Starity

Joshua Bassett majdnem meghalt Olivia Rodrigo dala miatt

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. június 27. 21:57 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Túl nagy stresszt okozott Joshua Bassett-nek a driver's license, így majdnem belehalt.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. június 27. 22:15 #2
tonhalszendvics
tonhalszendvics
új tag
 
Státuszduh
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.05.09.
Hozzászólás: 48
Csatolások: 0
Azonosító: 290751
Offline offline
ezen a címen nem bírtam nem felröhögni (amúgy meg a saját dala is akkoriban jött ki, és nem igazán tesz konkrét említést a driver's license-ről, ennél szaftosabbra számítottam egy ilyen cikk elnevezés után)
2021. június 27. 22:56 #3
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
A GQ nagyon kiforgatta azt amit mondott nem a csaj hibája ez de ők meg rendes felvazoltak az időpontokat amikor kijottek a számai és hogy akkor milyen állapotban volt. Nem tudom ki engedélyezte azért a GQ egy komolyabb magazin
2021. június 28. 12:42 #4
Rainbowbubble3366
Rainbowbubble3366
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.10.
Hozzászólás: 156
Csatolások: 0
Azonosító: 261278
Offline offline
Nem is tudtam, hogy ilyenek miatt is meg lehet halni. Ha ilyenek miatt stresszel, mi lesz később majd? Azon tűnődök vajon mit tanácsolt neki az orvos? Zárkózzon be és ne hallgasson rádiót?
Nem a betegségből csinálok viccet, mert nyilván vannak komoly szorongás illetve stressz okozta betegségek, de hát ez így elég érdekesen jött ki.
2021. június 28. 15:49 #5
feyre
feyre
visszatérő vendég
 
Státuszalways and forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.04.05.
Hozzászólás: 204
Csatolások: 0
Azonosító: 289007
Offline offline
Idézet (Rainbowbubble3366 @ 2021.06.28. 12:42)
Nem is tudtam, hogy ilyenek miatt is meg lehet halni. Ha ilyenek miatt stresszel, mi lesz később majd? Azon tűnődök vajon mit tanácsolt neki az orvos? Zárkózzon be és ne hallgasson rádiót?

Lol nem azért stresszelt be mert hallotta a rádióban a dalt, hanem amit kiváltott a médiában. Joshua és Sabrina is rengeteg utálatot és halálos fenyegetést kaptak a drivers license megjelenése után naponta amiért meg merték bántani Oliviát.
Magamat ismerve én is belebetegednék ha emberek milliói utálnának és online bullyingolnának egy szerelmi dráma miatt, amiről valójában senki sem tudja mi történt, csak egy dal miatt ítélkeztek.
2 felhasználónak tetszik: LeerdammerGirl, Pheebs
2021. június 28. 17:27 #6
omasnez
omasnez
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.25.
Hozzászólás: 185
Csatolások: 0
Azonosító: 255071
Offline offline
Magától bezzeg nem volt rosszul, hogy hogy felültette a csajt egy másikért. Ahogy mondani szokás, a hírnév ezzel jár. Nem mindig csak a szépet és jót írják meg az emberről, bírniuk kell a kritikát, ha már ismertségre vágytak.
Oliviáról meg gondolhatta volna, hogy amekkora művészlélek és Taylor Swift rajongó, követni fogja a példáját és ír egy dalt a srác ígéreteiről, amiből pofára esés lett.
2021. június 30. 20:32 #7
eszti136
eszti136
ʙᴀᴅ ᴀᴘᴘʟᴇ
 
Státuszthe future is bright, because we are in it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 3307
Csatolások: 1063
Azonosító: 155335
Offline offline
Bár nem vagyok orvos, úgy tudom, a szeptikus sokk nem a stresszel függ össze, hanem magával a szepszissel. Ettől függetlenül nem vitatom a helyzet súlyosságát, sőt, ez egy elég komoly dolog.
Örülök, hogy időben eljutott az orvoshoz, és nem lett a helyzet visszafordíthatatlan. Fogalmam sincs, hogyan kezelnék egy hasonló helyzetet, mint amibe Joshua belecsöppent, nem is szeretném elképzelni vagy átélni.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok