Starity

Viccet csinált az internet Schobert Norbiból: szerinte 100 kiló felett vágódisznó súlyban vannak a férfiak

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. április 13. 12:25 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
„Nem a férfi kezdődik 100 kilónál, hanem a vágódisznó” – mondta Schobert Norbi a Fókuszban.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. április 13. 13:37 #2
Katerina Kat
Katerina Kat
visszatérő vendég
 
StátuszZed is dead, baby, Zed is dead
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.26.
Hozzászólás: 299
Csatolások: 0
Azonosító: 255143
Offline offline
értem én hogy mit akar ezekkel a hozzászólásaival mondani, de igazán máshogy is megfogalmazhatná őket, a maga érdekében is. amúgy meg főleg ha a testedzés meg egészség az élete, igazán tudhatná, hogy attól, hogy valaki testesebbnek néz ki, nem jelenti hogy nem edz rendszeresen és nem egészséges.
2021. április 13. 14:56 #3
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Nagyon ellenszenves nekem. Főleg egy olyan ember aki ugyanúgy elvan hízva mindig pedig ő ebből él más dolga nem nagyon van. Na most egy ilyen ember dumal arról hogy az átlag aki megszakad a munkájába "lusta" ahhoz hogy kockás hasa legyen.
2021. április 13. 14:59 #4
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Meg igen igazad van Katerina Kat hogy pont egy olyan ember aki elvileg ért hozzá tudhatná hogy nem mindig lustaság függő sok ember van aki nem bír lefogyni hormonális vagy egyéb betegség miatt. Értem én is hogy mit akar mondani, de ezt nem így kell előadni főleg egy olyan embernek aki a " vágó disznókból" él. Mert 99%a nem az fogja venni a cuccait aki nádszál vékony
2021. április 13. 15:24 #5
Vanjieeee
Vanjieeee
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.01.20.
Hozzászólás: 66
Csatolások: 0
Azonosító: 286071
Offline offline
Azért kíváncsi vagyok hogy ennek ugyanolyan visszhangja lesz e majd mint amikor a nőkbe taposott bele. smileeee.gif Undorító ez a Norbi, remélem valaki értelmet ver a fejébe egyszer, ha már a szüleinek és Rékának nem sikerült! biggrin.gif A Bodyshaming még mindig nem menő, főleg 2021-ben smileeee.gif
2021. április 13. 16:01 #6
fobi
fobi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.26.
Hozzászólás: 61
Csatolások: 0
Azonosító: 53376
Offline offline
Nem tudja máshogyan megfogalmazni, mert ostoba. Nem ért semmihez, csak botrányt kavarni. Ha nem lenne mögötte egy marketinges csapat és pár élelmiszermérnök, sehol sem lenne már. Vannak szakemberek magyarországon (táplálkozás és sport területén is) , és hozzájuk azok fordulnak akik meg akarják ismerni a saját testük működését, egy egészségesebb , esztétikusabb végeredményért. Akiknek pedig a ez a gyökér kell és a “márka”, az meg kifizet egy rakás pénzt a műkajákért. Annyit azert tudhatna, hogy ha egy férfi nem olyan töpszli, mint ő, akkor a 70 kiló kevés, főleg ha sportosan izmos is..
2021. április 13. 16:16 #7
Rosier
Rosier
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 453
Csatolások: 0
Azonosító: 265083
Offline offline
Hihetetlen, hogy még most sem tud kulturáltabban fogalmazni – bár azon sem lepődnék meg, ha direkt csinálná, hogy több ember felfigyeljen a mondandójára. Valóban, sem a szívnek, sem az izületeknek, csontoknak nem jó, ha nagy túlsúllyal kell folyamatosan együttélniük, de aki egészségügyi okból fakadóan nem normál súlyú, az ha a feje tetejére áll, sem fog tudni 70 kg-ra lefogyni. Nyilván nem ajánlatos egy alapvetően egészségtelen testképet normalizálni, ami gyakori a médiában manapság, de azért a megfogalmazásra is lehetne ügyelni, hogy ne egy bunkó parasztként jöjjön át.
2021. április 13. 16:40 #8
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
Muszáj itt is erről olvasni? Ez nem a Blikk, Bors meg stb. Amúgy nem bírom Norbit, remélem egyszer majd emberére akad, de nyilván nem a Dwayne Johnson félékre értette.
1 felhasználónak tetszik: Fannycska999
2021. április 13. 19:19 #9
deep dark night
deep dark night
új tag
 
StátuszI can see the paradise by the dashboard light
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.10.
Hozzászólás: 84
Csatolások: 0
Azonosító: 266735
Offline offline
Szerintem a 100 kiló felett lévő emberek, akik nem magasabbak az átlagnál vagy nem izmosabbak egészségtelen testalkatúak, de akkor sem lehet úgy illetni, hogy disznó. Ne a szemünket bántsa a túlsúly, ne bántsunk senkit az alkata miatt. Ehelyett inkább oktatni kellene az embereket a túlsúly veszélyeiről és nem ilyen primitív nyilatkozatokat tenni. Szerintem lehet az ember szép túlsúlyosan, de sajnos már egészséges kevésbé. Mindenki gyönyörű a maga módján, de tegyünk az egészégünkért.
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Alysia, Harlow, Glamster
2021. április 13. 19:59 #10
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
régebben nem tudtam eldönteni, hogy ő egy troll e vagy tényleg így gondolja ezeket a dolgokat, de lassan bekell látnom, hogy ő tényleg ennyire buta és primitív ember. értem én, hogy ő a fogyással kapcsolatos dolgokból él meg, de akkor sem kell egyetlen egy embert sem ilyen jelzőkkel illetni, főleg úgy nem, hogy azért a 100 kiló elég eltérő lehet az embereknél. az is elkeserítő, hogy még mindig úgy gondolja, hogy a bodyshámingből megtud élni, mikor ezekkel tényleg csak lejáratja magát folyamatosan. ha a felesége nem ugrálna, már rég semmit nem érne a brandjük.
2 felhasználónak tetszik: Fannycska999, thundercloud
2021. április 13. 22:49 #11
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Ó,szòval akkor ne vegyük figyelembe az ember magasságát, zsìr-és izomösszetételét vagy netán azt,hogy valaki azért túlsúlyos,mert súlyos betegségekkel küzd,legyen az akár krónikus betegség,akár !!!mentális!!! betegség. Arról nem is beszélve,hogy azoknak a ,,vágódisznó súlyú embereknek" köszönheti az aranyéletét,akik rászánják magukat az életmódváltásra. Szakemberi tudását nem tudom,és nem is akarnám se tárgyalni, se megkérdőjelezni(bár zárójelben megjegyzem,hogy a Norbi updates kajáknál még a nagy kalòriájú bio kajäk is jobbak,ugyanis tele vannak rakva színezőkkel, tartósítókkal, stb, és ugyebár ha egészségesen akarunk élni,nemcsak a zsìr-szénhidrát-fehérje szenthármasra kell figyelni!) de az biztos,hogy emberségből már jócskán megbukott. Ha családtagja vagy barátja lennék,én szégyelném magam! És lehet,hogy van egy pici igazság amögött,amit mond(hogy a túlsüly nem egészséges!) de a hangnem, amit használ, egyenesen gusztustalan. És meggondolatlan is,mert egyrészt mindig magára haragítja a népet(köztük a potenciális vevőket is),másrészt sose nézi meg az érme másik oldalät! Azt hiszi,az igazságot mondja el,ha nyers tényeket közöl,miközben pont ezért nincs igaza!
2021. április 14. 12:06 #12
KryPatln
KryPatln
not damen
 
Státuszdreamin'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.21.
Hozzászólás: 12278
Csatolások: 610
Azonosító: 224684
Offline offline
Nem tudom hol él ez a Norbi, de a 100 kilós disznó még eléggé karcsú. : )
1 felhasználónak tetszik: Fannycska999
2021. április 14. 12:30 #13
rekacarpenter
rekacarpenter
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.10.01.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 270865
Offline offline
Évek óta ezt csinálja és igazából a közönség a hülye, hogy még mindig felül neki. Mondd valami felháborítót kb. havonta, max kéthavonta és vagy cikkeznek róla vagy nem. Ha cikkeznek, akkor megint elérte, hogy beszéljenek róla, felül a hullámra és tovább bizonygatja az igazát, videókat készít, hozzászól, cikkeket irat, nyilatkozik a tv-ben. Ha nem cikkeznek sincs semmibaj, legközelebb mondd valami nagyobbat. Ha csak minden 5. jön be akkor is volt évi 2 mediabalhéja és folyamatosan a köztudatban van. A negatív reklám is reklám szlogent sokan megkérdőjelezik, de ő már a kezdetektől megosztó, van egy réteg aki akkor is utálni fogja, ha 50 kilót dob le a készítményétől és azok a hívei akik akkor is imádják ha híznak a szereitől, azzal, hogy felkorbácsolja, az első csapat indulatait úgy növeli a saját közönsége utálatát az első csoporttal szemben és ezzel együtt azt, hogy egyre elvakultabban higgyenek benne a hívei.
2021. április 14. 13:57 #14
moonlightgrande
moonlightgrande
 
Státuszthey see a demon, i see an angel
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.07.
Hozzászólás: 868
Csatolások: 59
Azonosító: 265915
Offline offline
Szánalmas ez az ember, saját magából csinál vicces és nem veszi észre:D
Adom ezeket a memeket, jókat tudok rajtuk nevetni.
2021. április 14. 14:29 #15
Mr. Saltzman
Mr. Saltzman
új tag
 
StátuszBut I'm addicted to you...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.03.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 251384
Offline offline
Imádom a kreatív embereket, például akik ezeket a mémeket készítették. Az utolsón felnevettem. Amúgy meg Norbi ne legyen megsértve mert ő már azon a szinten van hogy csak viccet lehet belőle csinálni.
2021. április 15. 09:20 #16
Mary  23
Mary 23
új tag
 
Státuszfiuk a klubbol zenét hallgatom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.07.26.
Hozzászólás: 55
Csatolások: 0
Azonosító: 279551
Offline offline
the rock úgy le csápna mint egy taxi órát rohadjon a kapafogú kurvájával együtt
2021. április 15. 09:25 #17
Mary  23
Mary 23
új tag
 
Státuszfiuk a klubbol zenét hallgatom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.07.26.
Hozzászólás: 55
Csatolások: 0
Azonosító: 279551
Offline offline
észre sem veszi h mindeki útálja
2021. április 15. 17:27 #18
ZantyManty
ZantyManty
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.06.09.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 278088
Offline offline
Szerintem ezeket tudatosan mondta Norbinnyó... biggrin.gif Értem hogy mit akart mondani,de ott hasalt el,hogy van akinek 100 kg a természetes,pl 2 méteres,vagy annál magasabb férfiak. Kap egy kis figyelmet megint,nem kell vele foglalkozni. Ha mindenki elfordulna tőle,hír sem lenne a megnyilvánulásaiból.
1 felhasználónak tetszik: Fannycska999
2021. április 15. 22:34 #19
ianginger
ianginger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.10.29.
Hozzászólás: 1158
Csatolások: 1350
Azonosító: 271029
Offline offline
Ez a szerencsecsomag évek óta ezekből a beszólásokból,alázásokból él. Kell neki a figyelem, kell hogy róla beszéljenek, kellenek a cikkek,interjúk. Amig ezek biztosítva vannak 3 havonta, félévente, hülye lenne mással foglalkozni. Könnyebb pénzszerzési forrás még tornáznia se kell hozzá...
Hányinger...
2 felhasználónak tetszik: Fannycska999, thundercloud
2021. április 16. 20:08 #20
ryku
ryku
 
StátuszCyberLife's last chance to save humanity is itself a deviant
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.29.
Hozzászólás: 663
Csatolások: 2
Azonosító: 192633
Offline offline
Először "döngő léptek" most meg "vágódisznó" gratulálok Norbinak megint a pikírt megjegyzéséhez. No comment. Ebből már csak mémet lehet csinálni. Az első kép a legjobb. biggrin.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok