkoznak miattuk aztán egyenként eltűnnek a süllyesztőben mert már nem foglalkoznak velük.
2021. március 11. 18:53 #3
RoseYara
RoseYara
10969
 
Státuszdreams come true to those who truly want them
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.10.25.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 0
Azonosító: 273533
Offline offline
pedig de szerettem őket :[
2021. március 11. 22:09 #4
kaz.
kaz.
új tag
 
Státuszthough your beginnings may be humble, may the end be prosperous.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.08.22.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 272903
Offline offline
Az az igazság, hogy a zenéjük nagyon jó, de részben egyet kell értenem Angel_Tzuyu-val. Szerintem együtt jók, de külön nem hiszem, hogy sokra fogják vinni (ne legyen igazam, remélhetőleg meg tudják valósítani az álmaikat). Amióta debütáltak, valamennyire követem őket (ha van új zenéjük/videoklipjük, meghallgatom), és a mai napig megfeledkezek néhány tagról. Nem is értem mi értelme ekkora csapatokat csinálni. Így nem tud úgy mindenki ragyogni, mint amennyire kellene. Vannak erős személyiségek, akik tehetségesek, de azokon kívül a többi szerintem el fog tűnni. Úgy utálom az ilyesmi műsorokat, szerintem tök nem fair az előadókkal. Az Iz*one sokat elért együtt és sok lesz az elvárás tőlük szétoszlás után, amit legtöbbjük nem fog tudni teljesíteni, így még jobb kudarc fogja őket érni. Na mindegy, a legjobbakat kívánom nekik, de sajnos szerintem ugyan az lesz, mint a többi ilyen csapattal.
2021. március 11. 22:21 #5
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
én őszintén szólva nem éreztem volna a többi, régi csapattal szemben fairnek, ha ők nem oszlanak fel.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Yabuki Nako Yabuki Nako 12085.
Jo Yuri Jo Yuri 11115.
Choi Yena Choi Yena 10353.
Ahn Yu Jin Ahn Yu Jin 10360.
Kim Min Joo Kim Min Joo 13550.