Starity

Inspiráló üzenetet tett közzé Ariana Grande

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. május 05. 11:08 #1
Rêveur
Rêveur
yes, and? ౨ৎ
 
Státuszlife is tricky baby, stay in your magic ⊹₊⋆
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.06.
Hozzászólás: 36013
Csatolások: 20458
Azonosító: 252965
Offline offline
Ariana Grande egy új bejegyzésében arra buzdította a rajongókat, hogy legyenek nyitottak mentális problémáikkal kapcsolatban és gondolják át a Mentális Egészség Hónapját.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. május 05. 13:50 #2
- törölt felhasználó -    
Szépen beszélt Ariana! smileeee.gif Ezt én is támogatom!
2021. május 07. 11:22 #3
bestdamnfan
bestdamnfan
visszatérő vendég
 
StátuszHonestly, I just need to be a little crazy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.19.
Hozzászólás: 350
Csatolások: 0
Azonosító: 263801
Offline offline
Nagyon sokan megfeledkeznek róla, hogy min ment Ariana keresztül. Azt mondják, hogy a robbantásból és Mac halálából hasznot húzott, de kérdem én, hogyan? Azért mert megemlékezett a történtekről dalokban, amiket felrakott a lemezére? Ha nem ezt tette volna, akkor meg az lenne mindenki baja, hogy úgy csinál mintha nem történt volna semmi. Ennek az énekesnőnek a koncertjén megöltek 22 embert, mégsem szorult az emberekbe annyi együttérzés, hogy ne csináljanak viccet belőle a közösségi oldalakon. Én a helyében sose mertem volna újra turnézni, de pár héttel utána folytatta is az akkori turnéját, mert nem akarta hogy a merénylő elérje a célját és megfélemlítse a világot. Ha valakinek, akkor neki azokban az időkben egy pokol lehetett az élete, a mentális egészségéről nem is beszélve. Számomra azért maradt hiteles Ariana, mert nagyon sok más énekessel vagy hírességgel szemben ő nem kezd el minden második interjúban arról panaszkodni, milyen rossz neki, nem részletezi a történteket. Abból látszik milyen mélyen megviselték a dolgok, hogy sírás nélkül nem is tud nyilatkozni róla, így hát nem is teszi. Ez a kezdeményezés pedig nagyon jó gondolat volt a részéről, követni fogom a posztjait.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok