Starity

Timothée Chalamet új szerepben: ő lesz a fiatal Willy Wonka

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. május 25. 17:18 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Online online
A színész ismét egy új területen próbálhatja ki magát, Willy Wonka eredettörténetében fogja alakítani a főhőst.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. május 25. 17:24 #2
cdamnverss
cdamnverss
visszatérő vendég
 
Státuszgold cage; hostage to my feelings
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.12.20.
Hozzászólás: 294
Csatolások: 3
Azonosító: 284914
Offline offline
Még mindig semmi értelmét nem látom annak, hogy ez a film egyáltalán elkészül, és már a múltkori cikk alatt is leírtam a színészválasztásról a véleményét. Timothée kétség kívül tehetséges színész, de elég lelombozó, hogy lassan már csak őt és hasonló cipőben járó társait lehet látni, ha egy tinédzser fiú / fiatal felnőtt férfi szerepéről beszélünk. Számtalan feltörekvő, legalább ennyi tehetséggel bíró színész vár egy ilyen lehetőségre, és kár látni, hogy nem tudnak érvényesülni.
2021. május 25. 18:58 #3
tonhalszendvics
tonhalszendvics
új tag
 
Státuszduh
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.05.09.
Hozzászólás: 48
Csatolások: 0
Azonosító: 290751
Offline offline
a mai napig nem különösebben értem ezt az őrületes hype-ot körülötte. átlagosan jó színész, számomra semmi extra az alakítása pedig láttam már jó pár filmben, de valamit mégis tud, mert magával tud rántani annyira, hogy kíváncsi legyek, mivel áll elő legközelebb. szvsz maga ez a kissé esetlen, de mégis jópofa, barátságos, 'relatable' személyisége az, amit annyira lehet brandelni. ezzel együtt értelmes, szimpatikus srácnak találom, de az utóbbi pár évben többször azon kaptam, hogy annyira intenzíven elém kerül mindenhol, hogy már szinte nem is lehet őt kikerülni. ez most az ő ideje, generációjának az egyik legfelkapottabbja, úgyhogy várhatóan rengeteg szerepben lesz látható = karrier és marketing szempontból ez mindenképpen jót tesz neki és a filmeknek is, tekintve az egyre növekvő rajongó tábort. maga a szóban forgó film nem izgat, Willy Wonka karaktere még kevésbé mivel az eredeti csokigyáras filmeket sem láttam soha, de lehet hogy Timmy miatt kíváncsiságból adok neki egy esélyt.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok