Starity

Őket követik a legtöbben a TikTokon

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. március 22. 10:58 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Nézzük, kiket követnek a legtöbben a TikTok-oldalon. Sokan ott szereztek maguknak hírnevet a fiatalok között.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. március 22. 14:19 #2
gesztenye22
gesztenye22
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.27.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 0
Azonosító: 240869
Offline offline
Ennyi agyatlant...
2021. március 22. 15:14 #3
janine
janine
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.02.15.
Hozzászólás: 108
Csatolások: 0
Azonosító: 286939
Offline offline
Ezek a világ szégyenei...
2021. március 24. 13:04 #4
Katerina Kat
Katerina Kat
visszatérő vendég
 
StátuszZed is dead, baby, Zed is dead
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.26.
Hozzászólás: 299
Csatolások: 0
Azonosító: 255143
Offline offline
Kétség kívül sok ötletes és vicces tiktok van, nyilván nem ezektől a felhasználóktól. Ettől függetlenül olyan szinten tiktokfüggő manapság mindenki, hogy az őszintén kétségbe ejt. Tekintve, hogy a legtöbb videó 15 másodperces, a koncentrációs készséget teljesen lerombolja, az egyéniséget teljesen megszünteti, és mindenki mindenen megsértődik, mindenki mindenkit "cancelölni" akar, csak mert valakiről kiszirvágott egy négy évvel ezelőtti felvétel, amint valakit leb.zizott. Mindeközben Észak-Afrikában és Nyugat-Ázsiában polgárháború dúl, Kínában koncentrációs táborban tartják az uyghurokat, kormányok buknak bele a korrupciójukba, Dél-Afrikában éheznek, a menekülteknek nincs hova menniük, Japánban a szennyezett fukushimai vizet bele akarják önteni a tengerbe, folyamatosan halnak ki állatfajok a globális felmelegedésnek és a folyamatos erdőirtásoknak köszönhetően, ja, és ha jól tudom, mintha egy világjárvány is tombolna. De ez nyilván ráér, mert előbb tegyük már tönkre valaki "karrierjét", csak mert négy évvel ezelőtt használta az f-slurt. Aki még a tiktokroomra is fel van iratkozva instagramon, az már végképp a legalja. Én pont egy hete töröltem le a tiktokot, és láss csodát, amellett, hogy több szabadidőm van, boldogabb is lettem. Kiváncsi vagyok, a kékhajú alt lányok és a nagy amerikai zászlós trumpisták tiktokon mikor olvastak utoljára híreket, megbízható forrásből, és nem valakinek az instasztorijából tájékozódtak.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok