Starity

Szólókarrierbe kezd Leigh-Anne Pinnock a Little Mix mellett

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. március 11. 17:58 #1
Selz
Selz
leighade™
 
Státusz" I'm still here bitches. And I know everything. -A "
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 3252
Csatolások: 45164
Azonosító: 155975
Online online
A bandában való tagsága mellett elkezdi kiépíteni saját szólókarrierjét is.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. március 11. 19:28 #2
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Megmondtam amint egy tag kilép mentális állapotára hivatkozva nemsokára kiderül szólóban nyomja tovább aztán jön a következő, a little mixnek annyi és egy nagy kár. Amikor zayn kilépet a bandából pont úgy mint jesie és szólóba kezdet majd a többiek is követték azt gondolva nagy sikerük lesz de meg sem közelíti egyikük sem azt a szintet amit bandaként elértek és szerintem ugyan ez lesz a lányokkal is. Pont azért lettek banda mert szóló énekesként nem tudták volna elérni azt amit együtt alkottak
2021. március 12. 07:51 #3
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Én mindig is reméltem, hogy Leighnek lesznek sajnát számai, annyira gyönyörű hangja van! Sok sikert kìvánok neki!(:
2021. március 12. 09:27 #4
Selenator1111
Selenator1111
új tag
 
Státusz#You promised the world and I fell for it.#
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.02.24.
Hozzászólás: 20
Csatolások: 0
Azonosító: 287253
Offline offline
Én örülök neki, nagyon szép hangja van, és drukkolok. De elég komplikált lesz, valljuk be... Hogy szeretne egyszerre a Little Mix tagja lenni, szólóénekesként tevékenykedni és forgatni is? Nem fog működni mindhárom egyszerre... Csak remélem, hogy a Little Mix marad, mert ők együtt tökéletesek
2021. március 13. 19:26 #5
omasnez
omasnez
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.25.
Hozzászólás: 189
Csatolások: 0
Azonosító: 255071
Offline offline
Én is nagyon kedvelem őt, szerintem egyénileg is nagyon jókat tudna alkotni. Azonban egyetértek Selenator1111 véleményével, miszerint hatalmas súlyt vesz a vállára és idővel borzalmasan leterheltnek fogja érezni magát.
Remélem nem így lesz, viszont saját karriert, bandakarriert és színészi karriert is vinni, nem részmunkaidős meló. Mindegyikbe 100%-os energiát kell belefektetni. És akkor még a fürdőruhák tervezéséről nem is beszéltünk. Remélem nem fog összeroskadni a nagy súly alatt.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok