Starity

Új albummal készül Halsey, bejelentette a címét is

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. június 29. 19:11 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
Negyedik albumát készíti Halsey, aki hamarosan világra hozza első gyermekét.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. június 29. 20:40 #2
cdamnverss
cdamnverss
visszatérő vendég
 
Státuszgold cage; hostage to my feelings
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.12.20.
Hozzászólás: 294
Csatolások: 3
Azonosító: 284914
Offline offline
Ez a harmadik éra, amit Halsey rajongójaként végigkövethetek, és őszintén mondom, hogy sosem voltam még ennyire izgatott egy album miatt életemben. Már csak a tény, hogy Trent Reznor és Atticus Ross a producerek, ezerszer jobbá teszi a dolgokat, arról nem is beszélve, hogy minden bizonnyal az eredetileg Manic-re szánt dühösebb és indulatosabb punk-rock beütésű, alternatív popdalok kerülnek a korongra. Elképesztő projekt, és őszintén remélem, hogy az IICHLIWP profil által követett IMAX-nek is köze van valamilyen formában az egészhez — legyen szó vizuális albumról, vagy egy filmhez magához készített albumról. Ezen felül van egy olyan sejtésem, hogy Alev sem ment el szó nélkül a dolog mellett, és mindenképp rajta hagyja keze nyomát ezen a nagyratörő, feltörekvő és őrületesen izgalmas munkán.

Elképesztő, hogy Halsey még akkor is buzgón dolgozik egy-egy projektjén, amikor lassan 9 hónapos várandós és hamarosan világra hozzá szivárvány-babáját. Minden tiszteletem az övé, ugyanakkor őszintén remélem, hogy jut elég ideje a pihenésre, mielőtt új szakaszba lépne az Ő és Alev élete. heart.gif továbbra is kívánom nekik a legjobbakat, őszintén megérdemlik mindketten (lassan pedig hárman)!
2021. július 01. 16:55 #3
feyre
feyre
visszatérő vendég
 
Státuszalways and forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.04.05.
Hozzászólás: 204
Csatolások: 0
Azonosító: 289007
Offline offline
Az olvasottak alapjan nagyon varos, konkretan mar most hallani akarom *-*
2021. július 05. 16:14 #4
elysande
elysande
új tag
 
StátuszWhat happened to truth? Did it go out of style?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.31.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 276067
Offline offline
Amikor először megláttam az Instagram posztját, egyszerűen nem hittem a szememnek! Hatalmasat fog szólni
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Halsey Halsey 1123.