Starity

Wow! Billie Eilish szexi fehérneműben mutatta meg magát a Vogue-ban

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. május 03. 11:07 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
Az 1940-es '50-es éveket idéző fehérneműszettben fotózták Billie Eilish-t.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. május 03. 11:51 #2
- törölt felhasználó -    
elképesztően büszke vagyok rá. tényleg. az az üzenet, amit fiatalok millióinak ad át nézeteivel és tetteivel, valami, amit nagyon örülök, hogy hallhatnak és segítségével esélyt kaphatnak arra, hogy végre normálisnak tartsanak az életükben. az öltözködés, a kinézet, az önkifejezés szabadsága, miközben nemcsak, hogy azok pofájába röhögünk, akik emiatt megszólnak, hanem szavaikat büszkén is viseljük magunkon és erőt merítünk mások szegényes, előítéletes, visszamaradott viselkedésén - ezek mind olyan dolgok, amiket röhejes, hogy még mindig nem tudunk természetesnek venni 2021-ben, viszonyt az a változás nagyon is pozitív, aminek jelenleg is a kellős közepén vagyunk. felnézek rá és mindarra, amit képvisel, nagyon boldog vagyok, hogy ekkora népszerűségnek örvend az ő neve és ekkora személyiség lett a zeneiparban. olyan 'aww' az a pillanat, amikor végiggondolom, hogy honnan is indult (legfőképpen lelki szempontból), és hova jutott pár év alatt, hogy mennyi mindent elért ilyen fiatalon, és még hogy mennyi mindent el is fog, bsszus... amúgy ez az idézet (is) mindenképpen kiemelendő lenne tőle imo:

“Suddenly you’re a hypocrite if you want to show your skin, and you’re easy and you’re a slut and you’re a whore. If I am, then I’m proud. Me and all the girls are hoes, and f**k it, y’know? Let’s turn it around and be empowered in that. Showing your body and showing your skin – or not – should not take any respect away from you.”
2021. május 03. 12:16 #3
elysande
elysande
új tag
 
StátuszWhat happened to truth? Did it go out of style?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.31.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 276067
Offline offline
Imádom. Annyi mindent köszönhetek neki (és még nagyon sok másik lány.) Amikor még ő maga sem volt elégedett magával, mindig elmondta nekünk hogy mindenki úgy ahogy van, tökéletes. Most pedig már ragyog. Mintha csak pislogtam volna egyet. Nagyon nagyon büszke vagyok rá, és rettenetesen boldog vagyok amiért ő boldog.
2021. május 03. 13:40 #4
gesztenye22
gesztenye22
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.27.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 0
Azonosító: 240869
Offline offline
Nagyon értelmes teremtés egyébként, érett gondolkodású, de nem kellene így igyekeznie felnőnie. Ezek a képsorok szerintem nem illenek a valódi korához, inkább egy 35+oséhoz. Több gyermek/fiatal híresség példáján okulva, nem lenne jó, ha ideje korán kiégne sad.gif
2021. május 03. 23:29 #5
fobi
fobi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.26.
Hozzászólás: 61
Csatolások: 0
Azonosító: 53376
Offline offline
Számomra furcsák a képek, mintha csak valaki photoshoppal játszott volna
2021. május 05. 10:58 #6
- törölt felhasználó -    
Ő is kezd "csajosodni"! De nincs ezzel semmi baj! smileeee.gif
2021. május 07. 16:14 #7
CydoniaOnThe Mars
CydoniaOnThe Mars
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.06.02.
Hozzászólás: 271
Csatolások: 0
Azonosító: 277863
Offline offline
Azoktól a borjú szemeitől rosszul vagyok.
2021. május 15. 23:14 #8
moonlightgrande
moonlightgrande
 
Státuszthey see a demon, i see an angel
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.07.
Hozzászólás: 868
Csatolások: 59
Azonosító: 265915
Offline offline
előbb-utóbb mindenki levetkőzik XD van az a pénz
2021. június 06. 22:13 #9
LDland
LDland
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.05.18.
Hozzászólás: 19
Csatolások: 0
Azonosító: 291215
Offline offline
moonlightgrande undorító vagy...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok