Starity

Khloe Kardashian megszólalt retusálatlan fotója kapcsán

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. április 08. 14:03 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
Kardashianról olyan kép került ki, amely nem tetszett neki, most reagált a vele kapcsolatos hírekre.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. április 08. 14:55 #2
Katerina Kat
Katerina Kat
visszatérő vendég
 
StátuszZed is dead, baby, Zed is dead
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.26.
Hozzászólás: 299
Csatolások: 0
Azonosító: 255143
Offline offline
hát én sajnálom, tényleg ő talán a legkevésbé szép a családból meg mindig is ő volt a legducibb, úgyhogy el tudom képzelni hogy rosszul érzi magát a bőrében és mindig másokhoz hasonlítja magát. de azt senkinek nem kéne a szemére vetni hogyha azt feltételezi, hogy azt, ahogyan kinéz, plasztikai műtétekkel érte el, mert hát igaz. és abban nincs semmi szégyelnivaló, az összes testvére és plasztikáztatva van úgyhogy igazán nem kéne tagadnia.
2021. április 08. 16:26 #3
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5349
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
Így is úgy is ronda egy leány biggrin.gif
2021. április 08. 16:33 #4
Elaina
Elaina
visszatérő vendég
 
Státusz#onelovemanchester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.18.
Hozzászólás: 202
Csatolások: 0
Azonosító: 258173
Offline offline
Khloe egyáltalán nem csúnya.. Szerintem az emberek azért gondolják ezt hogy ő a “legrondább” mert máshogy néz ki mint a testvérei. Semmi baj nincsen a külsejével nem is értem miért szerkeszti agyon a képeit.Smink nélkül is szép karakteres arca van.
Máskülönben meg a testvérei is ugyan úgy szerkesztgetik a képeiket. Sőt olvastam is valahol hogy Kimet 1 órán át szokták sminkelni mikor a valóságshowjukat forgattják. Kylieről meg már nem is beszelve ő sem volt egy szépség pár évvel ezelőtt.
Szóval szerintem nem kéne Khloét ennyit bántani értheto kakukktojásnak érzi magát testvérei előtt.
2021. április 08. 17:01 #5
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Szerintem teljesen érthető, hogy nem szeretette volna,hogy egy bizonyos róla készült kép elteljedjen a világhálón. Én se szeretném,ha a beleegyezésem nélkül készült és posztolt fotón csámcsognának. Az más kérdés,hogy ő celeb, beleszületett ebbe az életbe, és ennyi idő alatt hozzá kellett volna már szoknia a paparazzikhoz.
2021. április 08. 21:25 #6
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 848
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Offline offline
Nem csúnya, nem is duci... inkább szomorú hogy így kirakja a testét mint egy darab húst hogy elhigyjék valódi.. tragikus élete lehet
2021. április 08. 22:27 #7
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Az nem tetszik hogy úgy próbálja beállítani hogy a fények meg kis retusálás de az a baj hogy nem erről van szó, hányszor van teljesen más alakja mint ami a valóságban van. Megértem hogy miért van szegénynek késztetése rá hogy meg változtassa magát mert tényleg már évek óta a fél világ ócsárolja a testét, de nem bírja beismerni az igazságot azt hogy ez nem ő és minél többet módosítja a testét annál szarabbuo fogja érezni magát mert ha ezt látod hogy így nézel ki a képeidet de a valóságban meg nem az elég roncsolo.
2021. április 08. 22:33 #8
Rosier
Rosier
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 453
Csatolások: 0
Azonosító: 265083
Offline offline
Sajnos ő is abba a közegbe tartozik, akik megcsinltattak magukon ezt-azt, nyilván a legjobb plasztikai sebészekkel, akik szinte tökéletes munkát végeznek, de aztán tagadták, hogy kés alá feküdtek volna. Aztán ott van az a számtalan fotó, ahol látszik a háttéren, hogy elrontották a photoshoppot, amivel nagyobb feneket/keskenyebb csípőt próbáltak maguknak varázsolni. Ennek a nőnek a legtöbb rajongója vakon követi minden lépését, annyira odavannak érte (mint a húgáért, aki nem plasztikáztatta a száját, ezért emberek milliói tettek magukban kárt, miközben feles poharakkal próbálták felpumpálni a szájukat), ezért ha éveken keresztül az jött át az embereknek, hogy elég erős testképzavara van és nem elégedett magával, akkor utána hirtelen nem fogják elfogadni a követői sem a saját testüket, mert ő erről posztolt egyszer-kétszer.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok