Starity

Margot Robbie pihenőre teszi Harley Quinn-t

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. július 13. 11:12 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Margot Robbie most elmondta, mi lesz Harley Quinn sorsa a jövőben, így, hogy visszavonul
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. július 13. 20:14 #2
Reira
Reira
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.03.
Hozzászólás: 93
Csatolások: 0
Azonosító: 259530
Offline offline
Sajnálom, pedig reméltem kapunk majd közös filmet vele Poisont Ivy-val.
2021. július 14. 23:19 #3
SoLettisha
SoLettisha
 
Státusz"This is who the fuck I am."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 500
Csatolások: 0
Azonosító: 159669
Offline offline
Őszintén, nem bánom. Nagyon kedvelem Margot-t, de amit Harley karakterével csináltak, azt nagyon nem. Ráadásul az idővonala egy káosz a DCU filmekben, hiszen a SS-ban még dúl a láv Jokerrel, a Ragadozó madarak meg már egy game overrel indul, ami még azoknak is összekapkodott, akik ismerik Harley valós karakterét, de azoknak is, akik csak ezeket a filmeket látták. Utálom, ahogy elbagatellizálták és elnagyolták pl a Harley-Joker dinamikát, az egész jelenséget, épp a lényegét megölve ezzel. És bizony ebben Robbie kisasszonynak is jelentős szerepe volt, mint producer. Ezek után kifejezetten fel lennék háborodva egy Ivy-Harley filmen, mert a rajongók nem erre kiváncsiak elsősorban. Legtöbben egy tisztességes Joker és Harley filmet szeretnének, olyat, ami méltó az eredeti karakterekhez. Nem édes lovestory lenne, és éppen ettől lenne zseniális. Mindazonáltal én szívesen látnék más színésznőt is a szerepben. Eredetileg Emma Robertsnek lett felajánlva, de akár más fiatal tehetségnek is esélyt adnék. A karakter népszerű, Robbie pedig ki fog öregedni belőle. Valamint Jokert és Batmant is számos színésznek volt lehetősége eljátszani és én kedvelem ezt a sokszínűséget, így Harley-val is bátran kísérleteznék.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok