Starity

Megható családi képpel jelentette be gyermekének születését Hilary Duff

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. március 27. 17:41 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Megható családi képpel jelentette be gyermekének születését Hilary Duff: a kicsi nevét is elárulta.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. március 27. 18:30 #2
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Nem vagyok hivője ezeknek az otthon szüléseknek, de szép család és remélem mindenki egészséges
2021. március 28. 09:15 #3
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Mindenki maga dönti el hol szeretne szülni de szerintem a legfontosabb hogy minden segítséget megkapjon azonnal ha baj van és az otthon szülésnél sajnos nagyon sokszor baj lehet hiába van dúla jelen nem tud úgy segíteni mint egy orvos és nincsenek meg a megfelelő eszközei, néhány hete láttam egy youtube videót egy párról akik annyira örültek mert sikerült minden előkészíteni az otthon szülésre mindenre felkészültek szerintük aztán a baba válla beakadt nem tudták kiszedni idejében és elvesztették később elismerték hogy a kórházban meg tudták volna menteni de mire a házukhoz ért a mentő 10 perc a babba addigra már nem élt, oké hogy otthon sokkal intimebb meg biztonságosabbnak hiszik de az lenne a legfontosabb hogy baj esetén minél hamarabb segítséget kapjon nem hogy épp melyik szobádban állítod fel a szülő medencét. Az meg külön kategória hogy egy 2 éves gyerek is végig ott volt szerencsétlennek ez nem egy csodás élmény ahogy hiszik hanem egy trauma 2 évesen még félénkek ismerkednek a világgal felfedezik saját képességeiket nem kell őket bedobni a mély vízbe és végig nézetni velük ahogy anyu előad egy jelenetet a 8.utas a halálból
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok