Starity

Munkahelyi bántalmazásról tálalt ki az APRIL egykori tagja

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. április 20. 11:43 #1
heecasso
heecasso
樂-star
 
Státuszyou see, i got that midas touch
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.08.03.
Hozzászólás: 1130
Csatolások: 9920
Azonosító: 279781
Offline offline
Lee Hyunjoo a napokban arról számolt be, hogy az APRIL tagjai, azaz egykori csapattársai bántalmazták.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. április 20. 17:25 #2
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Ismerem a sztorit és teljes mértékben Hyunjoo mellett állok. Az hogy a középiskolás kiskorú öccsét beperelte a dsp undorító dolog,csak mert volt bátorsága kiteregetni a szennyest. April amúgy is egy flop banda,van igazság abban,hogy akik nem érdemlik meg úgy sem lesznek sikeresek. Remélem Hyunjoo hamarosan képes lesz elhagyni ezt az ügynökséget,mert teljesen ellenne fordultak. Naeun volt még valaki,de hála istennek kidobták a sorozatából is,illetve a szponzorok is ejtették. Kard Somin pedig nevetséges ahogy próbál kimászni ebből az egészből,csak mert már nem tagja a csapatnak,mikor az is napvilágot látott hogy ő volt az egyik aki először elkezdte a bántalmazást. A többi Kard tagot sem fogom többet támogatni,mert ahogy az instagram posztokból látni,kiállnak mellette ugyanúgy,csak hát még az Apriltol is nagyobb kudarcok Koreában is nagy figyelmet nem kapnak,a 2017es hype-juk amit az i-rajongóktól kaptak eddig már lecsengett. Na mindegy én örülök ezeknek a tisztogatásoknak ami most a kpopban folyik,talán is jobban felnyílik az emberek szeme,hogy a legtöbb idol csak megjátszott karakter és nem fedi a valóságot milyenek is az életben.
2021. április 21. 10:53 #3
Viró
Viró
visszatérő vendég
 
Státuszbe like snow. cold, but beautiful.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.27.
Hozzászólás: 299
Csatolások: 0
Azonosító: 261532
Offline offline
Szegény lány.
2021. április 22. 21:54 #4
Dorynda
Dorynda
wake up in day one
 
Státuszstan enhypen for clear skin !!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.04.
Hozzászólás: 2022
Csatolások: 32
Azonosító: 261189
Offline offline
Idézet (Angel_Tzuyu @ 2021.04.20. 17:25)
Ismerem a sztorit és teljes mértékben Hyunjoo mellett állok. Az hogy a középiskolás kiskorú öccsét beperelte a dsp undorító dolog,csak mert volt bátorsága kiteregetni a szennyest. April amúgy is egy flop banda,van igazság abban,hogy akik nem érdemlik meg úgy sem lesznek sikeresek. Remélem Hyunjoo hamarosan képes lesz elhagyni ezt az ügynökséget,mert teljesen ellenne fordultak. Naeun volt még valaki,de hála istennek kidobták a sorozatából is,illetve a szponzorok is ejtették. Kard Somin pedig nevetséges ahogy próbál kimászni ebből az egészből,csak mert már nem tagja a csapatnak,mikor az is napvilágot látott hogy ő volt az egyik aki először elkezdte a bántalmazást. A többi Kard tagot sem fogom többet támogatni,mert ahogy az instagram posztokból látni,kiállnak mellette ugyanúgy,csak hát még az Apriltol is nagyobb kudarcok Koreában is nagy figyelmet nem kapnak,a 2017es hype-juk amit az i-rajongóktól kaptak eddig már lecsengett. Na mindegy én örülök ezeknek a tisztogatásoknak ami most a kpopban folyik,talán is jobban felnyílik az emberek szeme,hogy a legtöbb idol csak megjátszott karakter és nem fedi a valóságot milyenek is az életben.


Kedves Angel_Tzuyu!
Nem tudom, hogy te gondolkoztál-e mielőtt ezeket leírtad. Feleslegesen utálkozol az April és a Kard tagjain. Mindkét banda alulértékelt és nem túl népszerű, ez tény. Azonban ki vagy te, hogy megítéld ki érdemli meg a sikert és hírnevet? Én abban hiszek, hogy minden banda, legyen az bármennyire népszerűtlen, megérdemli a támogatást és a sikert. Hiszen ugyanolyan keményen dolgoznak, mint mások. Hogy mondhatsz olyat, hogy hála istennek kidobták a sorozatából? Észnél vagy?
Azt meg pláne nem értem minek hoztad fel Somin-t, hisz nem sokáig volt a banda tagja és ha esetleg tényleg ő kezdte el az egészet (amit, amúgy nem hiszek) már régen nincs a képben, nincs kapcsolatban a többiekkel.
Szerintem sok ember nem kíváncsi arra, ahogyan utálkozol más bandák felett teljesen indokolatlanul. Ha nem szeretsz valakit, tartsd magadban kérlek. Köszi!
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Lee Na Eun Lee Na Eun 11563.
Lee Jin Sol Lee Jin Sol 11210.
Yang Ye Na Yang Ye Na 12325.