Starity

Jesy Nelson hónapok óta nem beszélt a Little Mix tagjaival

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. május 07. 18:38 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
Jesy hosszú ideig volt a Little Mix tagja, úgy tűnik, csúnya volt az elválás.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. május 07. 20:10 #2
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Hát szomorú ha ez tényleg így van
2021. május 07. 20:19 #3
Nomiii
Nomiii
visszatérő vendég
 
Státusz~no reason to stay is a good reason to go~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.29.
Hozzászólás: 447
Csatolások: 0
Azonosító: 154155
Offline offline
Én valahogy éreztem, hogy ez így van, mégha megerősítve nem láttam sehol sem. Jesy Leigh-Anne terhességéhez sem gratulált, mégcsak nem is likeolta a fotót. Kiváncsi leszek, hogy a nyárra esedékes 10. évfordulóról megemlékezik-e a majd...
2021. május 07. 20:57 #4
SweetRomance
SweetRomance
új tag
 
StátuszSelf-sabotage is a sweet romance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.05.05.
Hozzászólás: 23
Csatolások: 0
Azonosító: 290591
Offline offline
Elég sokat elmond a társadalomról, hogy szegény lány olyan megfelelési kényszerrel küzd, hogy még a saját barátaiban is csak a vetélytársakat látja. Nem hiszem, hogy az ő hibája lenne, hogy ide jutott, senki sem szeretne a barátaira (főleg ha már majdnem 10 éve jóban vannak) irigykedni.
2021. május 07. 21:32 #5
- törölt felhasználó -    
Miért van One Direction vibe-om?? Először Jesy kilép, mint anno Zayn, aztán Leigh-Anne kisbabát vár, mint ahogy Louis apuka lett... Zayn sem beszélt a srácokkal, most meg Jesy sem... Kb ugyanez volt még a Fifth Harmony-val is...
2021. május 09. 15:41 #6
Cassia
Cassia
visszatérő vendég
 
StátuszYou never stop loving someone. You either never did or you always will.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.19.
Hozzászólás: 248
Csatolások: 0
Azonosító: 253297
Offline offline
nem gondoltam volna h egyszer ilyet mondok de eskuszom sokkal unszimpibb lett az elmult idoszakban szamomra, vmi elkezdett benne taszitani, ne ertsetek felre, csak azert na. eveken keresztul kaptuk rajongok h ok negyen az alombaratok, aztan x het leforgasa alatt lehuzza ezt a budin(?) valamelyik insta kepehez is odairta amin egy csaj volt h a bestfriendje meg minden.en nem vagyok az elvakult rajongoja egyetlenegy sztarnak sem, de sajnalom a true fandomot, akiket ez hot biztos h nayon varatlanul ert. beszelnje valami tour-rol is, de azt amogy hogy akarnàk kivitelezni..? kizartnak talalom h Leigh otthagyna hetekre a csavojanak a par honapos gyereket. raadasul pont o, aki amugy megteheti lazan, hogy otthonmaradjon akar evekre is.
2021. május 10. 12:39 #7
Vanjieeee
Vanjieeee
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.01.20.
Hozzászólás: 66
Csatolások: 0
Azonosító: 286071
Offline offline
Jesyt csak támogatták a lányok mindenben, nem szólták le és csupa pozitívat nyilatkoztak róla mindvégig. Úgy látom ez nem működik oda-vissza! smileeee.gif Jesynek ideje lenne megtanulnia mi is az a tisztelet, mert úgy látom nagyon hiányzik belőle. Borzalmasan nagyot fordult az elmúlt években és nem jó irányba. A három lánynak kitartást kívánok! Az új zenéjük roppant jó lett a klippel együtt tongue.gif <3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok